Карусель Вежа Пратера | Серія 'Наіекстремальнейшіе атракціони' | OrangeSmile.com

Висота: 117 метрів.

Однією з головних визначних пам'яток Відня є ланцюговий карусель «Вежа Пратера», висота її стовпа становить 117 метрів, що порівнянно з висотою 33-поверхового будинку. Підстава каруселі має форму 12-кінцевої зірки, тут закріплені 12 двомісних сидінь, таким чином, одноразово на каруселі може кататися 24 людини. Щодня сотні любителів гострих відчуттів вибирають саме цей атракціон, щоб на кілька хвилин зануритися в приємну атмосферу вільного польоту. Після запуску карусель починає обертатися зі швидкістю 60 км / год і поступово піднімається на висоту 95 метрів.

Після запуску карусель починає обертатися зі швидкістю 60 км / год і поступово піднімається на висоту 95 метрів

Вежа Пратера користується величезною популярністю у людей різного віку. Важливо відзначити, що атракціон недоступний для дітей молодше 6 років, а також для відвідувачів, зростання яких становить менше 120 сантиметрів. Тим, хто зважиться випробувати карусель в дії, слід врахувати кілька важливих порад. Перед «польотом» найкраще повністю звільнити кишені від вмісту, в іншому випадку його гарантовано можна позбутися. При підйомі і обертанні вітер серйозно посилюється, тому людям, які чутливі до протягів, рекомендується берегти ніс, горло і вуха. Якщо врахувати ці заходи безпеки, то політ на величезній швидкості і не менш величезній висоті подарує найпозитивніші емоції. Вежа Пратера користується величезною популярністю у людей різного віку Далі - Колесо Singapore Flyer
Що досліджувати в околицях Praterturm? Грандіозна фортеця Burg Perchtoldsdorf чекає на екскурсії всього-на-всього в дванадцяти хвилинах їзди . Природний центр Австрії, неабиякий парк Donau-Auen, що лежить за все в тридцяти км - кращий варіант для продовження вашого туру. У двох хвилинах їзди зазиває на свої екскурсії величний палацовий ансамбль Hofburg Palace.
Цим набір пам'яток не обмежується. Торговий квартал upscale, найкращий кандидат для закупівель в Австрії, розміщений всього лише в трьох км . До дивного парку атракціонів Wiener Prater у Відні ви можете дістатися за вісім хвилин легкої прогулянки . В обидва до цього, оглянувши Praterturm, варто відправитися вивчати у Відні великий зоопарк Haus des Meeres, найбільший в Австрії. Познайомтесь з морськими мешканцями в океанаріумі Haus des Meeres близько Praterturm. Крім цього, до відома шанувальників мистецтва Австрії, в двох хвилинах на авто виставляє експозиції своїх картин галерея художнього мистецтва Відня Museum für angewandte Kunst. Напевно, у Відні вам буде цікаво вивчити прекрасний собор Kirche Sankt Barbara лише в декількох хвилинах їзди . І на завершення, австрійська кухня розкішного ресторану Eisvogel у Відні запропонує вам пообідати на вулиці Riesenradplatz 5. Сторінка ресторану - www.stadtgasthaus-eisvogel.at, телефон - 431-908-1187.

Карусель Вежа Пратера - інтерактивна карта

Корисні установи поруч