сертифікати

  1. Міжнародна асоціація консультантів з дитячого сну www.iacsc.com створена для того, чтби об'єднати...
  2. Інститут сімейного сну, США

Міжнародна асоціація консультантів з дитячого сну

www.iacsc.com

створена для того, чтби об'єднати зростаюче число консультантів з дитячого сну у всьому світі, а так само для створення єдиного якісного стандарту навчання таких фахівців.

Мета організації - забезпечити батьків та медична спільнота надійними фахівцями, які володіють глибокими професійними знаннями і керуються жорсткими етичними стандартами в своїй роботі.

Члени асоціації постійно підвищують рівень своїх знань (це обов'язкова умова для щорічного продовження членства) в таких сверах як дитяча психологія, педіатрична дієтологія, специфіка неврологічного розвитку і інших областях, прямо або побічно впливають на якість дитячого сну.

Засновники асоціації Дебора Педріко і Кім Вест є піонерами в розробці і впровадженні методик щодо поліпшення якості сну дітей (а як результат, і їх сімей).

У своїй роботі вони тісно співпрацюють з такими педіатрами-сомнологами відомими у всьому світі як Марк Вайсблат, Річард Фербер і багатьма іншими фахівцями у вузьких областях. Залученість медиків, психологів, антропологів, фахівців по грудному вигодовуванню, редагогов, соціальних працівників в роботу асоціації допомагають забезпечити еффеківнее і безпечні методики для роботи з первинними Інсомнія різного походження у дітей.

Загальноросійська громадська організація РОСІЙСЬКЕ сомнолог

www.rossleep.ru

Російське суспільство сомнологи створено для того, щоб представляти інтереси фахівців, що працюють в області практичної медицини сну в різних регіонах Росії. Основною метою є організація доступною і висококваліфікованих Сомнологіческого допомоги населенню на всій території Російської Федерації. Президентом Асоціації є завідувач відділенням медицини сну, Заслужений лікар РФ, професор, доктор медичних наук Бузунов Роман В'ячеславович.

Президентом Асоціації є завідувач відділенням медицини сну, Заслужений лікар РФ, професор, доктор медичних наук Бузунов Роман В'ячеславович

Інститут сімейного сну, США

www.familysleepinstitute.com

Наша місія - забезпечити суспільство всебічно освіченими консультантами, які б допомогли сім'ям організувати здоровий і повноцінний сон для їхніх дітей. У штат інституту входять медичні працівники, психологи, фахівці з дитячого розвитку і вихованню. Він встановлює освітній стандарт для працівників індустрії і постійно його підвищує. Випускники інституту не тільки успішні фахівці, їх робота визнана медичними спільнотами педіатрів світу.

Наукові дослідження та рекомендації консультантів з дитячого сну по праву оцінені, визнані і підтверджені працями таких відомих світових світил в тематиці дитячого сну як Харрієт Хіскок, Джоді Мінделл, Аві Садех.