Все про пуховиках Монклер (Moncler). Як відрізнити справжній пуховик від копії?

зміст

Про пуховиках Монклер чув кожен. Він дасть 100 очок вперед будь-якому пальто або куртці. Теплі куртки на пуху для жінок і чоловіків, комбінезони для дітей Монклер давно придбали іміджевий статус і від сезону до сезону тільки зміцнюють його. Але як з будь-яким знаменитим брендом фейки тут більш ніж поширені. Нашестя курток невисокої якості з позначкою Moncler з Китаю і Кореї щодня завдають шкоди репутації італійської марки. А адже саме бренд Moncler придумав набивати куртки пухом!

Як піонер галузі розробки пуховиків, Moncler створили свою власну технологію обробки пуху, «начинки» куртки і прирівняли спортивну лінію у високій моді, що свого часу було проривом. Сьогодні Інтернет наповнений скаргами, що «Монклер» втрачають форму після прання, безсовісно линяють, лізуть пухом. Як же так? Шановна фірма - і тут таке неподобство.

Шановна фірма - і тут таке неподобство

наш магазин вирішив покласти край всім чуткам і розібратися - що ж таке пуховики Moncler? Спеціально для вас було прийнято рішення розкрити підкладку і подивитися що всередині. Давайте подивимося чим набивають Монклер.

Фірма Монклер має цікаву історію. Пуховики стали трендом в 60-х, коли став популярний активний відпочинок серед європейського бомонду. Раніше тільки туристи і дослідники потребували надійної екіпіровці для суворого гірського клімату. Тепер стало модним проводити час на альпійських курортах в пуховиках Монклер. Гагачий пух зробив їх супертеплий і дуже легкими. Дизайнери марки перетворили з теплої куртки і модний маст хев.

Монклер носили кіно-діва Бріджит Бардо, дружини арабських шейхів, мільйонери, актори і політики. Зі спортивного одягу він став іміджевою річчю, яка підкреслює статус і гарний смак.

Монклер все частіше з'являється на подіумі, миготить на вулицях великих міст. Пуховики стало модно поєднувати з джинсами, а також з напівформальному одягом.

У 2003 прийшов новий виток популярності Moncler і, звичайно, хлинуло безліч підробок з Азії. Зовні фейк дуже схожий на оригінал, але теплові можливості його набагато нижче. Пошук оригінального пуховика став схожим на квест. Їх шукають в торгових центрах по всьому Києву, а також в універмагах в Мілані, Гельсінкі, Лондоні. Приходьте в Studio Fashion! У нас представлені тільки оригінальні пуховики Монклер.

Перші думки про Монклер - це модно і дорого. Недобросовісні продавці користуються довірою покупців, продаючи підробки за ціною оригіналу. Чи не попадіться! Купивши справжній Монклер, ви жодного разу не пошкодуєте. А ось навіть з найкращою копією, може виникнути маса неприємностей.

Наприклад, оригінальні пуховики Монклер - це куртки на гагачий пуху. Синтепонових курток цієї марки не буває. Створений спеціально для низьких температур, Монклер гріє навіть при мінус тридцяти. Завдяки пуху кутки легкі, майже невагомі. Навіть в найсимпатичнішою куртці на синтепоні морозний вітер пробирає до кісток.

Комфортне тепло Монклер не тільки не боїться сибірських зим, але і прослужить вам довго, не втрачаючи первинний зовнішній вигляд.

Підроблені пуховики неприємно лізуть пухом. Він залишається на одязі, вибивається з швів, і куртка виглядає неохайно. Купити нехай і пухову, але фейк - розчарування і порожня трата грошей. Навпаки, якісний пуховик стане прекрасним вкладенням. Спеціально оброблений гагачий пух зашитий в спеціальні мішечки, які перешкоджають збивання пуху після прання або під час шкарпетки. Така технологія шиття пуховиків Монклер гарантує їм довге життя і при цьому неперевершені теплові характеристики.

Іноді в підробках під виглядом пера використовується перо. Перо не таке тепле, лізе через тканину повсей куртці і навіть може колотися. В оригінальному пуховику використовується тільки пух (грудка качки).

Чоловічий чи жіночий пуховик Монклер зовні - це продумана до дрібниць куртка з впізнаваним стилем. Дизайнерська команда марки використовує тканини високої якості, декоративні деталі, цікаві силуети. Справжню фірмову річ видає ідеальний крій. Саме тому брендові речі сидять незрівнянно. В Studio Fashion ви знайдете справжній Moncler без підробок, але зі знижками. Він виглядає розкішно і на картинках, і вживу. Приходьте в наш шоу-рум або замовляйте на сайті.

Як же так?