Police - опис бренду, асортимент в інтернет-магазині AllTime

Історія бренду

Історія бренду

Сьогодні бренд Police, під яким випускаються стильні аксесуари, біжутерія, парфумерна продукція, окуляри і годинник, є одним з найвпливовіших і авторитетних представників європейської індустрії моди Сьогодні бренд Police, під яким випускаються стильні аксесуари, біжутерія, парфумерна продукція, окуляри і годинник, є одним з найвпливовіших і авторитетних представників європейської індустрії моди. Випуск нових колекцій завжди супроводжується незмінним успіхом, а брендові товари можна придбати у фірмових магазинах по всьому світу. Для бренду Police характерна деяка недбалість, що підкреслює дух бунтарства. При всьому тому продумані чіткі лінії і майстерність поєднувати несподівані кольору, матеріали та фактуру допомагають створювати стильні і сучасні аксесуари, завжди знаходяться на самому піку моди.

Історія бренду Police починається в Італії в 1978 році, коли ця торгова марка була зареєстрована одним з найбільших міжнародних виробників сонцезахисних окулярів - компанією De Rigo Історія бренду Police починається в Італії в 1978 році, коли ця торгова марка була зареєстрована одним з найбільших міжнародних виробників сонцезахисних окулярів - компанією De Rigo. Топ-менеджери, яким було доручено розвиток бренду Police, прийняли рішення зайняти порожню на той момент нішу - яскравих, незвичайних молодіжних аксесуарів та окулярів. Оригінальний дизайн, незвичайна форма, дух свободи і неймовірна енергетика зробили перші ж колекції очок Police неймовірно популярними. Мати аксесуари, на яких красувався логотип Police, мріяли все модники і модниці не тільки в Італії, але і у всій Європі. Розвинути бренд і домогтися такої широкої популярності торгової марки Police багато в чому допомогла грамотна реклама. Менеджери компанії відразу ж зробили ставку на знаменитостей: свого часу особами компанії ставали такі відомі люди, як спортсмени Габріель Батістута, Габріелла Сабатіні, Девід Бекхем і Міхаель Шумахер, а також знамениті актори Брюс Вілліс і Джордж Клуні. У 2014 році послом марки став бразильський футболіст Неймар (Неймар да Сілва Сантос Жуніор).

З самого початку компанія Police стала розвивати свій особливий, унікальний стиль, який протиставлявся вишуканої витонченості очок інших брендів. Кілька гіпертрофовані яскраві деталі і незвичайної форми лінії робили акцент на індивідуальності володаря такого стильного аксесуара. Оригінальність і новаторство стали основною ідеєю бренду Police, що цілком узгоджується з девізом компанії "Are younique?".

Всього за десять перших років бренд Police перетворився в справжню ікону стилю, а деякі революційні ідеї, що знайшли відображення в колекціях очок і аксесуарів, миттєво стали всесвітнім трендом Всього за десять перших років бренд Police перетворився в справжню ікону стилю, а деякі революційні ідеї, що знайшли відображення в колекціях очок і аксесуарів, миттєво стали всесвітнім трендом. Однією з найбільш вдалих знахідок італійських дизайнерів, які працюють в компанії Police, стали блакитні скельця для окулярів з дзеркальним покриттям. Навіть сьогодні, через майже 20 років, бренд Police часто асоціюється з дзеркальними лінзами. Керівництво компанії всіма силами намагалося підкреслити унікальність і оригінальність свого дизайну. Так, на окулярах і аксесуарах, випущених під брендом Police, одними з перших з'явилися особисті підписи майстрів, а також фірмовий логотип. Спочатку на виробах Police красувався ширяє орел, якого потім замінили стилізованої під готику буквою Р.

У 1997 році компанія вирішила розширити асортимент товарів, що випускаються - так з'явилася окрема лінія парфумів і туалетної води У 1997 році компанія вирішила розширити асортимент товарів, що випускаються - так з'явилася окрема лінія парфумів і туалетної води. Трохи пізніше, в 2003 році, у виробництво було запущено колекції годин, в 2005 році - колекції прикрас. Прикраси залучають своїм сучасним виконанням та оригінальною комбінацією матеріалів: матові і поліровані поверхні, кристали, шкіра. Багато моделей виконані в готичному стилі. Таким чином, під брендом Police стали випускатися всі аксесуари, які необхідні для створення гармонійного образу. Яскравість і чіткість створюваних образів підтримувалися поєднанням темного срібла у вигляді старовинних готичних візерунків, загадкового блиску кришталю і кристалів з сучасними високотехнологічними матеріалами - сталлю, шкірою особливого вироблення. У 2008 році світ побачила перша колекція одягу від дизайнерів компанії Police - така ж яскрава, зухвала і вільна.

подивіться годинник Cover - швейцарська якість за доступними цінами.

Сьогодні бренд Police, як і на самому початку, все так же асоціюється з рухом і свободою, з бажанням відкинути умовності, виділитися з натовпу - стати унікальним. Всі колекції аксесуарів для чоловіків, включаючи годинники, окуляри, парфуми і ювелірну продукцію, створюють неповторний образ міського модника, пристрасного і трохи недбалого. Серія Police для жінок - це сексуальний образ зухвалої мисливця, перед розкішним шармом якої не встоїть жодна жертва.

Тонке відчуття стилю і витриманий в рамках бренду Police дизайн робить колекції годинників, окулярів та інших аксесуарів цієї італійської компанії все такими ж популярними. В Європі, Америці та країнах Азії бренд Police уособлює справжній стиль, що втілює самі останні модні тенденції і створює найбільш актуальні тренди.

Якщо ви шукаєте стильні і модні аксесуари, зверніть увагу на запонки Montblanc представлені в магазині AllTime.ru.

Оригінальність і новаторство стали основною ідеєю бренду Police, що цілком узгоджується з девізом компанії "Are younique?