На вищому рівні прийнято рішення по криптовалюта в РФ

  1. Крига скресла, панове присяжні засідателі!
  2. «Ризики є, але забороняти не можна ...»
  3. завдання поставлене
На вищому рівні прийнято рішення по криптовалюта в РФ

Схоже, серйозним поштовхом до активної діяльності стало живе спілкування президента Росії з творцем Ефіріума Віталієм Бутеріном на Ленінградському міжнародному економічному форумі. Зустріч ця стала логічним продовженням спілкування Путіна з іноземними інвесторами, керівниками найбільших світових держкорпорацій, явно піднімали тему використання інноваційних фінансових механізмів. Паралельно прозвучало висловлювання Шувалова про те, що Путін захворів «цифровий хворобою», підтвердило стурбованість російської влади питаннями впровадження перспективних технологій.

Крига скресла, панове присяжні засідателі!

Минуло всього кілька місяців, і вже чітко змальовані пропозиції економічних відомств піддалися обговоренню на минулій в Сочі 10 жовтня під час робочої зустрічі президента з главою ЦБ Е.НАБІУЛЛІНА і Міністром фінансів А.Сілуановим. Примітно, що в даний час в Сочі проходить засідання глав держав СНД і вищої ради ЄЕС.

Буквально за день до цього на засіданні експертної ради з фін.технологіям при Держдумі були представлені сформульовані Мінфіном за оборотом криптовалюта. До речі всього за місяць до цього, в кінці літа Центробанк вкрай негативно висловився на адресу пропозицій про легалізацію криптовалюта. Таким чином, можна припустити, що в уряді розпалюються досить палкі суперечки щодо необхідності прийняття конкретних заходів, щоб Росія не опинилася в ар'єргарді високотехнологічної фінансової дійсності. І поставити крапку в цьому питанні повинен був саме Путін.

«Ризики є, але забороняти не можна ...»

Без нікуди, але відмовитися від використання переваг нових технологічних рішень в банківській сфері не можна. Саме так можна коротко описати думку глави держави про криптовалюта. Він зазначив, що в ряді країн цифрові валюти вже стали повноцінним засобом для платежів, залучення інвестицій, а значить і розвитку економіки. Анонімність криптовалюта, безперечно, несе негативні моменти, оскільки може бути використана в протиправних цілях. Однак, як досить чітко дав зрозуміти президент, в Росії просто необхідно забезпечити оборот криптовалюта, не створюючи зайвих бар'єрів, тим самим забезпечуючи умови для перспективного розвитку та самовдосконалення вітчизняної фінансової системи.

Таким чином, точка поставлена. Ніякої заборони криптовалюта в Росії не буде. Уряд повинен розробити і затвердити методи контролю емісії криптовалюта та їх обігу. Причому дана розробка буде спиратися на міжнародний досвід. Як зазначив глава держави, розробити регуляторне середовище потрібно так, щоб вона дозволила систематизувати відносини в даній сфері, забезпечити захист інтересів громадян, підприємницького співтовариства, створити правові гарантії для застосування інноваційних фінансових інструментів.

завдання поставлене

Незважаючи на те, що напередодні наради прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков заявляв, що будь-яких конкретних рішень на ньому прийматися не буде, учасники зустрічі покидали її вже з конкретно сформульованими завданнями. Так, за словами керівника фінансового відомства А.Сілуанова, завдання поставлене - забезпечити контроль емісії та обігу криптовалюта. А реалізація цього завдання має здійснюватися профільними відомствами, які найближчим часом приступлять до розробки відповідних правових актів, що легалізували оборот криптовалюта в Росії і регулюють їх Майнінг.

Безперечно, таке рішення може зіткнутися з протидією з боку Центробанку. Однак тут варто згадати слова депутата Держдуми Андрія Лугового, який в одному з інтерв'ю порівняв криптовалюта на поточному етапі розвитку з Інтернетом 90-х років минулого століття. Якою була б життя зараз, якби тоді, на зорі свого існування, глобальна павутина була б заборонена з посиланням на потенційну небезпеку? Схоже, висновки зроблені вірні, і фінансове майбутнє Росії буде нерозривно пов'язане з цифровими технологіями.

Як бачимо глава держави націлений позитивно на криптовалюта і скоро агонія Центробанку стихне.

Так що рекомендація така. Приєднуйтесь до BitClub Network і заробляйте свої біткоіни кожен день!

Навчання можна пройти тут http://bit.ly/alfa-team

Реєстрація в BitClub Network з цього

Як заробляти на BitClub Network? перейдіть на головну сторінку

Якою була б життя зараз, якби тоді, на зорі свого існування, глобальна павутина була б заборонена з посиланням на потенційну небезпеку?