КООРДИНАЦІЙНА РАДА

 1. біографія
 2. біографія
 3. біографія
 4. біографія
 5. біографія
 6. біографія
 7. біографія
 8. біографія
 9. біографія
 10. біографія
 11. біографія
 12. біографія
 13. біографія
 14. біографія

Голова Координаційної Ради ФБА ЕАС  Муричев ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ  Виконавчий віце-президент Російського союзу промисловців і підприємців Голова Координаційної Ради ФБА ЕАС
Муричев ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Виконавчий віце-президент Російського союзу промисловців і підприємців.

біографія

біографія

Народився 15 Вересень 1955 р

Закінчив Московський педагогічний інститут імені Н.К. Крупської, аспірантуру Академії суспільних наук при ЦК КПРС.

Доктор економічних наук, кандидат історичних наук, професор Вищої школи економіки.

У 1991-1993 рр. - радник з регіональних проблем Міжнародного фонду «Реформа» під керівництвом академіка С.С. Шаталіна.

У 1994 році - віце-президент Російської асоціації промислово-будівельних банків.

У 1995-1999 роках - президент Російської асоціації промислово-будівельних банків.

У 1999-2006 роках - голова ради, президент Асоціації регіональних банків Росії (Асоціація «Росія»).

З 2006 року - виконавчий віце-президент Російського союзу промисловців і підприємців, член правління РСПП, голова Ради Асоціації регіональних банків Росії. З 2015 року - член наглядової ради ПАТ «Фінансова Корпорація Відкриття».

C 2017 р. Заступник Голови Ради Асоціації Банків Росії (Асоціація «Росія»).

Голова Міжнародної координаційної ради банківських асоціацій країн СНД, Центральної та Східної Європи (МБС); голова Ради директорів НП «Національний платіжний рада»; голова Ради з суспільних нагород в області банківської справи; співголова комісії РСПП по банках і банківську діяльність; голова Ради з професійним кваліфікаціями фінансового ринку; Член Експертної ради зі страхування при Банку Росії, Голова Координаційної ради Фінансово-банківської асоціації країн-учасниць Шанхайської співпраці (ФБА СУШС).

Член Національної ради при Президентові РФ по професійним кваліфікаціями, Комісії при Президентові РФ у справах інвалідів, Заступник голови Ради з аудиторської діяльності, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України; Комісії при Президентові РФ у справах інвалідів, Консультативної ради з питань розвитку національної платіжної системи при Голові Банку Росії, ради по доступності фінансових послуг при ЦБ РФ; експертно-аналітичної ради при Агентстві зі страхування вкладів, Гільдії фінансистів Росії.

Академік Міжнародної академії менеджменту. Член Президії Національної акредитаційного Ради ділового освіти (НАСДОБР), Ради Асоціації провідних вузів в області економіки і менеджменту (АВВЕМ), Президії Вільного економічного суспільства, Президії Ради Міжнародного Конгресу промисловців і підприємців.

Автор понад 280 статей і 5 монографій з питань банківської діяльності, грошово-кредитної та інвестиційної проблем.

Нагороджений медаллю «За трудову відзнаку» (1985), медаллю ордена «За заслуги перед Вітчизною II ступеня» (2007), медаллю ордена «За службу Батьківщині» (2008), медаллю ордена «За заслуги перед Вітчизною» I ступінь (2015), срібною медаллю «за внесок в розвиток агропромислового комплексу Росії» (2009), почесним знаком «за заслуги по модернізації Росії» (2011), медаллю «за заслуги перед Федеральною службою з фінансового моніторингу» (2012), нагрудним знаком МЗС Росії «за внесок в міжнародне співробітництво »(2016), а також громадськими нагородами: знаком« З заслуги в експертній роботі Рахункової Палати РФ »(2005), Почесним знаком РСПП (2005), золотим знаком Асоціації« Росія »(2005), дипломом ТПП РФ« За значний внесок у розвиток національної банківської системи РФ »(2010), орденом« За відродження Росії XXI століття »(2006), срібною медаллю Вільного економічного суспільства Росії (2010). Є лауреатом національної премії громадського визнання досягнень громадян РФ «Росіянин року» за внесок в розвиток банківської системи (2013). Має подяку Міністра фінансів Російської Федерації «За активне сприяння в сфері реалізації його функцій і повноважень щодо вироблення державної політики та нормативно-правового регулювання» (2015), подяку Міністра економічного розвитку Російської Федерації «За внесок в розвиток і зміцнення фінансово-банківської системи Росії, вітчизняної промисловості і підприємництва (2015).

Заступник Голови Координаційної СоветаФБА ЕАС  КУЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ Заступник Голови Координаційної СоветаФБА ЕАС
КУЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Голова Асоціації білоруських банків

біографія

біографія

Народився в 1975 році в м Кобрині Брестської області. Після закінчення юридичного факультету Білоруського державного університету в 1997 році почав свою трудову діяльність в Асоціації білоруських банків, де пропрацював понад 20 років на різних посадах - від юрисконсульта до Заступника Голови. З квітня 2017 року виконував обов'язки Голови Асоціації. Є членом Консультативного комітету з фінансових ринків при Колегії Євразійської економічної комісії, Галузевого ради з трудових і соціальних питань.

Заступник Голови Координаційної СоветаФБА ЕАС  АФАНАСОВ ФЕОДОР Заступник Голови Координаційної СоветаФБА ЕАС
АФАНАСОВ ФЕОДОР

Президент палати з економічного і культурного співробітництва між Румунією і РФ


біографія

біографія

Народився в 1982 році
Освіта: Філологічний Факультет Духовного училища.
Румунський Дипломатичний Інститут, Магістр з Економіки.
З 2007 по 2012 Радник Президента Асоціації Ділових Осіб м.Ясси, Румунія
З 2013 по 2014 Заступник Президента Двосторонньої Українсько-румунської ТПП
Президент ПЕКСРР.
Радник Депутата Румунського Парламенту.
Бізнесмен. Власник і партнер декількох компаній з різними профілями: ІТ технології, авіапідтримки і авіаремонт, медичні компанії, консалтингові компанії, будівельні компанії, компанії з переробки коштовностей, компанія з перевезення зерна по Дунаю.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС   Березова ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
Березова ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Член Правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП), член-кореспондент Міжнародної інженерної академії.

біографія

біографія

Народився 28 травня 1959 р .. Закінчив Московську міжнародну вищу школу бізнесу (МІРБІС), Російсько-американський Університет.
Кандидат економічних наук.

1977-1994 - служба в Збройних Силах.

1994-2000 - робота в громадських, державних, комерційних структурах.

2000-2010 - робота в комерційних банках, Топ-менеджмент.

2010 - 2016 - Віце-президент МКПП, Голова Комітету МКПП зі співробітництва в області фінансово-кредитної політики і в банківській сфері.

2016 - н.время - Член Правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП).

время - Член Правління Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП)

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
ТКАЧУК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Президент АТ РУСМІНРЕСУРСИ - Керуючої організації ГК "РУСТІТАН", Член Правління РСПП, Голова Комісії РСПП по оборонно-промисловому комплексу

біографія

біографія

А.Н. Ткачук народився 8 жовтня 1950 року в м Владивостоці.

З 1968 по 1998рр. - служба в Збройних Силах, робота в громадських організаціях:

1998 - 2006рр. - керівник управління з координації діяльності комерційних структур Російського союзу промисловців і підприємців (РСПП).

У грудні 2006 року А.Н. Ткачук затверджений на посаду віце-президента Міжнародного Конгресу промисловців і підприємців (МКПП). З 2017 року затверджено Першим віце-президентом МКПП. МКПП - міжнародна, неурядова, громадська організація, створена 21 лютого 1992 року по ініціативі РСПП. Засновниками Конгресу є національні спілки промисловців і підприємців з 27 країн Європи та Азії.

У квітні 2008 року призначений Президентом Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості (EEIG) по взаємодії з МКПП. Європейська економічна палата торгівлі, комерції та промисловості (EEIG) заснована 25 липня 1985 року рішенням Парламенту Євросоюзу і об'єднує в своїх рядах 30 країн.

З листопада 2008 року затверджено Членом правління РСПП, - організації, що представляє інтереси всього російського бізнес-спільноти та координуючою відносини бізнесу і влади.

З листопада 2011 року одночасно обіймає посаду Голови Комісії РСПП по оборонно-промисловому комплексу. До Комісії РСПП по ОПК входять представники Уряду Російської Федерації, міністерств, відомств, великих державних холдингів і бізнес-структур Росії.

Бізнес-діяльність.

1999 - 2001рр. - поєднував основну діяльність з посадою Радника Президента «ТНК-ВР».

2000 - 2010рр. - створив і очолив ряд акціонерних товариств, які займалися поставками нафтопродуктів, металів, промислових товарів і продовольства за державними контрактами.

Президент АТ РУСМІНРЕСУРС - під егідою Організації ГК "РУСТІТАН"

Основний напрямок наукової діяльності: взаємовідношення бізнесу і влади.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС  Кумар Маніш Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
Кумар Маніш

Президент компанії «Солтекс Груп» (Індія)

біографія

біографія

Народився 14 травня 1971 року в Індії. У 1996 році закінчив Російський Державний Університет Нафти і Газу імені І.М. Губкіна.

Працював в таких відомих британських компаніях, як Petropharma International, Polypharma International в посадах: генеральний менеджер, директор з продажу, директор компанії на території СНД.

Є Співголовою Комітету "BRICSWorld". З 2015 року є Заступником Голови Комісії з зовнішньоекономічного співробітництва з партнерами в Індії при МТП.

Має більше 15 років досвіду роботи в галузі міжнародної торгівлі та управління. Так само, його досвід включає в себе розвиток партнерського бізнесу і співпраці з багатьма зарубіжними нефтехимическими компаніями, таких як: Hanwha Chemical (Пд. Корея), Shinho, (Пд. Корея), SKChemical, HonamPetrochemical (Пд. Корея); SCGChemical (Таїланд), SupremePetrochemical (Індія), LGPetrochemical (індійський філія). Крім цього, добре орієнтується в технологіях трансферту в галузі металургії, сонячній енергетиці, нано технологіях, системах безпеки.

З 2011 року по теперішній час Маніш Кумар є президентом компанії «Солтекс Груп», куди входять перелічені нижче компанії:

- SoltexTradePvt. Ltd, Делі, Індія

- Soltex Estates LLP, Мумбай, Індія

- Soltex International, Москва, Росія

- Total Ultramar, Дубай, ОАЕ

- Green Energy, Алма-Ата, Казахстан

Область його діяльності та інтересів - нафтохімія, полімери, НПЗ, промислові хімікати, проектний експорт, обладнання для забезпечення безпеки і відеоспостереження особливо важливих об'єктів, сонячна енергія (відновлювальна енергія). Інвестиції і фінансування Російських бізнес проектів.

Член Координаційної Ради ФБАЕАС  Котенєв ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ  Керуючий директор «ECOVIS», Посол Росії в резерві Член Координаційної Ради ФБАЕАС
Котенєв ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
Керуючий директор «ECOVIS», Посол Росії в резерві

біографія

біографія

Народився 18 липня 1957. У 1979 році закінчив МДІМВ. Працював в Посольствах СРСР і Росії в НДР, Австрії та Швейцарії, Генеральному консульстві СРСР в Західному Берліні.

2001-2004 - директор департаменту консульської служби МЗС Росії.

2004-2010 - Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Федеративній Республіці Німеччина.

Нагороди: Орден Дружби (26 червня 2007 року), Подяка Президента Російської Федерації (12 листопада 2008 року). Має почесне звання - Почесний працівник Міністерства закордонних справ Російської Федерації.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС   КІШКЕМБАЕВ Аскар Булатович Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
КІШКЕМБАЕВ Аскар Булатович

Керівник Секретаріату Члена Колегії (Міністра) з економіки та фінансової політики Євразійської економічної комісії

біографія

біографія

Кішкембаев Аскар Булатович, народився 3 серпня 1975 року в Республіці Казахстан.

У 1996 році закінчив Казахський державний юридичний університет, за фахом - юрист. У 2000 році закінчив Павлодарський державний університет, за фахом - економіка. Є доктором юридичних наук.

З 1996 по 2000 роки проходив військову службу в Збройних силах Республіки Казахстан.

З 1999 по 2002 роки був аспірантом Казахського державного юридичного університету.

З 2000 по 2004 роки працював в комерційних організаціях на різних посадах.

З 2004 по 2012 працював суддею в судовій системі Республіки Казахстан.

З 2005 по 2012 роки був доцентом Казахського державного юридичного університету.

З 2012 року по теперішній час працює керівником Секретаріату Члена Колегії (Міністра) з економіки та фінансової політики Євразійської економічної комісії.

Відповідальний за питання євразійської інтеграції в сфері фінансової, банківської, грошово-кредитної, валютної, податкової та бюджетної політики, регулювання аудиторської діяльності, зарахування і розподілу сум ввізних митних зборів.

Автор понад 50 публікацій з права, економіки та євразійської інтеграції.


Член Координаційної Ради ФБА ЕАС  ІВАНКІВ ЕГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ  Генеральний директор групи компаній Салюс Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
ІВАНКІВ ЕГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Генеральний директор групи компаній "Салюс"

біографія

біографія

Народився 8 травня 1980 року в місті Москва. Освіта: Московський державний університет економіки, статистики та інформатики (МЕСІ), факультет економіки, спеціальність «Фінанси і кредит». Російський економічний університет імені Г. В. Плеханова, факультет економіки, спеціальність «Фінанси і кредит».

Очолює групу компаній «САЛЮС». У ГК "Салюс" - 15 дочірніх компаній в Росії і 18 в країнах ЄАЕС, СНД, Східної, Західної Європі, Азії, Африки, Індії, Ізраїлі. На сьогоднішній день ГК «САЛЮС» веде тісну співпрацю з Тамбовським державним технічним університетом і з університетом Алассан Уатара в Республіці Кот-д'Івуар. ГК «САЛЮС» стала учасником акції «100 проектів під патронатом Президента ТПП РФ. Спільно з «МІНЦ» ГК «САЛЮС» заснували власну серію щорічних міжнародних нагород «за технологічні рішення, що сприяють сталому розвитку людства». Цей новий підхід, заснований на синергії бізнесу і науки, дозволить провести якісний відбір технологічних рішень, що сприяють сталому розвитку людства, з вивченням і об'єднанням міжнародних практик, для подальшого впровадження номінованих технологій і їх супроводу аж до запуску в серійне виробництво і налагодження закупівельно-збутових ланцюжків . Інфраструктури компанії «САЛЮС» і МІНЦ дозволяють реалізувати це завдання, а також прискорити «трансфер наукових технологій» в міжнародному масштабі із захистом прав інтелектуальної власності.

Член державної екзаменаційної комісії у напрямку магістратура в РАНХиГС. Експерт робочої групи за напрямом «Містобудівна діяльність і територіальне планування». Член Асоціації Незалежних Директорів.

Автор понад 10 публікацій з економіки та євразійської інтеграції.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС Член Координаційної Ради ФБА ЕАС

АБДРАЕВ Анвар КАРІКЕЕВІЧ

Президент Союзу банків Киргизстану (Киргизстан)

біографія

біографія

Народився 22 грудня 1957 року.

1975 - 1980 Московський інститут управління, г. Москва, Російська Федерація, економіст-кібернетик.

1980-1984 - Московський інститут управління, г. Москва, Російська Федерація, аспірантура, кандидат економічних наук, доцент.

1993-1994 - ГМКБ «ХенФен ЛТД», Заступник Генерального директора.

1994-1995 - АКБ «Киргиз Зовнішекономбанк», Заступник Голови правління.

1995-1998 - Спільний киргизько-російський комерційний банк, Голова правління.

1998-2002 - ВАТ «Екобанк», Голова правління.

2002-2003 - ВАТ «ДосКредоБанк», Заступник Голови правління.

2003-2004 - Фінансова компанія з підтримки і розвитку кредитних спілок, Генеральний директор.

2006 - по теперішній час, ОЮЛ «Союз Банків Киргизстану», Президент.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС Член Координаційної Ради ФБА ЕАС

ДАВТЯН ТИГРАН ЩОРСОВІЧ

Голова Правління КБ ІНЕКОБАНК (Вірменія)


біографія

біографія

Народився 22 березня 1970 року в Вірменії.

У 1993 році закінчив економічний факультет Єреванського державного університету.

Кандидат економічних наук.

З 1995 року викладає в різних ВУЗах. Доцент.

1991-1994 рік - Генеральний Директор інвестиційної компанії.

1994-1998 рік - займав різні керівні посади в Центральному банку Вірменії.

1998-1999 рік - працював в Адміністрації Прем'єр-Міністра Республіки Вірменія.

1999-2002 рік - Генеральний директор, Голова Правління ЗАТ «Центральний Депозитарій Вірменії».

2002-2004 рік - Керівник напрямку АФ ТОВ «Прайсуотерхаус Куперс». Програма Агентства США з міжнародного співробітництва (USAID) щодо розвитку ринку цінних паперів. Г. Єреван, Республіка Вірменія.

2004-2006 рік - Директор державної установи «Енергоінвест ГУ ОРП» Міністерства енергетики Республіки Вірменія. Керівник проекту Світового Банку (WorldBank) і Банку міжнародного співробітництва Японії (JBIC) з розвитку енергосистеми Вірменії.

2006-2008 рік - керівник напрямку Представництва ТОВ «Імерджінг Маркетс Груп». Програма Агентства США з міжнародного співробітництва (USAID) з розвитку фінансових ринків. Г. Єреван, Республіка Вірменія

2008-2009 рік - заступник генерального директора, Начальник Управління фінансових ринків Конверс Банку, м Єреван, Республіка Вірменія

2009-2016 рік - Голова Правління та Виконавчий директор Конверс банку, м Єреван, Республіка Вірменія

2016-2018 рік - Директор Департаменту фінансової політики Євразійської економічної комісії.

Автор і співавтор ряду наукових і освітніх праць.


Автор і співавтор ряду наукових і освітніх праць

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС

Денні денге ДІ
Голова Beijing Tai Cloud Technology Corporation (Китай)


біографія

біографія

Денні Денг - випускник Університету Цінхуа (Китай) 2003р року, в Сейчас годину є Генеральним директором китайського Дослідніцького центру! Застосування блокчейн технологій (China Blockchain Application Research Center), одним з «20-ти лідерів в сфері науки и технологий фінансів» за рейтингом Global People . Крім того Денні Денг займає пост Голови компанії Тай Клауд (Tai Cloud) і авторитетним експертом Центру Цифрових валют і блокчейн технологій, запрошеним лектором в Світовому діловій раді блокчейн (GBBC) і Генеральним директором Дослідницького центру застосування блокчейн технологій (China Blockchain Application Research Center). Особистий досвід, дослідження і досягнення в професійній області.
2018 Глава делегації China Blockchain на Всесвітньому економічному форумі в Давосі
2017 Генеральний секретар делегації China Blockchain на Всесвітньому економічному форумі в Давосі; Почесний Радник Дослідницького Центру Цифрових валют і блокчейн технологій Китай - АСЕАН (Digital Currency and Blockchain Technology Application Research Institute); Голова компанії Beijing Tai Cloud Technology Ltd. - компанія Tai Cloud зареєстрована на новій трьох-панельної біржі (430070) - перша китайська компанія в сфері блокчейн з таким статусом; Брав участь в складанні Звіту про фінансові результати в сфері інтернету за 2017 рік (Internet Financial Report 2017), опублікованого Китайським економічним видавничим домом і випущеного Форумом Боао (Boao Forum); В рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі Денні Денг брав участь в якості глави делегації China Blockchain в створенні Світового ділової ради блокчейн (GBBC); Є головним радником китайської Асоціації індустрії блокчейн р Гаянчжоу; Заступник Директора китайського Дослідницького центру блокчейн (Sandbox); Заступник Голови китайського Інституту блокчейн Комітету електроніки - заступник Генерального секретаря Міжнародного альянсу екосистеми блокчейн в г.Цяньхай; Член китайської національної Експертної Комісії з розвитку технологій фінансової безпеки в інтернеті.
2016 Директор Альянсу центрів даних Китаю; Постійний член Комітету з інтернет інновацій ISC; Запрошений в якості експертного члена Об'єднаної лабораторії Комітету бакалаврів Центрального Університету Фінансів і Економіки Китаю.
2015 Обраний заступником Генерального Секретаря Альянсу China Zhongguancun Blockchain Industry. Компанія Tai Cloud
2017 Брала активну участь в створенні Надійного Стандарту Блокчейн (Credible Blockchain Standard) Китайської Академії інформаційних технологій і комунікації; Внесла великий внесок у створення великого Громадського фонду добробуту "SWSW1N"; Брала активну участь у створенні промислового фінансового парку блокчейн в м Ганьчжоу; Tai Cloud стала співзасновником фондів для фінансування стартапів в сфері блокчейн разом з Дослідницьким інститутом інновацій р Ціньхуа; Tai Cloud спільно з Пекінським міжнародним торговим центром захисту авторських прав створила «ланцюг авторських прав»: проект «розумних» сейфів з реєстрацією авторських прав і торгових систем на основі технології блокчейн; Tai Cloud стала основним ініціатором Міжнародної ліги цифрової економіки; Tai Cloud уклала стратегічну угоду про співпрацю з компанією SCG (Таїланд); Tai Cloud заснувала дочірню компанію TAIYI BLOCKCHAIN ​​TECHNOLOGY LLC в Дубаї для створення рішень на основі технології блокчейн; Tai Cloud стала співзасновником транспортного ланцюжка спільно з шістьма китайськими транспортними копання; Створила IP компанію на основі технології блокчейн (IPSP); Tai Cloud досягнута стратегічна домовленість про взаємодію з компанією Ganzhou Xinlian Financial Information Services Co., Ltd, запущена ланцюжок поставок китайської їжі на підставі технології блокчейн, запущена ланцюжок поставок апельсинів в південний Ганьчжоу із застосуванням таких принципів і технологій як відкритість, прозорість і водонепроникна упаковка з штрих кодом на кожному апельсині; Tai Cloud підписала ініціативу «Один пояс і один шлях» з Казахстаном.
2016 Tai Cloud стала членом альянсу Zhongguancun Blockchain Industry Alliance; Tai Cloud запустила надпровідних мережу - першу в Китаї систему блокчейн, схвалену і сертифіковану Китайської Академією інформаційних технологій і комунікації; Tai Cloud підписала рамкову угоду про співпрацю з муніципальним урядом р Гуйян; Tai Cloud стала партнером блокчейн лабораторії IBM Китаю; Tai Cloud отримала нагороду в номінації «Найшвидше зростання вартості 2016» на П'ятому Китайському фінансовому та економічному саміті; Tai Cloud стала першим членом-спеціалістом по блокчейн в Асоціації інтернету Китаю; Tai Cloud стала членів Альянсу електронних фінансів (China Electronic Finance Industry Alliance); Tai Cloud стала членом Національного торгового центру захисту авторських прав; Tai Cloud увійшла в топ-50 рейтингу KPMG серед китайських провідних компаній в сфері фінансових наукових технологій;
2015 Tai Cloud отримала нагороду в номінації «Найшвидше зростання вартості-2015» на Четвертому Китайському фінансовому та економічному саміті; Tai Cloud стала переможцем Першого китайського конкурсу серед блокчейн технологій і інновацій; Tai Cloud стала постійним членом азіатської блокчейн Асоціації DACA; Tai Cloud стала членом Альянсу Hyper Ledger Blockchain Alliance; Tai Cloud створила Світовий комітет експертів блокчейн Майнінг.


Член Координаційної Ради ФБА ЕАС  АНДРЕА Болд Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
АНДРЕА Болд

Президент компанії AREZZO FIERE E CONGRESSI SRL (Італія)

біографія

біографія

● Народився 17 липня 1967
● В даний час є членом ради директорів Nemesi SRL, компанії, що виробляє ювелірні вироби.
● Національний Президент Асоціації Підприємств Ювелірів Італії з 2016 року.
● Національний Президент Асоціації Ремісничих Підприємств Італії в області мистецтва.
● Радник Торгово-Промислової Палати Ареццо, обраний на другий термін, в області ремісництва.
● Президент Arezzo Fiere e Congressi з 2014 року (організатор виставки Золото Ареццо)
● З 2006 року є Головою Асоціації ювелірів в Ареццо, першого виробничого об'єднання в даному секторі з більш ніж 700 зареєстрованими компаніями.
● З 2013 року Президент Асоціації Ремісників Тоскани в області мистецтва.
● З 2013 року член Ради і виконавчого комітету Асоціації Ремісничих Підприємств Тоскани. профспілкова діяльність
● Організація колективної участі у виставках і семінарах в Італії і за кордоном (Польща, Туреччина, США і т. Д.) Як член Асоціації Ремісників і у співпраці з Національною Асоціацією Ремісників.
● Співзасновник Ради ювелірів Ареццо, який об'єднує 4 територіальних асоціації.
● У 2008 році вивчає і реалізовує, у співпраці з фіди Тоскана, Банком Етрурією і Доктором Алессандро Компаньіно з регіону Тоскана, першу операцію з кредитування золотом з регіональними гарантіями, яка передбачає більш 40 мільйонів виплат підприємствам, які виготовляють ювелірні вироби, чистим металом (золотом і сріблом).
● В кінці 2009 року розробив і вивчив нову форму фінансування, яку запропонував Тосканскому регіону для ювелірного сектора, що має підсумкову мета - надання ліквідності компаніям і збереження робочих місць. Йшлося про річному кредиті на заробітну плату і податкові внески компаніям, які, відповідно до профспілками, зобов'язуються підтримувати рівень зайнятості на один рік. Проект, який відразу ж отримав схвалення Президента Мартіні і глави Габрі Чіррі, реалізовується в рекордні терміни в постанові про надзвичайну економіці, в якому поширюється від ювелірів до всіх категорій співробітників і продовжує діяти в наступні роки. Така операція передбачала 380 мільйонів євро тільки в перший рік.
● У 2011 році стежить за проблемою повторюваних крадіжок у ювелірів і стає членом постійного комітету з безпеки під головуванням тодішнього Слідчого Феліче Ферліцці.
● У червні того ж року організовує перший форум на тему «Загальні положення ювелірної справи», в якому передбачається участь підприємців і кваліфікованих робітників, а також форум «Найдовша ланцюг в світі», який дозволяє на національному рівні привернути увагу до проблем ювелірного виробництва.
● У 2014 році займає пост президента Arezzo Fiere e Congressi, яке знаходилося в скрутному становищі економічного і промислового характеру (оборот 3,2 млн. Євро зі збитками в розмірі 2,8 млн. Євро) і виводить в прибуток. До кінця 2016 року повертає прибутковість компанії з оборотом в 5,2 млн. Євро.
● Містить угоду про об'єднання виставок ювелірних виробів з Italian Exhibition Group (компанія, народжена від інтеграції між ЕКСПО Віченца і ЕКСПО Ріміні, з більш ніж 136 мільйонами обороту і 20 EBITDA) на суму 11 мільйонів євро.

Член Координаційної Ради ФБА ЕАС  Мірошников БОРИС МИКОЛАЙОВИЧ Член Координаційної Ради ФБА ЕАС
Мірошников БОРИС МИКОЛАЙОВИЧ

Віце-президент ГК «Цитадель»,

Радник комерційного банку Платина

біографія

біографія

Народився в 1950 году. Має дві вищі освіти: технічну та юридичну, кандидат юридичних наук. Брав участь в розробці внутрішньодержавних і міжнародних нормативних правових актів у галузі інформаційної безпеки, боротьби зі злочинами в сфері високих технологій і кібертероризмом. Організатор міжнародного співробітництва по боротьбі з кіберзлочинністю та кібертероризмом. Є членом Оргкомітетів різних міжнародних конференцій з інформаційної безпеки і боротьбі з кіберзлочинністю, членом різних експертних рад. Брав участь у формуванні системи підготовки фахівців відповідного профілю, викладав в Університеті та Академії управління, МВТУ им.Баумана і МІФІ.