Internations, або де знайти собі чоловіка-іноземця (дружину-іноземку)

Частина 1 (теоретична)

Сучасна людина не мислить себе без можливості подорожувати, дізнаватися інші культури, досліджувати незвідані кордону, знайомитися з цікавими людьми і ставати частиною нового. Ось уже понад 20 років, як впали окови залізної завіси СРСР, наші люди отримали доступ до неосяжних ресурсів світової спільноти.

Сьогодні алматинский аеропорт (ALA), наприклад, приймає на добу до 30 бортів, кожен з яких привозить в країну десятки іноземних громадян. Багато з них майже не говорять російською, і вже тим більше їм не відомий казахський мову. Більше число їх - це експати (особи з громадянством однієї країни і працюють, за контрактом або без, в інший).

Якщо уявити їхнє життя, то можна відчути труднощі в спілкуванні тут, зрозуміти: як це бути в невідомому місці і бачити тисячі незнайомців щодня, комунікуючи лише з парою колег і international department.

в 2007 році одне з рішень цієї світової проблеми придумали троє ентузіастів з Європи, яких ситуація торкнулася безпосередньо. Вони створили сайт / співтовариство Internations.org для всіх стражденних іноземців, що живуть і працюють не в своїй країні.

Цікаво, що цей віртуальний ресурс незабаром переріс в живе і фактичне дійство - Internations перетворилося в комуну і об'єднання сотні тисяч людей по всьому світу, які почали влаштовувати спільні проекти, зустрічі, волонтерські програми.

Цікаво, що цей віртуальний ресурс незабаром переріс в живе і фактичне дійство - Internations перетворилося в комуну і об'єднання сотні тисяч людей по всьому світу, які почали влаштовувати спільні проекти, зустрічі, волонтерські програми

Комуна стала притулком не лише для експатів, а й для жителів місць, де ті прибувають. Більш 390 міст (на сьогоднішній момент) встали під одним прапором міжнародного інтернет спільноти. А ще 15 міст (починаючи з 2012 року) відчули на собі силу допомоги 4000 валантеров Internations. Залучення мастодонтів світового бізнесу стало важливим кроком у розвитку спільноти - Lufthansa, CNN, HSBC і багато інших компаній почали підтримувати експатів.

Грубо кажучи, Інтернейшенс, це міжнародне інтернет спільнота, де можна:

- познайомитися з іноземними однодумцями;

- знайти нових друзів і дізнатися нову культуру в якому б місці ви не були;

- брати участь в валантерскіх програмах, зробити світ кращим;

- зайнятися благодійністю;

- вивчати мову, і тд.

3,5 роки тому інтернаціональний конгломерат дістався і до Алмати (хоча тут можна говорити і про всім Казахстані, бо представники є і в інших містах країни). Сьогодні він об'єднує кілька сотень іноземців, а також місцевих алматинцев, які хочуть знайти нові знайомства.

Грубо кажучи (ще раз), Інтернейшенс для алматинцев, це можливість:

- познайомитися з новими людьми, культурами;

- знайти нових друзів іноземців;

- практикувати свій рівень володіння англійською мовою (а хтось знайде себе в іншій мові);

- знайти собі мужика (цікава корисність для юних і не тільки дам, про яку ми поговоримо пізніше)

- потусити на ще одній вечірці серед іноземних модників і модниць, і тд ...

- поїсти, як у нас кажуть "нахаляву".

До слова кажучи, так, сайт допомагає вам знайти нових друзів (в вашому регіоні), з якими у вас буде можливість зустрічатися раз на тиждень, крім ваших особистих зустрічей До слова кажучи, так, сайт допомагає вам знайти нових друзів (в вашому регіоні), з якими у вас буде можливість зустрічатися раз на тиждень, крім ваших особистих зустрічей. Спільнота господарювання домовляється вечірки, які спонсорують різні компанії, де всі, хто прийшов (раніше зареєструвалися на сайті) можуть поїсти, випити, потанцювати, і зрозуміло ПОСПІЛКУВАТИСЯ з іноземною братією. Інтернейшенс робить щотижневу розсилку на пошту всім зареганим користувачам, щоб ті знали коли, о котрій, де зустрічатися.

Зустрічі ці безкоштовні (крім алкоголю, він платний), так що мінімум вдасться поїсти, і якщо у вас розвинений комунікативний скілс, то ще й поспілкуватися з розумними дядьками й тітками, яких заслали у відрядження до нас в Алмати.

Але якщо ви все ж готові викласти трошки грошей, то велика кількість алкоголю дозволить вам "узюзюкаться в мотлох". Наприклад, пивоварна компанія Ефес є одним з головних спонсорів Інтернейшенс - вона постачає свій товар на столи, в ті місця, де зустрічаються експати. За словами Чингіза Каскеновіча, людини, який безпосередньо займається спонсорською діяльністю EFES, "головний директор компанії, сам будучи експатом, вирішив підтримувати цю організацію в зв'язку з великою кількістю іноземців працюють в півареной компанії". Щоб підтримати таких же іноземців в Алматі, він вирішив скрасити їхнє життя поставляючи напої під час щотижневих зборів делігатов Інтернейшенс.

Я відвідав одну із зустрічей інтернейшенс, і, що я там побачив, розповім в наступному пості, але це того варто, скажу відразу. Все що потрібно, просто зареєструватися на сайті Internations.org , Вибрати свій регіон і підписатися на розсилку зустрічей експатів. І ви зможете бути в курсі всіх їх meetingов і при бажанні знайти собі нових друзів, чоловіків, хлопців, дівчат з інших країн ... Хоча, про це трохи пізніше!