Nokia 6700 classic не включається

  1. Nokia 6700 не включається спрацьовує вібрація
  2. Nokia 6700c не включається відсутня VR1

Добрий день, на цей раз вирішив написати невеликий огляд причин "невключення" мобільного телефону Nokia 6700 classic. Кілька днів поспіль, потрапляють до мене ці телефони, після води з несправністю "не включається" і викликаний цей дефект схожими причинами.

Найголовнішим фактором, такого стану телефонів є вода. Якщо після потрапляння в воду Ваш телефон продовжує працювати ще деякий час, ні в якому разі не залишайте в ньому акумулятор, а тим-більше не намагайтеся його заряджати, робити це категорично не можна!

Повернемося все-таки до ремонту, телефонів які потрапили до мене в різних станах, опишу проведення їх ремонту:

Nokia 6700 не включається спрацьовує вібрація

На перший погляд, ця одна з найпоширеніших несправностей цієї марки. Суть несправності якої полягає в пошкоджених контактах між процесором і мікросхемою пам'яті NAND. Який в більшості своїй "лікується" пропайкой або перекаткой "бутерброда" процесор + пам'ять.

Але це був не мій випадок. завдяки таблиці напруг, яку я зробив для зручності і більш швидкої локалізації несправності, перевірив всі напруги.

завдяки таблиці напруг, яку я зробив для зручності і більш швидкої локалізації несправності, перевірив всі напруги

Виявилося завищеними напруга VIO, замість 1,8 вольта там було 3 вольта, за його формування відповідає контролер харчування GAZOO 3.4G. Після послідовної перевірки більшості мікросхем знаходяться на цій шині, знайшов винуватця завищеної напруги. Проблема була в великому окисле під мікросхемою спалаху N1410, зняв її і завищена напруга VIO зникло.

Проблема була в великому окисле під мікросхемою спалаху N1410, зняв її і завищена напруга VIO зникло

Nokia 6700c не включається відсутня VR1

Перевіривши всі напруги по таблиці, не виявилося напруги VR1 2,5 вольта. Виявилося що при включенні телефону не відбувається запуск радиотракта і відповідно відсутність генерації на виході N7500. Проблема полягає в контролері харчування GAZOO 3.4G після його заміни, напруга з'явилося і телефон благополучно запустився.

___________________   Корупція і Беспредел в Україні   becpredel
___________________
Корупція і Беспредел в Україні becpredel.com це не вигадки, а сумні факти!