Автоматизація складського обліку з «Базар-Онлайн»

  1. Автоматизація складів
  2. Програма складського обліку
  3. Програма обліку товару в магазині

Складський облік - основа успішної торгівлі. Правильно організований облік і контроль складу економить до 50% Вашого робочого часу і дозволяє Вам займатися більш важливими напрямками Вашого бізнесу - збільшенням продажів і прибутковості підприємства.

Автоматизація складів

Складський облік - основа успішної торгівлі

Автоматизація складів

Для спрощення і підвищення ефективності роботи комірника потрібно організувати правильний складський облік. Більшість рутинних операцій може бути автоматизовано, що дозволить легко керувати складом незалежно від його обсягу. Яким би об'ємним не був Ваш склад, при веденні автоматизованого обліку наявні товари будeт завжди легко доступні для перегляду та аналізу. Розповісти клієнту про цікавить його товар, про наявність розмірів і схожих товарах - легко! З'ясувати, що краще продається, який товар закінчується на складі і зрозуміти, що і в якому обсязі потрібно закупити - запросто! Провести саму закупівлю, призначити націнку, помістити товар на склад і почати продажі - немає проблем! І все це за кілька кліків.

Програма складського обліку

Програма складського обліку

«Базар-онлайн» - програма для ведення складського обліку, який організований за найсучаснішими стандартами. Універсальна картка товару має кілька обов'язкових параметрів (артикул, назву, категорія, торгова марка, штрих-код), сукупність яких є унікальним ідентифікатором товару. Вся інформація з картки товару може бути розміщена на етикетках, якими маркується товар.

Також Ви можете створити свої, необхідні для ідентифікації, параметри, і «Базар-онлайн» буде здійснювати по ним пошук, групувати і розміщувати додані параметри на етикетках і цінниках.

Завантаження даних в «Базар-онлайн» відбувається в автоматичному режимі з файлів формату Excel (пакувальних листів, накладних ТОРГ 12, інших документів) і вручну.

Використання сканера штрих-кодів або терміналу збору даних істотно збільшить швидкість прийому, пошуку або відпустки товару.

Весь рух товару - прихід, переміщення, списання - реєструється в системі і супроводжується необхідними документами .

Програма обліку товару в магазині

Програма складського обліку

«Базар-онлайн» допоможе не тільки при роботі на складі, але і при проведенні продажів в магазині. Проводьте продажу, оформляйте повернення, враховуйте витрати - доступ до всієї історії операцій вам забезпечений, система запам'ятає всі Ваші дії. Детальніше про це читайте в статті «Автоматизація роздрібної торгівлі» .
Автоматизуються також і більш складні речі - такі як ведення клієнтської бази магазину і проведення дисконтних і бонусних програм лояльності до покупців . Ведення таких програм дуже вигідно, але вкрай трудомістким при обліку вручну.

Програма «Базар-онлайн» дозволяє повністю автоматизувати цей процес, включаючи гнучке налаштування програм лояльності до покупців і повний облік. В результаті, при мінімальних затратах вони дозволять Вам істотно підвищити продажі .