Ведення бухгалтерського обліку

 1. Вартість послуг
 2. Наші переваги
 3. Перелік послуг
 4. Основні послуги
 5. Що впливає на вартість:

Бухгалтерський облік уособлює собою важливу складову бізнес-діяльності будь-якої фірми, який потрібно вести відповідно до норм чинного законодавства країни Бухгалтерський облік уособлює собою важливу складову бізнес-діяльності будь-якої фірми, який потрібно вести відповідно до норм чинного законодавства країни. Помилки у веденні обліку можуть загрожувати досить несприятливими наслідками, які плачевно позначаться на бізнесі в цілому і на керівниках фірми зокрема.

Оскільки кожному підприємцю потрібно постійно контактувати з податковою службою та іншими контролюючими органами, наша компанія пропонує висококваліфіковані послуги, що стосуються бухгалтерського аутсорсингу. Наші клієнти зможуть скористатися послугами на разової або ж постійній основі.

Вартість послуг

Найменування послугиОСНОССО (6,15%)ЕНВД

1. Чинне ТОВ один місяць обслуговування
Вартість щомісячного ведення обліку до 50 операцій в місяць і до 3 чоловік персоналу 14500 14500 14500 2. Чинне ІП один квартал супроводу
Вартість щоквартального ведення подружжя з підготовкою та здачею квартальної звітності (до 50 операцій в місяць і до 3 чоловік персоналу) 9000 9000 9000 3. Подання звітності електронно 700 700 700 4. Подання звітності на паперовому носії 1000 1000 1000


ознайомтеся зі вартістю відання бухгалтерського обліку і документи необхідні від Вас .

Наші переваги

1. Мінімізація податкових ризиків підприємства

1.1. Висновок про доцільність угоди

1.2. Ліквідація ТОВ у Москві під ключ

2. Оптимізація витрат на бухгалтерію

2.1. Відсутність податкових донарахувань

3. Мінімізація ризиків при перевірки з боку ФНС і МВС

3.1. Судовий захист по донарахованих податків

Наші фахівці постійно стежать за змінами в законодавстві, тому ми гарантуємо грамотне ведення бухгалтерського обліку, а також своєчасну подачу необхідної звітності у відповідні інстанції.

Варто відзначити, що послуги аутсорсингу бухгалтерського обліку обійдуться набагато дешевше, ніж утримання власного бухгалтерського відділу з наступних причин:

 1. Відсутність необхідності щомісяця виплачувати заробітну плату.
 2. Відсутність витрат, що стосуються надання лікарняних і відпусток штатним бухгалтерам.
 3. Відсутність необхідності витрат на покупку оргтехніки та утримання окремого приміщення.

Перелік послуг

Ми надаємо високоякісний сервіс у сфері бухгалтерських послуг, який вже по достоїнству оцінило велику кількість клієнтів. Звернувшись до професіоналів, ви забудете про проблеми з бухгалтерією, адже наші фахівці візьмуть її ведення на себе.

Грамотний аналіз документів і ретельна підготовка податкової та бухгалтерської звітності стане запорукою успішного розвитку вашого бізнесу.

Також наш штат співробітників здійснює багато інших операцій у сфері ведення бухгалтерського обліку. Для замовлення послуги достатньо зв'язатися з нашим менеджером або ж відвідати наш офіс.

Основні послуги

Робота з первинною документацією, включаючи контроль руху і оформлення всіх документів, а також їх відображення в електронній обліковій системі і архівацію.

 • Грамотна організація актуальною касової книги.
 • Створення облікових регістрів.
 • Ведення обліку основних фінансових коштів.
 • Безпомилковий розрахунок податкових платежів, необхідних для сплати.
 • Підготовка актуальною бухгалтерської звітності.
 • Розробка декларацій для податкової інспекції.
 • Здійснення нарахування амортизації основних корпоративних коштів.

Що впливає на вартість:

 1. Системи оподаткування, яка діє на підприємстві.
 2. Обсягів документообігу.
 3. Чисельності персоналу фірми.
 4. Організаційно-правової форми організації.
 5. Обсягу робіт.

Які особливості нашої компанії?

Звернувшись до досвідчених фахівців з питань бухгалтерського обслуговування, підприємці зможуть значно зменшити витрати підприємства. Підтримка компетентних бухгалтерів нашої компанії позбавить вас від проблеми неналежного ведення бухгалтерського обліку, а також можливих неприємностей з податковою службою.

а також

 • Практика індивідуального підходу до кожного клієнта дозволяє підбирати найбільш підходящий перелік послуг, який задовольняє фінансові можливості замовника.
 • Ми гарантуємо повну конфіденційність всієї комерційної інформації. Довіра клієнтів високо цінується нашою компанією, тому ви можете не переживати про те, що відомості будуть передані третім особам.
 • Наші фахівці відстежують всі зміни, які виникають в чинних законодавчих нормах, що забезпечує надання професійних бухгалтерських послуг.
 • Ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення ваших фінансових задач, починаючи від розрахунку податкових платежів і закінчуючи веденням касової книги. Висококваліфікована і досвідчена команда професіоналів забезпечить грамотне і належне ведення податкового та бухгалтерського обліків.
 • Демократична і доступна цінова політика дозволить кожному клієнту не тільки скористатися компетентної допомогою, але і значно заощадити бюджет свого підприємства, адже більше не буде необхідності утримувати власний штат бухгалтерів.
 • Завдяки величезному досвіду роботи ми успішно справляємося навіть з найскладнішими справами.
 • Наша компанія несе відповідальність за безпомилкове ведення вашого бухобліку. Цей пункт прописаний в договорі, який укладається з клієнтом.
 • Всі фахівці є справжніми професіоналами, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 • Ми пропонуємо надійну консультаційну підтримку.

Посилання по темі:

Які особливості нашої компанії?