Як потрапити на Віденський бал: інструкція для туристів

Відень - стародавнє місто краси, розкоші і шику. На початку лютого тут починається сезон балів. У кожному будинку Відня, навіть самому небагатому, припасений фрак і бальна сукня до очікуваного події. Однак найголовніший і престижний - Віденський Оперний бал. Ми розповімо, як опинитися на Віденському балу і погуляти по-королівськи.

Віденський бал - трохи історії

Віденський бал - трохи історії

Як поїхати на Віденський бал

Взагалі бальний сезон у Відні починається з 11 листопада до вівторка "Фашинг" (сезон австрійських карнавалів і маскарадів). Але найцікавіші з усіх балів проходять в січні-лютому. Перший найбільший бал за традицією відбувається в новорічну ніч в Хофбурге - зимової резиденції австрійської династії Габсбургів (зараз - офіційна резиденція президента Австрії).

В цілому, під час бального сезону в Відні можна відвідати близько 300 балів. Однак, поза всяким сумнівом, найголовнішу роль у всій Європі відіграє Віденський Оперний бал. У цьому році він відбудеться 8 лютого. Віденський Оперний бал стоїть за важливістю на одному рівні з державним прийомом, і зазвичай тут присутній президент Австрії.

Традиція Оперного балу розпочалася з Віденського конгресу в 1814 році, а в сучасній будівлі опери вперше Віденський бал провели 11 грудня 1877 року. Віденський бал відкривають 180 найкращих танцювальних пар. Дебютанти танцюють традиційний полонез (урочистий танець-хід в помірному темпі), а після танцюють всі. Одночасно, всі гості в передчутті кінця свята, оскільки його увінчає знаменитий Віденський вальс.

Віденський бал - дрес-код

Віденський бал - дрес-код

Як поїхати на Віденський бал

Віденський Оперний бал - подія грандіозного масштабу. Тому треба і виглядати відповідно. Так, чоловіки обов'язково повинні бути у фраках, в запрошень буде написано "фракцванг" (обов'язковий фрак).

А дами повинні мати довге гарне бальна сукня. Його можна вибрати в популярному серед зірок і політиків бутіку рорру & Kretschmer. Якщо цей варіант дорогий, можна придбати бальне плаття в місцевих торгових центрах або ж віденських бальних секон-хендах або блошиних ринках.

Віденський бал - як потрапити і де купити квитки

Як поїхати на Віденський бал

Офіційну ціну квитків на Віденський бал можете перевірити на сайті опери. Вхідний квиток на Віденський бал обійдеться € 290, місце в ложі - € 20,5 тис. Стіл на 6 персон буде коштувати € 1200, на 4 - € 8000.

Щоб потрапити на Віденський бал в якості гостя, тобі потрібно прикупити наряд, навчитися танцювати вальс, вибрати відповідні квитки і їдьте вперед за пригодами. Краще, звичайно, їхати на бал з партнером, досить досвідченим в танцях - такий розклад гарантовано забезпечить тобі гарний вечір.

Купити квитки краще заздалегідь, оскільки вже за кілька місяців їх може і не бути в наявності. Наприклад, на сайті Віденської опери всі квитки вже продані і навіть відкрито продаж квитків на Віденський Оперний бал в 2019 році. Однак, кажуть, що квитки можна купити у перекупників, правда, коштувати вони будуть ще дорожче.

Віденський бал - як дістатися

Знаходиться Віденська опера в центрі міста на вулиці Hanuschgasse 3, недалеко від Ратуші. Звичайно, з готелю або місця, де ти зупинилася, на Віденський бал в красивому платті і вбранні покладається їхати на машині або ж таксі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого онлайн-ресурсу tochka.net .

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!