Майстер-клас Пітера Ліндберга

  1. Коментарі поки не висловлені ...

В рамках «Фотобієнале 2010» в Москві з 19 березня по 27 червня в ЦВЗ «Манеж» пройде виставка Пітера Ліндберга «Вторгнення» і «Кіно» В рамках «Фотобієнале 2010» в Москві з 19 березня по 27 червня в ЦВЗ «Манеж» пройде виставка Пітера Ліндберга «Вторгнення» і «Кіно».

20 березня Музей «Московський Будинок фотографії» пріглашаетна майстер-клас Пітера Ліндберга, перед початком якого буде представлений фільм про фотографа «Подорожній щоденник» Жана Мішеля Веккьо.

Дата і час проведення: 20 марта 15: 00-19: 00. Місце проведення: Клуб We Are Family Disco Hotel (Лубенський ін., 15, стор.2, м. Китай-місто). Вартість: 700 руб., Обов'язкова попередня реєстрація.

ДОВІДКА: Пітер Ліндберг - один з найпопулярніших фотографів світу моди. Співпрацював з "Vogue".

Ліндберг народився в Дуйсбурзі (Північний Рейн - Вестфалія). Вивчав живопис в Інституті мистецтв Крефелд. У 1969 р відбулася виставка його робіт в «Галері Деніз Рене / Ханс Майєр». У 1971 р Ліндберг звернувся до фотографії. Протягом двох років він працював асистентом Дюссельдорфського фотографа Ханса Лукса. З 1973 р самостійно працював в якості фотографа в Дюссельдорфі.

У 1978 р в журналі «Stern» з'явився ряд фотографій моди, які отримали міжнародне визнання, після чого Ліндберг став співпрацювати з найвідомішими виданнями.

У 1988 р йому була присуджена «Премія за вищі досягнення в фотографії моди», Нью-Йорк, в 1990 і 1991 рр. Ліндберг отримує Гран-прі і Золоту медаль на Міжнародному фестивалі фотографії моди в Будапешті і Барселоні. У 1995 і 1997 рр. він названий «Кращим міжнародним фотографом моди / Нагорода в області моди», Париж.

У 1996 р Ліндберг обирається почесним членом німецького ADC; в тому ж році отримує «Премію Раймонда Лоуї в області дизайну». У 1996 р він стає автором широко відомого календаря Піреллі.

Московський Будинок фотографії

Коментарі поки не висловлені ...

Додати свій коментар до новини

Коментарі публікуються тільки після перегляду модератором.