👀 Небезпечні шкідливі звички, які ми ігноруємо

  1. Шкідливі звички, які відіб'ються на вашому здоров'ї в зрілому віці
  2. Перш за все - сон.
  3. Холестерин - важливе питання.
  4. Смертельний стрес.

Рейтинг: 5 з 5. Відгуків: 1. переглядів:

Шкідливі звички, які відіб'ються на вашому здоров'ї в зрілому віці

Шкідливі звички, які відіб'ються на вашому здоров'ї в зрілому віці

Жодна з жінок не сумнівається, що куріння тютюну, надмірне вживання алкоголю негативно позначаються на здоров'ї і можуть закінчитися пристрастю і смертельною хворобою. Однак сьогодні ми хочемо написати про цілком нешкідливих звички на перший погляд, які мають довгострокову дію. Отримані в юності, вони можуть представляти загрозу для нашої працездатності в старості.

Перш за все - сон.

Вчені сходяться на думці, що якісний сон істотно впливає на добру пам'ять в літньому віці. До такого висновку прийшла група дослідників з університетів Бейлора і Техасу, яка спостерігала за людьми в різних вікових групах (від 16 до 60 років). Експеримент триватиме до 50-ти років, а його мета: спостереження за тривалістю і якістю сну.

Потім вчені спостерігали, якою спритністю і здатністю запам'ятовування мають ці люди. Результати однозначно вказують на те, що найкращою пам'яттю після 70-го року життя насолоджуються ті люди, у яких в зрілому віці (тобто після 30-ти років) не було проблем із засипанням, вони не страждали від безсоння і спали 7 годин на добу .

"Тут працює принцип, що краще піклуватися про своє здоров'я, коли воно ще у нас є", - прокоментував однозначні результати ініціатор дослідження, доктор Майкл К. Скаллін. Якщо ви добре висипаєтеся в пенсійному віці, то це нічого не дасть, оскільки пам'ять з роками погіршується. І навіть якщо ми оголосимо мозку регенерацію у вигляді порції здорового сну, нам все одно загрожує амнезія, якщо замолоду не мали звички висипатися як слід.

⇒ Замов: Стрижка собак на дому і в салоні

"Нестача сну може впливати на стан мозку на 28 років вперед", - стверджують дослідники і рекомендують більш тривалий сон.

Холестерин - важливе питання.

Холестерин - важливе питання

Про необхідність піклуватися про правильне рівні холестерину пише в свою чергу журнал "Circulation". Кожна декада, під час якої у вас підвищений, т. Е. "Поганий" холестерин ЛПНЩ, збільшує ваші шанси на ішемічну хворобу серця на 39 відсотків. Глава дослідження, доктор Енн Марі, каже, що чекати 50 або 60 років для переходу до здорового способу життя, власне, вважається безглуздим, так як ми можемо до цього віку просто не дожити.

Чим раніше ми почнемо дбати про серцево-судинній системі, тим краще. Якщо молодий організм може впоратися із зайвою вагою і регенерацією внутрішніх органів (в тому числі і артерій), то для літніх людей це справжній виклик.

✏ Цікаво: Як захистити очі при роботі з комп'ютером?

Смертельний стрес.

Смертельний стрес

Можливо, цей аспект сучасного життя важко витіснити, але він є найнебезпечнішим. Дослідники з британського університету в Берклі довели, що тривалий стрес може зістарити наші ДНК за рахунок зниження рівня кортизолу в крові. Цей фермент необхідний для функціонування теломер - структурних елементів хромосоми, які забезпечують їй стійкість.

Наслідки стресу переходять, на жаль, також на вагітних жінок і їх потомство. Пошкоджені теломери - це ризик розвитку діабету, хвороби Альцгеймера або раку. Тому нівелювання стресу може бути важливим викликом для здоров'я сучасної людини.