Як зарядити iPhone?

Перед тим ми дізнаємося, як зарядити iPhone, необхідно розглянути індикатори заряду, за якими ми будемо визначати ступінь розрядженого
Перед тим ми дізнаємося, як зарядити iPhone, необхідно розглянути індикатори заряду, за якими ми будемо визначати ступінь розрядженого. Якщо Ви багато граєте, слухаєте музику і подорожуєте по просторах мережі, то заряду телефону надовго не вистачить. Коли заряд iPhone закінчується на екрані з'являється спливаюче повідомлення - Батарея розряджена, телефон при цьому не відключається, а продовжує витрачати свої залишилися 20% акумуляторного палива.

Індикатор заряду iPhone розташований рядку стану, в верхньому правому куті телефону, виконаний він у формі батарейки
Індикатор заряду iPhone розташований рядку стану, в верхньому правому куті телефону, виконаний він у формі батарейки. По ньому можна визначити рівень заряду акумулятора. Всі можливі варіанти індикатора заряду iPhone наведені на зображенні вище. Спостерігайте за індикатором і будете знати скільки заряджати iPhone.

Крім батарейки в кутку є і другий індикатор, ви зможете побачити його, коли поставите iPhone на зарядку
Крім батарейки в кутку є і другий індикатор, ви зможете побачити його, коли поставите iPhone на зарядку. Батарейка розміром побільше з'явитися на екрані блокування і буде наповнюватися зеленої енергією.

Тепер, коли ми знаємо, де індикатори і що вони означають, розглянемо, як зарядити айфон. Існує кілька способів заряду батареї iPhone:

Зарядити iPhone від розетки
Вхідний в комплект поставки кабель USB з'єднайте з мережним адаптером, адаптер підключіть до розетки і після цього з'єднайте з iPhone. Якщо адаптер харчування американський (плоска вилка), то можна купити китайський перехідник в найближчому магазині, якщо таке рішення вас не влаштовує, замовте на eBay європейський блок живлення, як показано на зображенні:

Якщо адаптер харчування американський (плоска вилка), то можна купити китайський перехідник в найближчому магазині, якщо таке рішення вас не влаштовує, замовте на eBay європейський блок живлення, як показано на зображенні:

Зарядити iPhone від комп'ютера

Підключіть iPhone до включеному комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Комп'ютер повинен бути оснащений інтерфейсом USB. Мінус цього способу в тому, що на відміну способу з розеткою iPhone заряджається довше.

Чохол-зарядка для iPhone з вбудованим акумулятором

Якщо ваша робота пов'язана з постійним інтернет серфінгом і дзвінками, то Apple iPhone можна одягнути в чохол-зарядку, і енергії підкине і від падіння застрахує Якщо ваша робота пов'язана з постійним інтернет серфінгом і дзвінками, то Apple iPhone можна одягнути в чохол-зарядку, і енергії підкине і від падіння застрахує.

Чохол-акумулятор продовжить термін роботи вашого iPhone, іноді такий аксесуар використовують власники телефонів з ледь працюючим акумулятором, нездатним дотягнути до кінця робочого дня. При виборі приділяйте увагу ємності батареї, чим вище число міліампер на годину (мА / ч), тим довше пропрацює.

Зовнішній акумулятор для iPhone - Power Bank

Якщо ви часто виїжджаєте за місто або перебуваєте в дорозі, де поблизу немає розетки, то можна обзавестися зовнішнім акумулятором для iPhone - Power Bank
Якщо ви часто виїжджаєте за місто або перебуваєте в дорозі, де поблизу немає розетки, то можна обзавестися зовнішнім акумулятором для iPhone - Power Bank. Цей аксесуар більш ємний, ніж в комбінованих чохлах-акумуляторах, відповідно iPhone пропрацює довше.

Як зарядити айфон тепер ви знаєте, але якщо хочете, щоб літієвий акумулятор iPhone прослужив якомога довше і при цьому також добре тримав заряд, ознайомтеся з правильною експлуатацією акумулятора iPhone .