Як відновити сім карту Йота через інтернет

 1. Чи можна відновити сім карту Yota?
 2. Коли виникає необхідність відновлення?
 3. Як відновити симку Йота?
 4. Де відновити сім карту Йота?
 5. вартість відновлення

Йота - популярний оператор стільникового зв'язку в Російській Федерації. За поширенням він займає 4 сходинку. Серед переваг послуг від Єти можна виділити різноманітність тарифів, невисока вартість, прозора система списань. Оператор дозволяє здійснювати дзвінки за кордон. Користувачі йоти цінують її за стабільність і високу якість зв'язку. У житті деяких людей виникають ситуації, коли їм необхідно перевипустити сім-карту. Дізнатися, як відновити сім карту йота, можна на офіційному сайті або спеціаліста колл-центру.

Чи можна відновити сім карту Yota?

Чи можна відновити сім карту Yota

Щоб відновлення сім карти йота не зайняло у вас багато часу, рекомендується заздалегідь проконсультуватися зі операторами технічної підтримки. Вони допоможуть розібратися, як зробити цю процедуру максимально швидко.

Як і будь-який інший оператор, Ета надає таку послугу. Ви можете отримати нову картку - ви можете замовити її будь-якого формату. Баланс і тарифний план залишаться незмінними. На даний момент оператор випускає картки розмірів:

 • Мініс - 15 * 25 мм.
 • Мікрос - 12 * 15 мм.
 • Наносити - 5 * 12 мм.

Різні пристрої вимагають установки сім-карт певного формату. Заздалегідь дізнайтеся, який розмір вам необхідний - якщо не можете, фахівці відділення допоможуть розібратися. Найчастіше люди відновлюють картки після втрати або крадіжки мобільного пристрою. Якщо з вами сталася така ситуація, дотримуйтесь алгоритму:

 1. Зателефонуйте в службу технічної підтримки по номеру

  88005500007

  і зв'яжіться з оператором.

 2. Повідомте йому, що сімку необхідний негайно заблокувати .
 3. Ініціюйте негайний перевипуск.
 4. Визначтеся, в якій відділенні вам найзручніше отримати нову картку.

Якщо під час розмови ви не уточните ніяких особливостей, оператор видасть вам сімку колишніх формату і розміру. Якщо ви хочете поміняти його, про це потрібно заздалегідь сказати фахівця. Враховуйте, що при перевипуску баланс і тарифний план залишаються незмінними. Єдиний недолік - всі наявні записи відновити не вдасться, адже вони зберігаються на пам'яті картки. Щоб не потрапити в таку ситуацію, рекомендується робити резервні копії на будь-який хмарне сховище.

Коли виникає необхідність відновлення?

Коли виникає необхідність відновлення

Погодьтеся, мало хто захоче відновити сім карту ета просто так. Зазвичай для цієї операції є вагомі причини. Картка - це невелика мікросхема. На ній зберігається інформація, вона прив'язана до певного номера на супутнику. Через своїх розмірів сімка досить погано переносить різні удари, попадання вологи або подряпини. Вона легко може зламатися: у абонента може почати пропадати зв'язок або її якість буде незадовільним. Якщо ви помітили такі симптоми на пристрої, можете сміливо йти в салон і писати заяву на перевипуск. Досить часто причиною необхідності можуть бути:

 • Механічне пошкодження - удари, вигини, подряпини.
 • Природний знос карти - при тривалому користуванні на її поверхні з'являються потертості.
 • Крадіжка або втрата мобільного пристрою.
 • Придбання нового телефону, який підтримує симкарту нового формату.
 • Поява проблем зі зв'язком.
 • Перехід на йоту з іншого оператора.

Сучасні мобільні пристрої обладнуються слотами для сім-карт дуже маленького розміру. Щоб картка почала в ньому працювати, її не обов'язково міняти. Існують спеціальні пристрої, які зможуть обрізати її до потрібного формату. Але робити це можуть тільки професіонали - якщо ви почнете обрізати в домашніх умовах, ви пошкодите мікросхему, через що сімка повністю перестане працювати. Єдиний вихід з цієї ситуації - повна її заміна.

Якщо ви вирішили відновити сім карту йота через інтернет, ви заощадите час. Ви отримаєте картку з таким тарифом і балансом, як були.

Чи збережеться і набір наявних додаткових пакетів і послуг. Така інформація зберігається на серверах оператора, тому втратити її неможливо. Щоб не втратити необхідні і важливі контакти, заздалегідь зробіть резервну копію. Так ви точно нічого не втратите.

Як відновити симку Йота?

Як відновити симку Йота

Не знаєте, як відновити сім карту Yota? Запитайте про це у фахівців технічної підтримки або знайдіть інформацію на офіційному сайті. Ви можете звернутися до фахівців на будь-якій точці продажу, але не всі вони допоможуть вам у заміні - але сказати, де можна провести послугу, зможуть. Відвідайте офіційний сайт йоти і виберете розділ «Точки продажу». Поставте галочку, що вам необхідно зробити заміну сімки, після чого на екран виведеться список, де здійснюється послуга.

Йота - оператор стільникового зв'язку, який йде на допомогу клієнтам. Замовити перевипуск карти вдасться через спеціальний додаток. Зайдіть в нього, відкрийте вікно сервера та виберіть «Замовити виготовлення нової Sim». У вікні виберете, де вам зручніше за все замовити нову карту. Можна зателефонувати за єдиним номером

88005550611

і оформити виконання послугу. Зручніше за все робити це через особистий кабінет на сайті:

 1. Авторизуйтесь, введіть логін і пароль.
 2. Увійдіть в особистий кабінет.
 3. Відкрийте вкладку служби.
 4. Знайдіть розділ «Перевипуск Sim».
 5. Введіть паспортні дані.
 6. Введіть капчу.

Скоро менеджер передзвонить вам для уточнення питань. При отриманні нового пристрою потрібно надати паспорт - без нього сім вам ніхто не видасть. Коли ви активуєте нову карту в телефоні, вона стане придатною для використання. Старе пристрій перестане діяти.

Де відновити сім карту Йота?

Якщо ви не знаєте, де можна відновити сім карту yota, зателефонуйте в контакт-центр оператора. Фахівці дізнаються, в якому районі вам найзручніше відвідати відділення зв'язку. Враховуйте, що підійде не кожен пункт - не всі мають повноваження для здійснення подібної операції. Ініціювати перевипуск карти може тільки власник - заздалегідь перевірте, на якого оформлена сімка. При собі необхідно мати паспорт для підтвердження належності. Тільки після перевірки документів фахівець видасть нову сім.

Дізнатися, де отримати картку, ви можете на офіційному сайті оператора через інтернет. Там представлена ​​карта з місцем розташування салонів, що надають подібні послуги. Якщо часу самостійно розбиратися немає, можете написати текстове повідомлення з питанням на номер 0999. Отримати оперативну відповідь ви зможете при зверненні на електронну пошту.

вартість відновлення

Щоб відновити сімку від Єти, вам не доведеться витрачати гроші. Оператор пропонує своїм користувачам замінити карту безкоштовно. При видачі нової, стара карта негайно буде заблокована. Користуватися ними на двох різних пристроях у вас не вийде.

Чи можна відновити сім карту Yota?
Коли виникає необхідність відновлення?
Як відновити симку Йота?
Де відновити сім карту Йота?
Чи можна відновити сім карту Yota?
Коли виникає необхідність відновлення?
Як відновити симку Йота?
Не знаєте, як відновити сім карту Yota?
Де відновити сім карту Йота?