Шоколад і День святого Валентина в Японії

Йдеться про те ж році - День святого Валентина в Японії.

Йдеться про те ж році - День святого Валентина в Японії

Так що історія йде, деякий час назад, західна реклама для шоколаду була неправильно зрозуміла, і традиція була започаткована для жінок, щоб подарувати чоловікам шоколад на День святого Валентина. (Як ми всі знаємо, це не зовсім так, як він повертається додому, але деякі з нас взагалі не заперечують).

У 70-х роках було розпочато свято під назвою «Білий день» (14 березня), в якому чоловіки повинні були відповідати на подарунки, які давали жінки, даючи білий шоколад (або квіти і т. Д). Протягом цього часу року це було швидше поштовхом від компаній солодощів за ще більше продажів. З того, що я бачив і чув, цей подарунок повернення рідко трапляється.

Це нагадує традицію шкільної традиції Дня святого Валентина на батьківщині, обмінюючись маленькими картками персонажів і паскудної серцевими цукерками. В Японії зовсім нерідко дівчаткам давати шоколадні цукерки для однокласників, навіть у молодому віці, на додаток до мамам, які дають своїм синам шоколад. Ми можемо знайти симпатичні цукерки, призначені для маленьких дітей, на додаток до супер фантазії.

Ми можемо знайти симпатичні цукерки, призначені для маленьких дітей, на додаток до супер фантазії

Ці подарунки на День Святого Валентина будуть вважатися «Гирі-Чоко», що означає зобов'язання давати подарунок однокласникам або колегам. Це не так легко перевести як це - багато жінок вважають за краще відмовитися від цієї «обов'язки». Іноді відмовляючись давати шоколад giri хлопчикам, які не так популярні, студенти та співробітники дають шоколад тільки однокласникам і колегам, які більш наполегливі (або мають деяку владу над своєю роботою). Вважаю, що це швидше за обов'язок тим, хто ... перевершує вас. Чоловіки повинні повертати благословення в Білий день, але я не бачив, щоб це відбувалося на робочому місці або в школах, і їм майже подобається їсти багато цукерок, якщо вони популярні у жінок.

Є характерні цукерки з цукерками, ботанічні цукерки (планета в формі?), Красиві цукерки, сирі і органічні цукерки і т. Д Я відчуваю, що жінки купують шоколад для себе так часто, як (більш?) Для чоловіків. Здається, що куди б ми не пішли, на нас насувається якийсь шоколад, починаючи з середини січня, поки не пройде Білий день. Навіть звичайні шоколадні цукерки вважаються чимось особливим, якщо тільки на мить. Ми можемо піти з цукерками ручної роботи в стилі бутика (у нас є такі форми!), Банки з шоколадним печивом з нашим улюбленим персонажем на них, коробка Мелт Кисса або бар Гани або чому не жменька дешевих речей, шоколадний дагасі? Будь-який з них працює як подарунки Валантін, якщо вони підходять для одержувача.

Шоколадні цукерки продаються в кожному універмазі, а в супермаркетах буде невелика секція для просування своїх закусок-чоко зі спеціальною упаковкою з цієї нагоди. Неможливо пропустити це або забути, що сезон шоколаду наближається. Одна річ, яку я ще не бачив (поки), - це компанії морозива, які займаються цим за допомогою спеціальної упаковки для шоколадного морозива. Напевно, зима і морозиво тануть занадто швидко, щоб дати комусь на роботі.

Напевно, зима і морозиво тануть занадто швидко, щоб дати комусь на роботі

У ці дні я бачу багато інших подарунків в День Святого Валентина в Японії, які чоловіки можуть навіть любити більше, ніж шоколад. На додаток до алкоголю я бачу багато сезонних або лімітованих алкогольних напоїв з обмеженим тиражем. Я чув, що деякі чоловіки вважають за краще пляшку віскі коробці цукерок, так що йдіть. Є також предмети, такі як носові хустки і нижню білизну, упаковані в День Святого Валентина в деяких магазинах. Вони можуть бути більш схожими на «Honmei Choco», що означає справжні почуття або романтичний шоколад, який дається, коли жінки відчувають почуття до когось або дають подарунок своїм партнерам.

Картки на задньому плані - дуже поширений подарунок (як ручної роботи у формі серця в формі серця, так і в магазині), на додаток до квіток, цукеркам (часто у формі серця, повні цукерок або сердець розмови), ювелірні вироби та нижню білизну. Я можу бачити, як алкоголь ловить в будь-який час, для дорослих, по крайней мере. Вино або химерний вечерю, безумовно, добре для пар, але в Японії, насправді, це не День Святого Валентина (поки).

Часто жінкам подобається робити домашні цукерки, якщо у них є час і інтерес для цього. Ми можемо знайти безліч наборів для виготовлення шоколаду, випічки і упаковки - навіть в магазинах 100 ієн.

Всі шоколадні і закусочні компанії хочуть отримати цей сплеск продажів, тому ми можемо знайти спеціальну упаковку, подарункову упаковку і забавні речі зі звичайних закусочних. Зрештою, більше половини всіх щорічних продажів шоколаду в Японії відбуваються за тиждень до Дня святого Валентина. Це напружене.

Нижче наведено кілька фотографій хороших шоколадних цукерок, які я недавно бачив у супермаркеті, а також деякі кумедні упаковки для продуктів Pocky. Статтю Дня Святого Валентина в минулому році, можна знайти тут , З великою кількістю фотографій.

Я збираюся попити шоколаду.


By helloalissa
source

Планета в формі?
Більш?