Bio Inc. - Biomedical Plague: гра в доктора Смерть

Bio Inc. - Biomedical Plague - гра цинічна, але надзвичайно захоплююча. Вона трохи нагадує Plague Inc, але тут не потрібно буде поширювати заразу на весь світ. Завдання нового симулятора від DryGin Studios простіше - довести до летального результату одного пацієнта.

Все життя людина пов'язана з медициною і лікарями. Навіть самий здоровий організм може дати збій, постраждати від травм і потрапити до лікарні. В голову нікому не може прийти, що лікар здатний навмисне нашкодити. В Bio Inc. - Biomedical Plague - це реальність. Гравець не рятує тут пацієнта, він повинен його вбити, і як можна швидше.

Способів довести жертву до летального результату безліч. Гравець має доступ до всіх життєвих систем пацієнта, може впливати на появу шкідливих звичок і лікування.

Гра складається з підвищуються за складністю рівнями. Спочатку потрібно вбити самого хворого пацієнта з купою шкідливих звичок. За ним підуть ті, хто більше стежить за своїм здоров'ям. Спочатку це буде іпохондрик, який надмірно турбується про свій стан і має розхитану нервову систему, потім спортсмен, здорова людина, безсмертний і ще кілька складних рівнів.

Спочатку це буде іпохондрик, який надмірно турбується про свій стан і має розхитану нервову систему, потім спортсмен, здорова людина, безсмертний і ще кілька складних рівнів

Завдяки доступу до організму жертви, гравець може розвинути у неї одну з численних хвороб. Для цього потрібно збирати віруси, з'являються в життєво важливих системах організму: скелеті, нервах, м'язах, травленні. Віруси - це бали, на які гравець буде купувати шкідливі звички і хвороби для свого пацієнта.

Віруси - це бали, на які гравець буде купувати шкідливі звички і хвороби для свого пацієнта

Після того, як набралося достатньо балів, можна приступати до шкідництва і нагородити підопічного який-небудь хворобою. На початковому етапі це будуть захворювання, які легко виліковуються, але можуть призвести до більш серйозних наслідків. Цього і потрібно добитися.

Змусивши страждати людини, наприклад, від стресу, відразу ж посилюємо ситуацію, розвиваючи шкідливі звички. Вибір поки не дуже великий. Можна зробити жертву трудоголіком і продовжити далі розхитувати його нервову систему, або перетворити його в алкоголіка і вдарити по печінці. Кожна шкідлива звичка відкриває нові можливості в розвитку більш серйозних захворювань. Обов'язково потрібно послаблювати імунітет, щоб пацієнт не йшов швидко на поправку і був більш схильний до ризику захворіти.

На першому етапі шкодити жертві можна безкарно. Поки один з показників її органів не опуститься нижче 50%, пацієнт до лікаря не звернеться. Після того як йому призначать лікування, гравець почне боротьбу вже з лікарями. Але і тут він може перешкодити ходу одужання. На ті ж бали набуваємо страйк медсестер і лікарів, і тоді час лікування відсунеться на кілька тижнів. Можна замінити всі ліки на плацебо або прищепити жертві стійку боязнь лікарні, щоб він довше не звертався за допомогою.

Коли кілька показників пацієнта впадуть до мінімуму, він виявиться в реанімації. Тут починається найскладніший етап гри. Буде призначено інтенсивне лікування, і за цей час гравцеві потрібно встигнути довести все, що залишилися показники до мінімуму. Якщо це вдасться - жертва загине, а гравець відкриє наступний рівень з більш складним випадком. Якщо немає - лікарі переможуть, і щасливчик-пацієнт доживе до глибокої старості.

Анатомічні подробиці систем організму людини зроблені настільки якісно і детально, що гра може послужити не тільки захоплюючим розвагою, але і підмогою у вивченні анатомії.

Bio Inc. - Biomedical Plague затягує дякую цікавого геймплею, якісної реалізації і дуже цікавою задумом.

Купити Bio Inc. - Biomedical Plague в App Store

Завантажити Bio Inc. - Biomedical Plague в Google Play