Про-Сервіс | Ремонт GPS навігаторів в Києві

Майстри нашого сервісу ремонтують GPS навігатори

GPS навігатори

Навігатор - це незамінний пристрій, як у великому місті, так і у віддалених від цивілізації куточках, тому коли ваш навігатор зламаний, це може привести до непередбачуваних наслідків. Наш сервісний центр ремонтує GPS навігатори та відеореєстратори таких виробників: Aigo, Assistant, Cenomax, Diframe, Digma, Epson, Ergo, Explay, Fun, Twist, Genius, Goodview, Great Wall, Grundig, Hyundai, Kodak, Mustek, Philips, Rekam, Samsung, Sony, Thomson, Transcend, Viewsonic, Takems та інші.

Типові неполадки GPS навігаторів:

  • не працює дисплей
  • навігатор не включається
  • немає зв'язку з супутниками
  • не працює порт зарядки
  • постійні глюки

Більшість проблем з GPS пов'язані з проблемою контролера харчування або гнізда пристрою зарядки. Проявом таких поломок може бути те, що навігатор не включається або сам вимикається. Так само багато навігаторів приносять з несправним програмним забезпеченням. В такому випадку GPS може не завантажуватися або просто зависати і не реагувати на кнопки. Рідше доводиться міняти дисплеї. Варто пам'ятати що в GPS навігаторі вартість дисплея становить приблизно 70% від його вартості.

Як ми працюємо ?

Ми намагаємося тримати ціна ремонт максимально низькими, тому наші майстри завжди ремонтують зламані деталі, а не просто замінюють їх. Це дозволяє знизити вартість ремонту в 2-4 рази.

Так само наш сервісний центр виконує установку і настройку карт Києва та України

Приносити навігатор в ремонт бажано повністю зарядженому.

Наші переваги:

Наші переваги:

Ремонт виконується максимально швидко, протягом 2-5 днів. Наші майстри мають великий досвід, тому їм не складе проблем розібратися з поломкою і усунути її.

Дуже корисною для вас може бути наша послуга виклику кур'єра. Ви можете передати зламане пристрій кур'єром не виходячи з дому.

Якщо у вас залишилися питання - Зв'яжіться з нами!

Як ми працюємо ?