Ремонт електронних книг

 1. Ремонт електронної книги в VSCenter - це:

За тих, хто йде в ногу з прогресом, що не ностальгує за пахне пилом сторінках книг і не хоче забивати ними полки шаф, можна порадіти За тих, хто йде в ногу з прогресом, що не ностальгує за пахне пилом сторінках книг і не хоче забивати ними полки шаф, можна порадіти.

Вам не потрібно носити з собою цілу стопку улюблених книг, адже всі твори поміщаються в компактному електронному пристрої.

До того ж з таким девайсом (деякі моделі) можна не тільки читати, а й слухати музику одночасно з читанням - в загальному, ви повністю «занурюєтеся» в іншу реальність. Ця «чудо-вигадка» робить життя сучасної людини простіше.

Дійсно, електронна книга - зручне сучасне рішення для любителів почитати не тільки вдома. Однак, електроніка все-таки не книга, рано чи пізно вона має властивість ламатися - і, звичайно ж, «на найцікавішому місці»!

Ваша електронна книга зависла, не реагує на дії, не включається, на книжку потрапила рідина, розбився дисплей? У сервісному центрі VS-Center Ви зможете усунути будь-яку поломку електронних книг таких виробників: Lbook, Pocketbook, Sony, Азбука, Qumo, AirBook, Prestigio і інші. Ми виконуємо ремонт електронних книг швидко і якісно в Києві і інших містах України.

Ми надаємо такі послуги по ремонту електронних книг, як:

 • заміна екрану (матриці),
 • ремонт материнської плати,
 • заміна корпусу і окремих деталей,
 • ремонт роз'єму зарядки і синхронізації,
 • ремонт роз'ємів карт пам'яті, навушників,
 • заміна кнопок або джойстика,
 • перепрошивка.

Ремонт електронної книги в VSCenter - це:

 • Якісне усунення поломки будь-якої складності. Наші майстри мають величезний досвід в сфері ремонту електроніки. Вони лагодять техніку, від якої відмовилися в інших сервісах;
 • Оперативна лагодження несправності. Ми працюємо швидко і якісно. У нас є власний склад оригінальних запчастин - наші фахівці максимально швидко вирішать вашу проблему.
 • Безкоштовна діагностика поломки. Ми знайдемо причину поломки і повідомимо вам, як її можна усунути.
 • Гарантія на роботу. Наша компанія відповідає за якість наданих послуг. Ми даємо гарантії на виконані роботи.

Ціни на ремонт електронних книг в Києві:

Найменування робітВартість, включаючи запчастини, грн.

Діагностика електронної книги Безкоштовно Прошивка ОС електронної книги 160 Заміна матриці (екрану) електронної книги 800-1300 Заміна touch screen електронної книги 400 Заміна роз'ємів живлення електронної книги 160-400 Ремонт материнської плати електронної книги * 400-600

Ціни є ознайомчими і можуть змінюватися, в залежності від моделі електронної книги. Для уточнення вартості ремонту, а також якщо хочете проконсультуватися з приводу причини несправності, телефонуйте і приходьте до нас!

Ми знайдемо проблему і якісно виконаємо ремонт електронних книг Київ і передмістя, а також інші міста України.

Ваша електронна книга зависла, не реагує на дії, не включається, на книжку потрапила рідина, розбився дисплей?