Мамині помічники для грудного вигодовування

 1. соски
 2. пляшечки
 3. Молоковідсоси
 4. Одноразові стерильні пакети для сцеженного молока
 5. Коректор форми соска
 6. Накладки для грудного вигодовування (черепашки)
 7. Стерилізація приладдя для вигодовування
 8. Підігрівачі дитячого харчування
 9. Молоковідсмоктувач який краще вибрати
 10. Грудне вигодовування: щоб груди не боліла
 11. Medela оснастить пологового будинку клінічними молокоотсосамі
 12. На ринку з'явилася новинка від Philips AVENT - одноразові пакети для зберігання грудного молока
 13. Навчіть користуватися накладками силіконовими
 14. Запропонуйте медсестру по налагодженню годування
 15. Як полегшити зціджування
 16. правильне прикладання
 17. Стерилізація накладок на соскИ
 18. Переклад з пляшки на грудях
 19. Молоковідсмоктувач MEDELA Міні Електрик є у кого?
 20. Тріщини на соску
 21. Соски від AVENT
 22. Рекламка нагорі :))
 23. Коректор форми соска
 24. Про пакетики для збору молока
 25. Мамині помічники для грудного вигодовування
 26. опитування - незручності грудного вигодовування
 27. Смішно :) (про грудне годування)
 28. Stop лактації

зміст:

Унікальний склад жіночого молока оптимальний для харчування немовлят. На жаль, поширеність грудного вигодовування дітей в Росії не перевищує 50-60%. Необізнаність батьків про сучасні приладді для годування малюків - одна з причин передчасного відібрання дитини від грудей при проблемному вигодовуванні.

Без пляшки з соскою не можуть обійтися навіть мами, що живлять своїх немовлят виключно грудним молоком: у будь-який з них виникають ситуації, коли годівля грудьми неможливо або незручно і необхідно зціджувати молоко заздалегідь. Що вже говорити про випадки, коли грудного молока не вистачає і доводиться догодовувати дитину штучними сумішами - зрозуміло, з пляшечки! В результаті діти, які їдять з пляшки, кидають груди і поступово позбавляються найціннішого продукту в своєму раціоні. Більшість конструктивних нововведень, якими відрізняються сучасні приналежності для годування немовлят, наближають штучне вигодовування до природного.

До змісту

соски

Соска для пляшечки повинна бути широкою і м'якою, максимально точно імітує жіночі груди. Смоктальні рухи дитини при годуванні за допомогою такої соски будуть практично такими ж, як і при годуванні груддю.

Не менш важливим є питання про матеріал, з якого виготовлена ​​соска. Більшість лікарів у всьому світі віддають перевагу силікону - еластичного синтетичного полімеру без кольору і запаху, на який не зареєстровано жодного випадку алергічної реакції у дітей. Багато фірм-виробники вже повністю відмовилися від використання латексу в виробництві сосок.

Соски з різними видами отворів дозволяють змінювати інтенсивність потоку рідини в залежності від віку дитини та її апетиту.

Конструкція соски повинна забезпечувати її постійну форму - соска не повинна злипатися, деформуватися і тріскатися.

До змісту

пляшечки

Сучасні пляшечки для годування немовлят зазвичай виробляються з полікарбонатного пластику - безпечного матеріалу, що поєднує в собі легкість пластику і термостійкість скла (витримують температуру до 120 ° С).

Бажано, щоб у пляшечки було широке горлечко, що забезпечує зручність миття і дозволяє легко насипати в пляшку суху суміш. Пляшечки химерної форми вкрай важко мити - навіть різноманітними йоржиками. Набагато практичніше використовувати спеціальні знімні ручки.

Важливий момент - стійкість пляшечки. Чим нижче розташовується центр ваги, тим менше ймовірність перекидання пляшечки при необережному русі.

На пляшці повинна бути нанесена точна, легко читається шкала.

До змісту

Молоковідсоси

Після того як процес грудного вигодовування налагодиться, виникає необхідність в зціджуванні надлишків молока, і тоді молоковідсмоктувачі стануть незамінними. Молоковідсоси бувають двох видів: електричні і поршневі. Використання електричного молоковідсмоктувача не вимагає механічних зусиль, однак пов'язане з цілою низкою незручностей: шум при роботі, потреба в джерелі електроживлення, неможливість стерилізувати електричну частину пристрою. Деякі поршневі молоковідсмоктувачі імітують природний процес смоктання молока дитиною: вони забезпечені м'якою силіконовою насадкою. Жінка сама має можливість вибирати підходящу інтенсивність роботи молоковідсмоктувача. Крім того, вони працюють безшумно, і всі деталі можна стерилізувати.

Важливим моментом є сумісність молоковідсмоктувача з пляшкою, контейнером, одноразовими стерильними пакетами для сцеженного молока.

До змісту

Одноразові стерильні пакети для сцеженного молока

Попередньо зціджене грудне молоко можна зберігати в холодильнику або морозильній камері для використання під час відсутності матері. Для зберігання молока можуть використовуватися спеціальні одноразові стерильні пакети.

Зціджене молоко зберігається в холодильнику протягом 24 годин або заморожується у морозильній камері при температурі - 18 ° С на період до трьох місяців. У разі необхідності молоко можна підігріти - наприклад, в підігрівачі дитячого харчування. Годувати дитину з одноразового пакета можна, попередньо вставивши його в пляшечку-тримач.

До змісту

Коректор форми соска

Коректор форми соска - унікальний винахід англійського пластичного хірурга Дугласа Мак-Джорджа. Плоска або увігнута форма сосків (втягнуті соски), що є наслідком укорочених молочних проток, може викликати певні труднощі при годуванні дитини грудьми.

Принцип дії коректора заснований на створенні розрідження всередині спеціального ковпачка, що надівається на сосок. Ковпачок клапаном з'єднаний зі шприцом. Якщо за допомогою шприца відтягнути з ковпачка повітря, сосок відразу приймає форму ковпачка. При від'єднанні шприца розрідження зберігається завдяки клапану. При постійному (8 годин на день) носінні коректора всередині чашок бюстгальтера сосок приймає необхідну форму приблизно через три тижні.

Користуватися коректором рекомендується до вагітності. Однак якщо груди не дуже чутлива, його можна використовувати протягом перших шести місяців вагітності і навіть в перші кілька днів після пологів.

Зміна форми соска відбувається завдяки легкому і дозованому розтягуванню молочних проток, які утримують сосок в потрібному положенні. При цьому не зачіпаються основні функції грудей, що забезпечує можливість повноцінного грудного вигодовування.

До змісту

Накладки для грудного вигодовування (черепашки)

Накладки для збору грудного молока поміщаються в чашечки бюстгальтера в період лактації . Зазвичай під час годування однією груддю з іншої теж рефлекторно виділяється молоко. Мушлі дозволяють зібрати грудне молоко, щоб використовувати його для годування, і виключають просочування молока на одяг. Накладки останнього покоління складаються з двох частин - силіконової, прилеглої до грудей і здійснює легкий масаж молочної залози, і пластикової, яка пропускає повітря і дозволяє шкірі молочної залози дихати. При наповненні черепашки молоком її необхідно зняти з грудей, злити молоко через спеціальний носик в пляшечку або одноразовий пакет для молока і догодувати дитину.

До змісту

Стерилізація приладдя для вигодовування

Суворе дотримання режиму гігієни - важлива складова догляду за новонародженим . В даний час одним з найбільш ефективних способів знищення шкідливих бактерій вважається використання пара. Прості, компактні домашні парові стерилізатори можуть застосовуватися не тільки в домашніх умовах, але і в стаціонарах. Вони працюють в автоматичному режимі і не вимагають використання хімічних компонентів. Принцип дії парових стерилізаторів заснований на перетворенні води на пару, яка знищує мікроби - в тому числі гриби роду кандида - менш ніж за 10 хвилин. Парові стерилізатори для СВЧ-печі засновані на тому ж принципі, що і електричні, проте вони економічніше, так як використовують потужність мікрохвильової печі.

До змісту

Підігрівачі дитячого харчування

При підігріванні дитячого харчування в мікрохвильовій печі можливий нерівномірний прогрів рідини. Тому краще використовувати спеціально сконструйовані для цього прилади - підігрівачі.

Більшість сучасних підігрівачів дитячого харчування мають систему термостатичного контролю, яка виключає перегрів або закипання їжі і дозволяє за лічені хвилини нагрівати пляшечки або одноразові пакети з дитячим харчуванням . Підігрівачі дуже зручні для приготування харчування вночі.

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

нічим не користуюся і не буду.

Нормально годую вже сьомий місяць, молока цілком вистачає, чи не зціджувати, тому що в цьому теж не виникала потреба, але ось тільки ліва груди у мене стала на півтора розміру менше. ніж правая.Правда я і годую майже завжди правою, хоча молока в лівій не менше. А чи не зціджувати бо молоко у мене дуже сильно випливає саме, не дивлячись на те що лякали, що пропаде-годую довше і більше всіх.

24.12.2004 2:54:36, Віка

Вкрай шкідлива стаття, єдина мета якої - реклама певних аксесуарів. Для природного грудного вигодовування жоден з перерахованих вище предметів не потрібен.

05.01.2004 12:28:57, sub

Відгуки просто вражають - що за негативізм? Ніякої реклами я в статті не побачила, назви фірм не фігурують. Коротко дані відомості про засоби, які допомагають мамам при годуванні груддю. Так, не все з перерахованого вище мені знадобилося, але ось молокоотсос і пляшечка нас здорово виручають, коли доводиться надовго відлучитися з дому і невідомо, чи буде можливість погодувати груддю (в США, що годує в громадському місці грудьми мама, не рідкість, але я соромлюся делаьть це на людях). До речі, використовую продукцію фірми Evenflo і електричний молокоотсос просто чудовий. Він допомагав рятуватися від застоїв на початку годування і виручає зараз. А правильно підібрана соска, змусить малюка так-же активно працювати, як при ссанні грудей.

25.09.2003 20:35:44, Ксенія

А ми завтра повеземо в гарантію - розколовся, млін..і трьох місяців не прослужіл..Рукамі зцідити? Бррррр .... навіть уявити собі не можу!

Без молокоотсоса моя дочка не отримала б ні краплі грудного молока, а з ним я годувала її своїм молоком 7 місяців і AVENT ISIS за весь цей час не зламався, хоча використовувала я його годинами і багато раз в день. Ви, щасливці з нормальною формою соска, не розумієте, що буває така груди, з якої дитина не може смоктати по-загально, а молока - море. На жаль, що таке "коректор форми соска" я до цієї статті не знала і до сих пір не зрозумію, де його взяти, але треба буде пошукати. Чи не потрібен вам молокоотсос - радійте, але не звинувачуйте відразу, мовляв, "марення і нікому не потрібно". Я живу в Ізраїлі, тут на роботу треба виходити через три місяці, так я навіть на роботі примудрялася двічі відсмоктувати молоко і до півроку, крім мого молока, дитина нічого не їв. І від застоїв молокоотсос мене рятував, а то зціджувати руками неможливо категорично, і вже тим більше неможливо "пробити" пробки. Так що молокоотсос - велика річ, і я при цьому, чесне слово - не рекламний агент, а вдячна мама!

23.06.2003 9:27:49, Катя

Безглузда стаття. Може рекламна акція? Вона більше зашкодить молодим мамам, ніж допоможе. Навіщо потрібен молокоотсос? Треба завжди пам'ятати, що для багатьох зціджування можуть привести до застою молока і маститу.

01.05.2003 17:25:49, Н

Мій перший дитина не смоктав груди, лінувався, жувального -сосательного рефлексу не напрацьована. Тепер їй 5 років і у нас проблеми з харчуванням - жувати не вміє, лінується. Так що дівчатка, якщо є у вас молоко-годуєте без пляшок, нехай тренуються.

21.12.2002 23:27:10, Євгенія

Я годую свою дитину грудьми, нам поки 2 місяці, і не знаю що-б я робила без фірми Авент, і без їх геніального молоковідсмоктувача, напевно давно б кинула годувати грудьми. Справа в тому що моя дитина смокче груди не менше 1,5-2 години, спочатку часу ні на що більше не залишалося, одне суцільне цілодобове годування, навіть гуляли і купалися не кожен день. Я пристосувалася зціджувати молоко, ця процедура займає 10 хв., І годувати дитину ізбутилочкі, ось уже місяць годуємося так, а вночі я даю йому груди. І думаю, що моя дитина цицю все одно на пляшечку не проміняє, він навіть не бачить ніякої різниці між пляшкою Авент і грудьми, і мені кажеться що груди йому смоктати навіть легше. А як піти в поліклініку без сцеженного молока я просто не уявляю, малюк у мене дуже ненажерливий, тобто вимагає через кожні 1,5-2 години, рідко можемо витерпіти 3 години. У статті все правильно сказано, просто у всіх все по різному, хтось може обійтися без усього цього, я особисто не змогла. Так, до речі, я теж вважаю що корпус молоковідсмоктувача хрупковат, але у мене він поки не зламався.

06.12.2002 13:56:41, Ліна

Стаття викликала подив. Повністю згодна з матусями - дівчинки, фігня все це - пляшки, відсмоктувачі і т.п. Тільки циця, і нічого більше не потрібно вашій дитині! Нам майже рік і НІЧОГО з вищеописаного ми не разу не застосовували. А якщо мамі треба відлучитися, то краще годувати з ложки або з чашки, ніж з пляшки.

14.11.2002 17:44:36, Інна

Так це жу чистої води реклама виробів фірми "Авент"! А більшість тверджень автора статті, м'яко кажучи, помилково і може ввести в оману недосвідчених молодих матусь. Тут взагалі дуже часто публікуються статті відверто рекламного змісту, що дуже неприємно. Для статей подібного роду повинні бути окрема рубрика.

01.08.2002 12:37:59, Марфа

Всі ці предмети ведуть до того що дитина не годується на вимогу, виникає "путанніца сосків", погіршується стимуляція грудей що призводить до зменшення і навіть відмови від грудей.
З приводу "зціджування надмірностей" і "Без пляшки з соскою не можуть обійтися навіть мами, що живлять своїх немовлят виключно грудним молоком" - це взагалі смішно.
Склалося враження що автор не має поняття про що пише :-(

Всі ці предмети потрібні при певних проблемах зі здоров'ям мами або маляти, а також при швидкому виході мами на роботу. А при годуванні на вимогу немає ніяких надлишків молока і нічого зціджувати. Навпаки, якщо зціджувати, молока буде багато, причому "раннього", у малюка - дисбактеріоз і т.п. Не треба б усім здоровим матусям і діткам рекламувати життя з пляшкою. Ми ось до 6,5 міс. догодовування без усього перерахованого і все нормально, і далі продовжуємо в тому ж ключі.

29.07.2002 8:02:30, Daina

"Без пляшки з соскою не можуть обійтися навіть мами, що живлять своїх немовлят виключно грудним молоком" - це чому ??? Я щось упустила? Цілий рік жила в омані, що "не можу обійтися без пляшечки" ...
"У будь-який з них виникають ситуації, коли годівля грудьми неможливо або незручно і необхідно зціджувати молоко заздалегідь" ... Я - єдиний виняток?
Яка неприємна категоричність ...

.

Коментувати можут "Мамині помічники для грудного вигодовування"

Молоковідсмоктувач який краще вибрати

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Ні, насадка була одна. Просто там якось особливо вібрація йшла в порівнянні з основним режим, а взагалі я завжди сама масажувала теж ...

Грудне вигодовування: щоб груди не боліла

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Розділ: Проблеми з лактацією (болить груди гв дитині 8 міс). Грудне вигодовування: щоб груди не боліла.

Medela оснастить пологового будинку клінічними молокоотсосамі

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Подивіться інші обговорення: Мамині помічники для грудного вигодовування. Важливим моментом є сумісність молоковідсмоктувача з ...

На ринку з'явилася новинка від Philips AVENT - одноразові пакети для зберігання грудного молока

Мамині помічники для грудного вигодовування. Попередньо зціджене грудне молоко можна зберігати в холодильнику або морозильній камері для використання під час відсутності матері. Для зберігання молока можуть використовуватися спеціальні одноразові стерильні ...

Навчіть користуватися накладками силіконовими

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Меделовскіе контакти просто накладаються на груди вирізом в ту сторону, куди носом уткнется дитинко. Це як раз для того, щоб дитина ...

Запропонуйте медсестру по налагодженню годування

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Мамині помічники для грудного вигодовування. Потім, під час годування спробуйте насадку прибрати і швидко прикласти дитину до грудей.

Як полегшити зціджування

Мамині помічники для грудного вигодовування. Я пристосувалася зціджувати молоко, ця процедура займає 10 хв., І годувати дитину ізбутилочкі, ось уже місяць годуємося так, а вночі я даю йому груди. Як полегшити зціджування.

правильне прикладання

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Подивіться інші обговорення на тему "якщо сосок скошений згачіт неправильно прикладений": Тріщини сосків при годуванні груддю.

Стерилізація накладок на соскИ

Годування з накладками на соски. Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Якщо хочете годувати без накладок, потрібно освоїти правильне прикладання ...

Переклад з пляшки на грудях

Мамині помічники для грудного вигодовування. В результаті діти, які їдять з пляшки, кидають груди і поступово позбавляються найціннішого продукту в своєму раціоні. Соски з різними видами отворів дозволяють змінювати інтенсивність потоку рідини в ...

Молоковідсмоктувач MEDELA Міні Електрик є у кого?

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Звичайний Чикко (помповий), у мене такий, але якщо чесно, то друга насадка не надто зручна. Краще купувати молоковідсмоктувачі з різними ...

Тріщини на соску

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу Дитина розсмоктав обидва соска до тріщин на 4м! (Четвертому!) Місяці годування. У мене тріщина затягнулася за 2 години, коли я помазала її вітаміном Е, видавленим з капсули.

Соски від AVENT

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Мамині помічники для грудного вигодовування. Унікальний склад жіночого молока оптимальний для харчування немовлят.

Рекламка нагорі :))

Цікаво, що ще потрібно для грудного вигодовування, крім, собсно, грудей, і кормленца? Насадки для плоских сосків, крем від тріщин, прокладки в бюстгалтер, молокоотсос, конейнери для зберігання-заморожування, собсно бюстгалтер для годування ...

Коректор форми соска

Грудне вигодовування: вбираючі накладки-молокозбірники, коректори форми соска ... Плоскі соски Мамині помічники для грудного вигодовування. Коректор форми соска - унікальний винахід англійського пластичного хірурга Дугласа Мак-Джорджа.

Про пакетики для збору молока

Грудне вигодовування: поради щодо збільшення лактації, годування на вимогу, тривалий ГВ, відлучення від грудей. Мамині помічники для грудного вигодовування. Накладки для збору грудного молока поміщаються в чашечки бюстгальтера в період лактації.

Мамині помічники для грудного вигодовування

Грудне вигодовування: вбираючі накладки-молокозбірники, коректори форми соска ... Плоскі соски Мамині помічники для грудного вигодовування. Коректор форми соска - унікальний винахід англійського пластичного хірурга Дугласа Мак-Джорджа.

опитування - незручності грудного вигодовування

опитування - незручності грудного вигодовування. Збільшення лактації. Дитина від народження до року. опитування - незручності грудного вигодовування. відразу хочу написати, що я цілком і повністю за грудне вигодовування. і недоліків, саме недоліків воно не має. але ...

Смішно :) (про грудне годування)

Головна> Діти> Грудне вигодовування> Все про грудне вигодовування (ГВ). Тут так само лають зайве завзяття у вигодовуванні на грудях і спільний сон, ті ж самі проблеми! Годуєте грудьми! Мамині помічники для грудного вигодовування.

Stop лактації

Мамині помічники для грудного вигодовування. Смоктальні рухи дитини при годуванні за допомогою такої соски будуть практично такими ж, як і при годуванні груддю. Бррррр .... навіть уявити собі не можу! Без молокоотсоса моя дочка не отримала б ні краплі ...

Рукамі зцідити?
Може рекламна акція?
Навіщо потрібен молокоотсос?
Я щось упустила?
Я - єдиний виняток?
Молоковідсмоктувач MEDELA Міні Електрик є у кого?