На Android з'явився неубіваемий вірус

На Android з'явився вірус, який неможливо видалити. & Nbsp;

Фото: plusworld.ru

дослідники компанії Lookout , Що займаються цифровий безпекою, повідомили в своєму блозі про появу трояна на Android, який неможливо видалити заводським скиданням.

Вірус поширюється через додатки, які розміщені в сторонніх магазинах додатків Android. Додатки маскуються під клієнти популярних соцмереж або гри. При цьому додатки будуть працювати як звичайні версії, однак телефон буде заражений трояном. На даний момент вдалося виявити близько 20 тис. Шкідливих додатків, які поділені на три "сімейства": Shedun, Shuanet і ShiftyBug. В Google Play жодне з цих додатків помічено не було.

Після зараження вірус починає показувати рекламу, яку неможливо відключити, а також знищує ключові механізми захисту Android, що дозволяє додаткам отримати доступ до паролів та іншої приватної інформації. "Людям, які" підчепили "Shedun, Shuanet або ShiftyBug, можливо, доведеться піти і купити новий телефон", - йдеться в повідомленні компанії. Однак мова йде лише про скидання до заводських налаштувань, тому способи "вилікувати" пристрій все ж є.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram