Шкіряні куртки осінь 2019 від Dsquared²

  1. Полукожанка
  2. ліхтарики
  3. Баска
  4. потертості
  5. Шкіряний плащ


Під хорошим плащем будь-який гріх прощений.
Іспанська прислів'я


Восени 2019 шкіряні куртки також в моді, як і десять, і п'ятнадцять років тому. Шкіра якісної вичинки приємна в шкарпетці і на дотик, тому ніколи не зникає з розряду популярних матеріалів. Канадський дует братів-близнюків Dsquared² не раз звертався до теми північноамериканської життя: прерії, ковбої, їх бойові подруги. І на цей раз їх шкіряні куртки сезону осінь 2019 тісно пов'язані з улюбленою тематикою Дикого Заходу. На жіночих моделях красуються рукави- «ліхтарики», чоловічі куртки оздоблені шкірою в найнесподіваніших місцях. І в якості прикраси показу - довгий шкіряний плащ.


На фото: брати Dan and Dean Caten представляють колекцію шкіряних курток осінь 2019 від Dsquared²


Полукожанка

Косухи по-новому

Шкіряна спинка і передні полички куртки фактично утворили між собою жилет зі шкіри, до якого пришили рукава з поліестеру або замші. Справжня косуха з металевими блискавками і заклепками, асиметричною застібкою і відкладним коміром тепер виглядає по-новому. Кардинальні зміни в шкіряних куртках пішли їм на користь - моделі абсолютно неординарні і стильні. Багато брендів взяли на озброєння цей напрямок. Поєднання в одному виробі декількох матеріалів - дуже модний тренд сезону осінь 2019. Метр моди Jean Paul Gaultier в колекції верхнього одягу для жінок сезону осінь 2019 прекрасно розкрив цю тенденцію, пошивши кілька моделей пальто наполовину зі шкіри, наполовину з іншого матеріалу.

ліхтарики

Сотня гудзиків під ліхтарями

Оригінальна повернення моди з минулого представили брати Кейтени (Будинок Dsquared²) в цій шкіряній куртці осінь 2019. Саме так виглядали сукні в кінці XIX- початку ХХ століття: відрізні по талії, дуже багато гудзиків, що йдуть в ряд до пояса, без коміра і з рукавами - «ліхтариками». Пластична шкіра, інтенсивно блискуча, червоного кольору, дві пари маленьких рюшів на рукавах і мікроскопічні кишеньки з металевими блискавками - приголомшливо зшитий модель ніколи не залишиться непоміченою. Також широко використовував модну тенденцію - відсутність коміра в своєму показі курток осінь 2019 бренд Diane von Furstenberg.

Баска

Для кокетки - куртка з «спідницею»

Шкіряні куртки, скроєні точно по фігурі, а нижче талії з невеликою, але романтичною басків, восени 2019 - хіт сезону. Тонка талія, підкреслена ремінцем, м'яким поясом або кроєм, - це загальна модна тенденція для всієї верхнього одягу, тому бренд Dsquared² з їх ковбойських стилем в колекції ніяк не могли залишити без уваги моделі, що повторюють плавні вигини жіночого тіла. Christian Dior в колекції курток осінь 2019 також пріталівал моделі, добиваючись пишних басок на стегнах. Чоловіки хочуть бачити романтичних жінок навколо себе.

потертості

Спадщина від предків

Брати Кейтони в своєму репертуарі: бренд Dsquared² проголошує потертості модним трендом. Класичне чоловіче пальто з добротної вовни раптом підперезали бувалим шкіряним ременем, а рукава замінили на шкіряні, майстерно зістарені. Верх оригінальності! Друга модель не менш екзотична. Косуха зі шкіри з пришитим до неї якимось обдертим хутром лисиці виглядає, немов її відкопали в скрині бабусі з Техасу. Стиль гранж в міських умовах - справжній виклик суспільству. Сміливим дозволено багато чого! А чому б не розбавити свій цивілізований гардероб «розкішшю з трущоб» від Модного дому?

Шкіряний плащ

господиня ранчо

Плащ з натурально шкіри в підлогу - справжнє задоволення для справжньої леді. Відчуйте себе господинею великого ранчо, на яку працює кілька м'язистих гордих ковбоїв. Застібається модель на цілий ряд дрібних гудзиків, але до талії. А більше і не треба, знизу поділ плаща романтично майорить і розчиняється при кожному кроці. Тонкий ремінець - обов'язкова умова восени 2019. Талія повинна бути на своєму місці і підкресленою кроєм або поясом. Тепер можна спокушати навіть у верхньому одязі, якщо вона правильно підібрана.

Шкіра - чого тільки не придумають дизайнери, щоб обіграти цей дивовижний матеріал і придумати кілька нових «фішок». Колекція шкіряних курток осінь 2019 біля Будинку Dsquared² вийшла різноманітної і по стилям, і по придуманим деталей. Кожен зможе знайти в ній щось своє, особливе.


Читайте обговорення статті на нашому форумі .
А чому б не розбавити свій цивілізований гардероб «розкішшю з трущоб» від Модного дому?