HTC Desire HD: цілий мобільний планшет

 1. Розміри. Комплект поставки.
 2. Дизайн, конструкція.
 3. Графічні можливості.
 4. Клавіатура та способи введення інформації
 5. Інтерфейс і навігація. Функціональні можливості.
 6. Телефонні функції.
 7. Інтернет і сервіси Google.
 8. Мультимедійні можливості.
 9. Установка нових програм.
 10. Фотографічні можливості.
 11. Швидкодія і пам'ять.
 12. Комунікаційні можливості.
 13. Тривалість роботи.
 14. Відео HTC Desire HD.
 15. Підсумки.

Восени 2010 року компанія HTC порадувала громадськість черговою новинкою на Android OS. Був анонсований смартфон HTC Desire HD з 4,3-дюймовим сенсорним екраном, продуктивним процесором і свіжою версією Android 2.2. В результаті девайс охрестили «майже планшетом» і безумовним флагманом серед пристроїв HTC. Восени 2010 року компанія HTC порадувала громадськість черговою новинкою на Android OS

За що мільйони людей по всьому світу люблять продукцію HTC? За те, що компанія намагається з, стандартних речей зробити щось нове, зручне і красиве. Ось і флагманський смартфон HTC Desire HD тому яскраве підтвердження.

Розробники явно хотіли здивувати аудиторію, тому в початкових елементах девайса присутні: гігагерцовий процесор, 768 Мб оперативної пам'яті, 4,3-дюймовий ємнісний сенсорний екран, Android Froyo, оновлений призначений для користувача інтерфейс HTC Sense. Зовнішність і матеріали обробки корпусу були запозичені від HTC Desire. На виході вийшов HTC Desire HD. Але все це просто голі параметри і цифри, які не говорять зовсім нічого. Подивимося, що ховається за всім цим ...

Розміри. Комплект поставки.

id = "sub0">

HTC Desire HD - великий і важкий апарат. Його розміри становлять 123х68x11.8 мм, а вага - 164 грам. Якщо ви будете брати девайс в руки, то відразу відчуєте, що він дуже широкий. Все це розплата за великий 4,3-дюймовий екран. Володарям невеликих рук і коротких пальців буде складно дотягнутися до кутів екрану. Доведеться підключати другу руку. Тому Desire HD навряд чи сподобається дівчатам - апарат суто чоловічий. Тим часом маса пристрою рівномірно розподілена по корпусу, він не прагне вислизнути з рук.

У фірмовій коробці зі смартфоном знаходяться:

 • Телефон HTC A9191 Desire HD
 • Акумулятор [1230 мАг, літій-іонний]
 • Адаптер зарядного пристрою з роз'ємом USB
 • Інтерфейсний кабель miniUSB-роз'єм
 • Стереогартітура [роз'єм Jack 3,5 мм]
 • Інструкція

Дизайн, конструкція.

id = "sub1">

Розробники не стали винаходити велосипед і оснастили HTC Desire HD зовнішністю від HTC HD (передня панель) і Desire (задня панель). Корпус тачскрін виготовлений переважно з металу (цілісний лист алюмінію). Пластик зустрічається лише у вигляді трьох невеликих вставок на задній стороні. Всі елементи корпусу мають soft-touch покриття. Спереду - високоміцне штучне скло, що запобігає появі подряпин. Спростовувати це твердження, тикаючи ключами в екран, ми не стали. Повірили на слово.

Desire HD випускається в єдиному колірному виконанні - графитовом. Апарат виглядає досить суворим. Чисто стилістично в ньому впізнаються риси дизайну HTC.

На лицьовій частині HTC Desire HD можна бачити динамік для голосових викликів. У нього вбудовані світлові індикатори, які сигналізують про настання того чи іншого дії будь то пропущений виклик, СМС або зарядка. Наприклад, червоний колір означає, що відбувається зарядка пристрою, зелений - завершення зарядки. Тут же знаходиться акселерометр - сенсор просторового розташування, він управляє відображенням картинки [книжкова або альбомна].

Більшу частину смартфона займає сенсорний екран 4,3 дюймів. Дивно, але він не сильно брудниться, що б ви з ним не робили. Стилус в цій моделі не передбачений. Все управління відбувається пальцями рук.

Рівень дисплея HTC Desire HD збігається з рівнем корпусу. Це позитивним чином впливає на управлінні сенсорним екраном: гортання і прокрутка по меню стають більш зручними.

Це позитивним чином впливає на управлінні сенсорним екраном: гортання і прокрутка по меню стають більш зручними

Під екраном розташовані чотири сенсорні кнопки управління: на головний робочий екран, контекстне меню, тому і пошук. Оскільки вони покриті чорним глянсовим пластиком, то візуально зливаються з областю дисплея.

Гойдалка регулювання гучності розмістилася на лівій бічній грані. Кнопку включення і виключення, зміни профілів можна знайти на верхньому торці. А ось роз'єм для підключення кабелю і зарядного пристрою, а також отвір для підключення гарнітури Jack 3,5 мм - на нижньому.

Вбудований динамік для зовнішніх звуків має середні показники по запасу гучності. Він перебувають у верхній частині на задній стороні, праворуч від камери. У більшості випадків ви його будете добре чути.

У більшості випадків ви його будете добре чути

Крім того, на задній поверхні тачскрін знаходиться 8 Мпікс камера з автофокусом і світлодіодним спалахом.

Ємна літій-іонна батарея розташовується під пластмасовою кришкою, тієї що збоку. Відкрити її досить складно. Необхідна певна вправність. Кріплення для карти пам'яті і SIM-карти в Desire HD ховаються під кришкою вже в нижній частині корпусу. Щоб отримати доступ до них, потрібно висунути і зняти її. Як тільки ви зробите це, апарат перемикається на режим «у літаку», антена розташовується якраз в цій знімній кришці.

Якість збірки у HTC Desire HD хороше. Сумнів викликала лише конструкція акумуляторної кришки. Вже дуже складно її відкривати і закривати. Великий шанс зламати кришку або пошкодити її. В іншому за час тесту ми не виявили ніяких зовнішніх дефектів. Враження вкрай позитивні. HTC Desire HD збирається на заводі на Тайвані.

Графічні можливості.

id = "sub2">

У Desire HD використовується сенсорний екран 4,3 дюйма, виконаний за ємнісний технології. Його чутливість висока, для фіксації досить легкого дотику. Перевагою є підтримка технології мультитач. Роздільна здатність дисплея 480x800, він відображає 262 тис. Квітів. Завдяки G-сенсора (акселерометр) екран може автоматично змінювати свою орієнтацію.

Завдяки G-сенсора (акселерометр) екран може автоматично змінювати свою орієнтацію

Дисплей Desire HD має гарну передачу кольору, яскравість, контрастність і кути огляду. Яскравість підсвічування регулюється автоматично, але в той же час є ручна настройка. На сонці дисплей вицвітає, але вся інформація добре читається.

Екран годиться для управління пальцями рук завдяки тактильним зворотним зв'язку. Як було зазначено раніше, дисплей змінює своє положення в залежності від розташування: вертикальне чи горизонтальне. Але це відбувається не у всіх програмах і додатках.

Клавіатура та способи введення інформації

id = "sub3">

Управління функціями в HTC Desire HD здійснюється за допомогою сенсорного екрану. Проте, комунікатор має чотири сенсорні кнопки під екраном - «Додому», «Меню», «Назад» і «Пошук». У Desire HD ви не зустрінете клавіш для прийому і відбою виклику. Таким чином, прийняти або відхилити виклик можна лише допомогою сенсорного дисплея. Реалізовано це досить просто: для прийняття виклику потрібно провести пальцем вниз (як при розблокуванні екрану), для скасування - вгору.

Набір текстів здійснюється за допомогою екранної QWERTY-клавіатури. Вона досить зручна навіть в книжковій орієнтації дисплея - а все це заслуга великого дисплея. У альбомному режимі розмір кнопок збільшується десь на 45%.

Взагалі ж вводити текст можна декількома способами. За замовчуванням запропоновані 12-клавішна буквено-цифрова клавіатура, miniQWERTY [має на увазі два призначених на одну віртуальну кнопку символу] і повноформатна QWERTY-клавіатура. Останній - найзручніший варіант. Щоб набрати спецсимвол, досить натиснути кнопку «12 #». Для перемиканні розкладки з англійської на російську присутній виділена клавіша.

Крім того, Desire HD підтримує голосовий набір текстових повідомлень. Для цього потрібно утримувати клавішу зміни мови, після чого з'являється вікно з пропозицією обговорити ваше повідомлення. На жаль, але розпізнавання голосового набору низька.

Інтерфейс і навігація. Функціональні можливості.

id = "sub4">

HTC Desire HD - смартфон на платформі Android 2.2 з встановленим призначеним для користувача інтерфейсом HTC Sense. У порівнянні з попередніми релізами Android оформлення інтерфейсу в цій версії стало ще більш глянцевим і інтерактивним. Цікаво виглядають такі елементи, як вигулькне меню при виборі контакту або виділення тексту. У нас на тестуванні був телефон з версією ПО 1.32.405.6. Програмне забезпечення можна оновлювати.

Керувати смартфоном можна тільки пальцями рук. Благо, що кнопки і пункти меню на дисплеї досить великі.

У режимі очікування користувачеві доступні сім робочих столів. За замовчуванням один з них повністю порожній, на іншому відображаються ярлики для окремих додатків і віджети, на інших - календар, закладки, музичний плеєр. Кожен робочий стіл можна налаштувати під себе.

Кожен робочий стіл можна налаштувати під себе

У свою чергу користувач може додати додаткові ярлики програм або віджети. Для цього достатньо натиснути кнопку «Menu». Надалі окремі програми можна групувати за змістом, наприклад, фото, відео і YouTube в одному екрані, а календар і замітки - в іншому. Швидкість доступу при цьому збільшується в кілька разів.

Тривале безперервне натиснення на верхню частину екрана активує панель повідомлень. У ній відображається поточна дата, назва оператора і інша допоміжна інформація. В Android у всіх додатків є доступ до системи повідомлень. Панель повідомлень на HTC Desire HD повідомляє про нові голосові повідомлення, електронні листи, Gmail і про багато іншого. Тут же з'явилася панель запущених додатків - їх буде запропоновано ярликами програм.

Доступ в меню можна отримати, натиснувши трикутник в лівому нижньому кутку екрану або на кнопку «Menu» - Все програми. За замовчуванням в меню є 48 встановлених програм, включаючи службові функції. Тривале натискання на ярлик програми буде переміщати його на робочий стіл. Для видалення ярлика на робочому столі потрібно зробити зворотні дії.

Телефонні функції.

id = "sub5">

Перш за все, до них відносяться «Телефон», «Контакти», «Повідомлення».

У «Контактах» зберігається докладна інформація про телефонні номери та абонентах. Конкретна запис може володіти двома десятками полів, будь то прізвище, ім'я, по батькові, номер мобільного, домашнього телефону, адреса електронної пошти, дата народження або річниця, Fаcebook і т.п. Пошук в контактах відбувається відразу по всім полям клієнта, тобто можна набирати номер, ім'я, прізвище і т.д.

Під час вхідного дзвінка на екрані відображається фотографія і номер абонента з телефонної книги, або, якщо абонент не відомий - картинка зеленого чоловічка.

Під час вхідного дзвінка на екрані відображається фотографія і номер абонента з телефонної книги, або, якщо абонент не відомий - картинка зеленого чоловічка

Текстові та мультимедійні повідомлення групуються по абонентам. Натиснувши на конкретний контакт можна переглянути історію листування до цією людиною.

З цікавинок, відзначимо сервіс HTCSense.com. Їм можна скористатися, наприклад, коли телефон знаходиться в беззвучному режимі і ви не можете його знайти. В цьому випадку потрібно вийти в Інтернет і через захищений веб-портал HTCSense.com змусити смартфон дзвонити зі звуком. Крім цього на цьому ресурсі можна заблокувати телефон у разі втрати, крадіжки, з возхможностью збереження всіх контактів і SMS і навіть розмістити на екрані повідомлення з проханням повернути телефон.

Інтернет і сервіси Google.

id = "sub6">

Основним браузером HTC Desire HD є Chrome (Webkit 3.1). Він дуже швидко завантажує web-сторінки, підтримує сучасні алгоритми роботи, що належить робити прогресивному браузеру.

Він дуже швидко завантажує web-сторінки, підтримує сучасні алгоритми роботи, що належить робити прогресивному браузеру

Пристрій повністю інтегровано з сервісами Google, такими як Gmail, Flick, Google Talk, Google Maps, YouTube і, звичайно ж, пошуком Google.

До робочих інструментів відноситься «Календар Google». Він дозволяє переглядати події, як по датах, так за часом і дії. Сервіс являє собою якісний планувальник-органайзер, все в одному. Всі події можуть бути розділені групи з відповідними полями. Вся інформація зберігається на сервері Google.

Мультимедійні можливості.

id = "sub7">

Пункт «Музика» - музичний аудіоплеєр. Ви можете переглянути і послухати аудіо треки. Підтримуються наступні формати файлів: aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, mp3, .wav, .wma. HTC Desire HD може записувати аудіофайли у форматі .amr. Є підтримка Windows Media Audio 9. Існує сортування за виконавцями, альбомами, жанрами, композиторам.

У комплект поставки входить звичайна гарнітура. Завдяки miniJack 3,5 мм роз'єму можна підібрати будь-які навушники.

Крім цього HTC Desire HD має вбудований FM-приймач з RDS.

У пункті «Відео» відображаються відеоролики, зроблені як камерою апарату, так і завантажені з Інтернету. Комунікатор дозволяє переглядати файли форматів: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv.

Своєрідним тематичним оглядачем фото і графіки є пункт «Галерея». Всі файли розбиті по тематичним теках.

Установка нових програм.

id = "sub8">

Нові програми та інші програми можна завантажити безкоштовно і встановити з Android Market [пункт «Маркет»] через інтернет прямо з телефону. Зовнішній вигляд програми інтуїтивно зрозумілий, присутній пошук додатків за критеріями. Всі запропоновані утиліти розбиті на «Програми» і «Ігри». Усередині кожного з розділів також є розбиття на категорії. Велика їх частина софта для Android має безкоштовний статус.

Велика їх частина софта для Android має безкоштовний статус

Крім цього, можна скористатися програмою HTC Sync, яка дозволяє встановити будь-який додаток для Android, завантажене з Інтернету або зроблене самостійно. Виконувані файли мають дозвіл * .apk. Приклад: AppsInstaller.apk, jabiru.apk, icq.apk і так далі ...

Алгоритм установки дуже простий:

 1. Знайдіть і встановіть програму HTC Sync на ваш комп'ютер. Знайти її можна на картці пам'яті поставляється разом з апаратом або з сайту HTC. Далі для установки додатків Android з комп'ютера потрібно у вікні НАСТРОЙКА встановити прапорець «Невідомі джерела». Для перевірки натисніть: ДОДОМУ> МЕНЮ, потім - Налаштування> Програми.
 2. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Примітка: в телефоні перевірте, чи відображається в області сповіщень рядка стану значок, що підтверджує, що програма HTC Sync розпізнала телефон.
 3. Натисніть установки додатків. В екрані установки додатків натисніть Далі. Натисніть Огляд, щоб вибрати файл для установки. Вибравши файл, натисніть Далі.
 4. Натисніть Готово. Перевірте, чи не відображаються в телефоні додаткові вказівки по завершенню установки.

В «Налаштуваннях» кожен користувач може персоніфікувати інтерфейс мобільного телефону. У цьому пункті меню зосереджені практично всі дії з налаштування: GPRS, UMTS, GPS, Wi-Fi, а також синхронізація даних. Крім того, тут же доступні настройки графічних тим, мелодій викликів, оформлення дисплея, встановлених додатків і багато ін.

Фотографічні можливості.

id = "sub9">

HTC Desire HD володіє 8 Мпікс камерою з автофокусом і світлодіодним спалахом. Варто зазначити, що для виробника це перший девайс з такою багатомегапіксельних камерою. Спалах може бути використана як повноцінний ліхтарик. З цієї нагоди встановлено додаток «Ліхтарик».

Середній час збереження знятих зображень складає 3-4 секунди. Апарат може робити знімки дозволом 3264х1952, 2592х1552, 2048х1216, 1280х768 і 640х384.

Варто відзначити, що камера Desire HD дозволяє отримати досить якісні знімки в природних умовах освітлення. Але коли необхідно зробити фотографію в умовах обмеженої освітленості, використання спалаху приводить перетриманим кадру, а відмова від неї істотно знижує різкість.

Девайс може записувати відео в форматі H.263 / MPEG4 з роздільною здатністю 1280х720, 800х480, 640х480, 320х240на швидкості 30 кадрів в секунду. Відеоролики мають непогану якість, рухомі об'єкти не розмазуються. Desire HD - перший апарат компанії з підтримкою кодека Xvid, Він підтримує формати і кодеки: 3gp, .3g2, .mp4, .wmv, .avi (MP4 ASP та MP3), .xvid (MP4 ASP та MP3).

Швидкодія і пам'ять.

id = "sub10">

HTC Desire HD має процесор Qualcomm QSD8255 з частотою 1 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті 768 Мбайт. Встановлене «залізо» дозволяє комунікатору працювати без затримок навіть за умови декількох запущених у фоновому режимі програм. Швидкість роботи інтерфейсів, а також завантаження програм і утиліт цілком відповідають вимогою часу. Все працює досить швидко і без гальм.

Все працює досить швидко і без гальм

Під зберігання файлів та інших даних у внутрішній пам'яті використовується 1,5 Гб. Її можна розширити за рахунок використання карта пам'яті microSD. Підтримуються карти об'ємом до 32 Гб.

Комунікаційні можливості.

id = "sub11">

Підключитися до іншого комп'ютера або мережі інтернет можна через Wi-Fi або інтерфейсний кабель USB [версія 2.0].

HTC Desire HD підтримує бездротові аксесуари і гарнітури Bluetooth 2.1 c EDR і A2DP, включаючи бездротові стереонавушники.

Крім підтримки пакетної передачі даних за технологіями GPRS та EDGE [до 474 Кбіт / с вхідний трафік і 177,6 Кбіт / с - вихідний], HTC Desire HD буде працювати в мережах третього покоління UMTS / HSDPA. Швидкість передачі даних при цьому складе до 7,2 Мбіт / с на прийом даних.

Вийти в інтернет зі смартфона можна і по Wi-Fi [WLAN IEEE 802.11b / g / n].

Тривалість роботи.

id = "sub12">

HTC Desire HD має літій-іонну батарею ємністю 1230 мАг. За інформацією самого виробника, час роботи пристрою в режимі розмови становить до 9 годин; в режимі очікування до 17,5 днів.

В умовах тестування при кількості дзвінків 20 - 30 хвилин в день, прослуховуванні mp3-плеєра через гарнітуру близько 4 годин на день і періодичному виході в Інтернет апарат працював близько одного дня. Це досить низькі показники роботи, проте, при меншому навантаженні можна домогтися більшого часу роботи. Заряджається акумуляторна батарея за дві години.

Відео HTC Desire HD.

id = "sub13">

Підсумки.

id = "sub14">

HTC Desire HD є флагманом компанії на найближчий час. Мають рацію ті, хто вважає цей апарат проміжною ланкою між смартфонами і планшетними комп'ютерами. Набагато це пов'язано з величезним, по телефонних мірками, екраном. Смартфон заслуговує пильної уваги, особливо з боку людей, які люблять користуватися найбільш функціональними пристроями. А ось людям, які купують телефон заради емоцій і іміджу, рекомендувати девайс не будемо. Краще iPhone вам нічого не знайти.

Якщо зазначена нижче ціна вас шокує, але потрібен функціональний апарат від HTC, то варто звернути увагу на Desire або Legend .

переваги:

 • Версія ОС Android 2.2.
 • Інтеграція з інтернет-сервісамі
 • Наявність розширюваних віджетів
 • Алюмінієвий корпус
 • Ємнісний сенсорний екран

недоліки:

 • Низький час автономної роботи
 • Не найкраща камера

На день публікації HTC Desire HD можна було купити по ціною 28 500 рублів.

Галерея

Схожі Сюжети / 6

За що мільйони людей по всьому світу люблять продукцію HTC?