Гід-супровідник по магазинах Відня

Практично у кожного гостя Відня рано чи пізно, як правило, виникає питання: де придбати і чим поповнити свій гардероб Практично у кожного гостя Відня рано чи пізно, як правило, виникає питання: де придбати і чим поповнити свій гардероб?

Вас також цікавить:
- які сувеніри купити для себе і друзів?
- одяг, взуття нестандартного розміру,
- наряди для майбутніх мам,
- дитяче взуття та одяг,
- весільні та вечірні сукні,
- годинники, ювелірні вироби, біжутерія, аксесуари і багато, багато іншого ...

Чи можна ці та інші питання вирішити самостійно Чи можна ці та інші питання вирішити самостійно? Звичайно можна.

Але перевага Вашого персонального гіда по шопінгу ще в тому, що він пропонує:
- зробити шопінг в іншій країні близьким, цікавим і не втомливим,
- із задоволенням пройтися по не туристичних магазинах,
- продумати і спланувати Ваш маршрут покупок заздалегідь,
- підказати вигідні рішення при виборі гардеробу,
- скоротити до мінімуму час перебування в магазинах ...

Відень вражає великою кількістю магазинів і бутиків Відень вражає великою кількістю магазинів і бутиків! Відень - один з найулюбленіших міст для туристів. За статистикою 2011 року було зареєстровано 11,4 млн. Броні в отелях.Теперь Ви прекрасно розумієте, що залишається на прилавках в тих магазинах, які на «виду» ... Але ж самі «смачні» Terra Incognita знаходяться в глибоких провулках або за межами туристичного центру. У спеку або в негоду краще скористатися торговими центрами, оснащені кондиціонером, опаленням. Знову - таки, кожен з них має свою специфіку, а з великої кількості таких торгових домів тільки професіонал зможе підібрати підходящий, з урахуванням бажаних покупок. А також підкаже, чим зайняти чоловіка (безкоштовний інтернет в затишних кафе), дитини (на ігровому майданчику) в той час, коли мама зайнята приємною справою. Ви навіть не відчуєте проблему мовного бар'єру. З гідом Ви завжди знайдете потрібний розмір. Ви не купите не йде Вам, але нав'язану «люб'язним» продавцем річ. Питання «де перекусити?» Або «де випити кави» або «як доїхати до готелю» також «залишаться за кадром», так як Ваш гід по шопіннгу все покаже і розповість.

Якщо Ви любите брендові речі, а ціни в бутиках для Вас кілька «кусаються», тобто альтернатива - відвідати аутлет: розпродаж зі знижкою 50-70% провідних брендів як Gucci, Armani, Prada, Barrberi, Huggo Boss і інші Якщо Ви любите брендові речі, а ціни в бутиках для Вас кілька «кусаються», тобто альтернатива - відвідати аутлет: розпродаж зі знижкою 50-70% провідних брендів як Gucci, Armani, Prada, Barrberi, Huggo Boss і інші.

Ваш гід по шопіннгу зверне увагу на такі марки як Swarovski, Gabor, Frey Wille, Wolford - вироби, якими славиться Австрія в усьому світі і до сих пір пам'ятають наші бабусі.

Якщо ви не боїтеся змін, то Вам запропонують кілька змінити Ваш стиль з урахуванням роду діяльності та індивідуальних особливостей Вашої зовнішності. Свіжий погляд фахівця завжди помітить, як підкреслити Ваші достоїнства, а від чого було б краще відмовитися. Адже не завжди буває рада співробітника або подружки щирим.

З фахівцем шопінг повинен принести тільки радість, а закінчитися задоволеною посмішкою і легким поколюванням в ногах З фахівцем шопінг повинен принести тільки радість, а закінчитися задоволеною посмішкою і легким поколюванням в ногах. Персональний гід по шопінгу заощадить Ваші гроші, так як на всі ваші покупки, грамотно буде оформлено Tax Free. Повернення готівки Ви отримаєте протягом кількох хвилин у місті, а не в аеропорту. Сума повернення набагато перевищить вартість послуг гіда по шопінгу!

Персональний гід по шопінгу заощадить Ваш час! Приїжджайте до Відня насолодитися покупками в одному із затишних міст світу!

Про всіх пропозиціях віденського гіда по шопінгу можна дізнатися сайті - http://viennashop.ru/

Для тих, хто планує походити по магазинах Відня і Австрії важливо знати, коли вихідні. Я маю на увазі офіційні святкові вихідні в магазинах (крім неділі). подивіться цю сторінку , Щоб дізнатися більше про австрійських вихідні та святкові дні.

Дата останнього оновлення статті: 09.04.2013, 00:56
Рубрика: Побутові питання
Ви можете слідкувати за усіма коментарями до цієї статті через RSS 2.0
Ви можете пройти в кінець сторінки і залишити коментар

Практично у кожного гостя Відня рано чи пізно, як правило, виникає питання: де придбати і чим поповнити свій гардероб?
Чи можна ці та інші питання вирішити самостійно?
Питання «де перекусити?