бухгалтерські послуги київ

Бухгалтерські послуги Київ від Аудиторської фірми «МК Аудит» - це конфіденційні послуги від аудиторів з більш ніж 20-ти річним досвідом надання бухгалтерських послуг в Києві.

Бухгалтерські послуги Київ від МК Аудит ЦЕ СУЧАСНО

Згідно світової практики ведення бізнесу близько 90% європейських фірм не мають в штаті бухгалтера, а отримують бухгалтерські послуги у аудиторських фірм.Ето дозволяє керівництву компанії не займатися проблемами бухгалтера, а зосередитися на розвитку бізнесу.

Всі співробітники Аудиторської фірми «МК-Аудит» дипломовані фахівці з вищою бухгалтерським образованіем.Наша кваліфікація підтверджена тим що аудиторська фірма МК Аудит внесена до реєстру аудиторських фірм Аудиторської Палати України.

В історії «МК-Аудит» створення всеукраїнського бухгалтерського іздательства- «Головбух». Наш унікальний більш ніж 20-ти річний досвід дозволяє нам якісно і швидко обслуговувати наших клієнтів за розумними цінами.

Аудиторська Фірма «МК Аудит»:

• входить до реєстру аудиторів АПУ • член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України

Читайте відгуки про нашу роботу на сторінці відгуки

Бухгалтерські послуги Київ від аудиторської фірми - це зручно

Професійний підхід. Забудьте про поганий настрій бухгалтера, оповідань про труднощі життя і професії, вимоги про підвищення зарплати. Наші фахівці просто якісно виконують свою роботу. На Вас тепер працює вся аудиторська фірма (аудитори, бухгалтера. Юристи), а не один фахівець.

Наші бухгалтерські послуги і наш бухгалтер завжди на зв'язку, якщо потрібно його замінює фахівець того ж профілю. Наш фахівець не буде просити у Вас відгул або піти «раніше». Швидке припинення співпраці (Взаємини у нас регулюються договором). Ви можете припинити співпрацю з аудиторською фірмою в будь-який момент, попередивши нас за 2 місяці, на відміну від труднощів зі звільненням головного бухгалтера.

Бухгалтерські послуги від аудиторської фірми ЦЕ безпечно

Найсуворіше дотримання конфіденційності - для нас пріоритет номер один. Від нас ваша інформацію нікому і ніколи не потрапить без вашого відома. Ми підписуємо договір конфіденційності. якісні бухгалтерські послуги гарантуються ретельним добором кваліфікованого персоналу, їх щорічною переатестацію. Показником якості наших бухгалтерських послуг , Є практично повна відсутність претензій до клієнтів АФ «МК Аудит» з боку податкових та контролюючих органів. У разі необгрунтованих претензій контролерів, ми успішно захищаємо наших клієнтів в судах, а наші договору на увазі відповідальність за штрафи допущені з вини нашої фірми.

Читайте відгуки про нашу роботу на сторінці відгуки

Бухгалтерські послуги від МК Аудит це вигідно:

Плата за виконану роботу. Замовник оплачує тільки обсяг бухгалтерських послуг, а не факт присутності бухгалтера в офісі. Оплаті підлягає тільки час, який наші фахівці витратили на роботу з документацією Вашого підприємства. Вартість бухгалтерських послуг залежить тільки від ваших обсягів (на відміну від бухгалтера, якому постійно потрібно зарплату збільшувати). Зниження витрат на робоче місце бухгалтера - ви не купуєте комп'ютер, стіл, бухгалтерські програми, газети, семінари та інше. Ви платите тільки за виконані бухгалтерські послуги.

Економія на податках -Заплатити ви відносите на валові витрати, а не нараховуєте податки на зарплату найманого бухгалтера.

Ваш облік вестимуть сертифіковані аудитори, а не просто консультанти без ліцензій і спеціальної освіти.

Замовляйте бухгалтерські послуги

  1. Зателефонуйте за номером (044) 451 -60-59
  2. Надішліть листа на е-mail: [email protected]
  3. оформіть заявку на сайті
    Бухгалтерські послуги   Київ від Аудиторської фірми «МК Аудит» - це конфіденційні послуги від аудиторів з більш ніж 20-ти річним досвідом надання бухгалтерських послуг в Києві