10 кращих книг про бізнес і ділове партнерство

 1. домовлятися всегда
 2. швидкість довіри
 3. Партнерська угода. Як побудувати спільний бізнес на надійній основі
 4. Шлях до Так. Як вести переговори, які не здаючі позіцій
 5. Rework
 6. Правила кращих СЕО
 7. Футболки и костюми. Поради для креативного бізнесу
 8. Як здобуваті друзів и впліваті на людей
 9. Ігри, у Які Грають люди
 10. Доставка щастя. Шлях до прибутку, удовольствие и мрії
 11. - Читайте також: Книги, в яких збуваються заповітні бажання для читання під час серпневого зорепаду

У будь-якому бізнесі важливо знати не тільки як управляти своєю компанією, а й як правильно вибудовувати відносини з іншими людьми, будь-то співробітники, клієнти або ділові партнери. Ділове партнерство і мистецтво переговорів - дуже важлива частина вашої підприємницької діяльності. Ми підготували для вас список кращих книг, які допоможуть у веденні вашого бізнесу.

домовлятися всегда

Гевін Кеннеді, «Клуб сімейного дозвілля»

Гевін Кеннеді, «Клуб сімейного дозвілля»

Автор книги - один з найвідоміших фахівців з ведення переговорів, у нього вже 11 книг, присвячених цій темі і він постійно консультує провідний світові компанії в даному питанні. Прочитавши цю книгу, ви помітно покращите свої якості переговірника, які знадобляться вам не тільки в бізнесі. Тут багато практичних порад і конкретних прикладів, які допоможуть вам озвучити ваші пропозиції так, щоб співрозмовник їх дійсно почув, протистояти психологічним атакам, фіксувати домовленості на папері і фіксувати ваш прогрес в цих уміннях

швидкість довіри

Стівен Кові, «Альпіна Паблішер»

Стівен Кові, «Альпіна Паблішер»

Без довіри не може бути ніякого партнерства, в тому числі ділового, адже довіра - одночасно і мотивуючий фактор і умова, що визначає якість праці. Як довіряти людям і викликати довіру до себе? Як навчитися довіряти? Чи можна використовувати довіру, щоб ініціювати і просувати події в бізнесі, витягуючи більше вигоди, ніж зазвичай? Так, безумовно. Як стати «перевіреним» партнером, колегою і другом, заробити таку репутацію, яка стане гарантією вашого успіху? Все це на сторінках цієї книги, написаної автором численних бестселерів.

Партнерська угода. Як побудувати спільний бізнес на надійній основі

Девід Гейдж, «Альпіна Паблішер»

Девід Гейдж, «Альпіна Паблішер»

Партнерства в бізнесі, як правило, ефективніше і успішніше індивідуальних компаній. Це й не дивно, адже у вас разом з партнерами виходить набагато більше ресурсів: грошей, знань, ідей, зв'язків, а значить - і більше можливостей. Проте, всі ці переваги можуть запросто обнулитися, якщо умови партнерства погано позначені і прописані нечітко. Тоді ваша компанія може постраждати через конфлікти між власниками, а то і зовсім піти на дно. Книга дає вичерпне уявлення про те, як скласти партнерську угоду, яка стане надійною основою для спільного бізнесу. Автор, Девід Гейдж - засновник компанії BMC Associates, психолог і експерт з вирішення конфліктів між бізнес-партнерами.

Шлях до Так. Як вести переговори, які не здаючі позіцій

Роджер Фішер, Вільям Юрі і Брюс Петтон, «Основи»

Роджер Фішер, Вільям Юрі і Брюс Петтон, «Основи»

На сьогоднішній день книга опублікована в 30 країнах світу і вже довгий час очолює рейтинги ділової літератури, а загальний тираж видання складає понад 2 мільйони примірників. «Шлях до Так» обов'язкове для вивчення в багатьох світових бізнес-школах. Пропоновані тут переговорні методи і прийоми можна застосовувати як в сімейних і службових суперечках, так і в міжнародних конфліктах. Теорії і тактики, пропоновані в « Шлях до Так «, Спираються на досвід Гарвардського переговорного проекту - організації, що має великий досвід у веденні переговорів і залагодження конфліктів всіх рівнів.

Rework

Дж. Фрайд, Дж. Х. Хенссон, «Клуб сімейного дозвілля»

Хенссон, «Клуб сімейного дозвілля»

Якщо ви робите лише перші кроки в бізнесі, то ця книга точно для вас. Вона вже стала бестселером за версією The New York Times, The Wall Street Journal, The Sunday Times і восьмий книгою за популярністю в категорії «Книги для бізнесу» на порталі Amazon.com за весь час його існування. Автори - відомі інтернет-підприємці, засновники легендарної компанії 37signals, які довели всьому світу, що можна заробляти мільйони без великого штату співробітників і гучного піару. У їхній книзі - багато практики, вона надихає на потужний старт і просування до успіху, ламаючи безліч стереотипів.

Правила кращих СЕО

Вільям Торндайк, «Манн, Іванов і Фербер»

Вільям Торндайк, «Манн, Іванов і Фербер»

Уоррен Баффет назвав її першою в списку книг, рекомендованих акціонерам Berkshire Hathaway. В основі книги - 8 успішних бізнес-кейсів і їх уважний аналіз. Успіх цих компаній визначався такими CEO, які за будь-яких обставин випереджали ринок не менше ніж на 20% в довгостроковій перспективі. Що ж вони робили не так, як всі? По-перше, вони грали за власними правилами, ніколи не змінюючи обраному курсу. Були люди, яким це не подобалося, але в підсумку компанії стали супер-успішними. До речі, не всі ці чарівні СЕО володіли неземної харизмою або великим досвідом в бізнесі, тим цікавіше буде прочитати цю книгу про видатних бізнесменів.

Футболки и костюми. Поради для креативного бізнесу

Девід Перріш, «Чорнозем»

Девід Перріш, «Чорнозем»

Основна думка книги Девіда Перріша в тому, що творчий бізнес - це мистецтво перетворення творчості в інтелектуальну власність, в тому, що традиційні бізнеси повинні цікавитися бізнес-лайфстайлом і стилем креативних, а ці, в свою чергу, не повинні відмовлятися від використання кращих практик більш консервативних колег по ринку. Творчий бізнес - найдинамічніший сектор економіки в багатьох країнах, тому якщо ви роздумуєте про заснування подібної компанії, обов'язково прочитайте цей бестселер.

Як здобуваті друзів и впліваті на людей

Дейл Карнегі, «Країна мрій»

Дейл Карнегі, «Країна мрій»

цей знаменитий бестселер говорить про те, як уміння будувати відносини впливає на ваш успіх. Нетворкінг дуже допомагає при пошуку роботи і клієнтів, все успішні люди знають це. Звичайно, і в роботі з партнерами по бізнесу ці навички - фундаментальні.

Ігри, у Які Грають люди

Ерік Берн, «Клуб сімейного дозвілля»

Ерік Берн, «Клуб сімейного дозвілля»

Книга вперше вийшла українською мовою, хоча в світі продано вже близько 5 мільйонів екземплярів і це одна з найпопулярніших книг з психології. Причому тут бізнес? Все дуже просто: люди грають в ігри і в ділових відносинах. як розпізнати гру ваших партнерів або конкурентів, як не дати себе втягнути в маніпулятивні відносини і як самому не стати заручником власної гри - навчить Ерік Берн.

Доставка щастя. Шлях до прибутку, удовольствие и мрії

Тоні Шей, «Видавництво Старого Лева»

Тоні Шей, «Видавництво Старого Лева»

Тоні Шей - один з найуспішніших бізнесменів в світі. У цій книзі він стверджує, що успішний бізнес неможливий без частки - іноді більшою, іноді меншою - ризику. Якщо ж мова йде не про гроші, або не тільки про них, а й про взаємини людей, то ризик буває виправданим і навіть необхідним. Тоні Шию пощастило зібрати навколо себе велику компанію однодумців, справжніх друзів і фанатів своєї справи. «Доставка щастя» - розповідь про великі гроші, вірну дружбу і щирому людинолюбство. Це історія прагненні наповнити своє життя сенсом, викладатися на повну.

- Читайте також: Книги, в яких збуваються заповітні бажання для читання під час серпневого зорепаду

- Читайте також:  Книги, в яких збуваються заповітні бажання для читання під час серпневого зорепаду

Як довіряти людям і викликати довіру до себе?
Як навчитися довіряти?
Чи можна використовувати довіру, щоб ініціювати і просувати події в бізнесі, витягуючи більше вигоди, ніж зазвичай?
Як стати «перевіреним» партнером, колегою і другом, заробити таку репутацію, яка стане гарантією вашого успіху?
Що ж вони робили не так, як всі?
Причому тут бізнес?