Чорний екран при включенні ноутбука

  1. Інформація про гарантії
  2. Як замовити та адреса СЦ

Одна з найбільш частих і однозначних несправностей - чорний екран при включенні ноутбука. Розібратися самостійно з цією проблемою, не маючи досвіду в ремонті ноутбуків і спеціального обладнання, навряд чи вийде. Крім того, можна додати кілька несправностей, зробивши вартість ремонту ще більш значною. Ноутбуки значно відрізняються від персональних комп'ютерів, діагностувати поломку і відновити працездатність лептопа набагато складніше.

Ноутбуки значно відрізняються від персональних комп'ютерів, діагностувати поломку і відновити працездатність лептопа набагато складніше

Максимум, що може зробити звичайний користувач при відсутності зображення на екране- перезавантажити ноутбук, можливо, два-три рази. Також можна спробувати вийняти батарея і через хвилину поставити її назад. Трапляється, що ці дії допомагають відновити роботу екрану, але якщо екран як і раніше не функціонує, пора звернутися до фахівців. Причини «чорного екрану» найчастіше криються в апаратної частини, значить, ноутбук потрібно буде розбирати і діагностувати. Для цього потрібна відповідна кваліфікація, знання теорії, досвід роботи та обладнання.

Основні причини появи «чорного екрану»

  • Пошкодження північного або південного моста, як правило, виникає внаслідок перегріву. Щоб усунути неполадку, буде потрібно ремонт північного моста або заміна південного.
  • Вихід з ладу відеокарти. В цьому випадку при включенні ноутбука чутний характерний звук старту системи і загоряються індикатори. Екран залишається чорним, але з легкої підсвічуванням. При підключенні зовнішнього монітора, зображення також буде відсутній. Найчастіше дана поломка виникає в ноутбуках з інтегрованою відеокартою. Найчастіше можлива заміна відеочіпа.
  • Несправність лампи підсвічування ноутбука, матриці, шлейфу або роз'єму шлейфу матриці. При таких поломки система також буде запускатися, будуть чутні ознаки роботи ноутбука, але екран залишиться чорним. Однак при підключенні зовнішнього монітора, на ньому з'явиться зображення. Залежно від причини поломки, може знадобитися заміна лампи підсвічування, чіпсета материнської плати або шлейфа.
  • Вихід з ладу оперативної пам'яті, процесора або відеокарти можливий, якщо немає ознак підсвічування монітора. Одним з показників таких поломок може бути постійна перезавантаження системи, системні звуки та ін.
  • Непрацездатність батареї лептопа. Вкрай рідко екран ноутбука не працює при виході з ладу акумулятора. Перевірити цю ймовірність можна, вийнявши батарею. Якщо екран показує зображення, потрібно замінити акумулятор.

Причини виходу з ладу тих чи інших елементів системи можуть бути найрізноманітнішими: перегрів, пролиття рідини, механічні пошкодження, заводський брак і т.д. Визначити, чому з'являється чорний екран при включенні ноутбука можна шляхом підстановки нових деталей, а також за допомогою спеціального обладнання.

Звертайтеся в сервісний центр Nobo, і вам не доведеться переплачувати за ремонт або сумніватися в якості запчастин. Ми здійснюємо ремонт ноутбуків будь-якої конфігурації і складності в короткі терміни.

Інформація про гарантії

  • На всі вироблені роботи наш сервісний центр надає гарантію 3 місяці.
  • При заміні комплектуючих гарантія на комплектуючі 12 місяців:

терміни

У нашому сервісному центрі Ви можете продіагностувати свій ноутбук протягом доби, протягом 2 - 5 днів наш сервіс виробляє ремонт, за вашим бажанням наш сервіс може видати висновок про ремонт, діагностиці.

Як замовити та адреса СЦ

Дізнатися докладніше або отримати консультацію по вашій проблемі можна одним з таких способів:

Зробивши замовлення через форму справа

Зателефонувавши за номером: 946-44-21

Написавши на пошту: [email protected] або через форму зворотного зв'язку

Написавши в нашу групу Вконтакте

Ви можете додати фото або відео несправності.

Наша адреса: Сріблястий бульвар, 21 (приміщення 28Н), фото та схема проїзду

Коментарі