Як поміняти тариф на Йоті, змінити умови | yota-faq.ru це тарифи, покриття, допомога, налаштування і програми

  1. За допомогою програми
  2. За допомогою USSD - коротких команд
  3. За допомогою Особистого кабінету
  4. Приклад зміни тарифу на смартфоні і планшеті
  5. Приклад зміни тарифу на модемі
  6. зміна умов

Як поміняти тариф, змінити умови Yota

⇒Рейтінг - 4.6 (Голосів: 7) ⋅

Як поміняти тариф Yota коли не вистачає хвилин, гігабайт або текстових повідомлень. Перед абонентами Yota часто стає завдання як змінити умови поточного тарифного плану. Потреба у збільшенні або зменшити обсяги на мобільний інтернет-трафік, SMS- повідомлення або голосові дзвінки. Як зробити це швидко і без проблем ми розповімо в нашій статті.

За допомогою програми

Поміняти тариф на смартфоні дуже просто. Для цього треба встановити або запустити раніше встановлений додаток Yota для мобільних пристроїв. Якщо Ви ще не знаєте про те як зручна це програма прочитайте нашу статтю Мобільний оператор Yota тепер для всіх Android і iOs пристроїв.

Сьогодні без зусиль можна перейти в офіційні магазини мобільних додатків і безкоштовно завантажити:

  1. Мобільний оператор для Android
  2. Мобільний оператор для iPhone і iPad

За допомогою USSD - коротких команд

Зовсім простий і дуже швидкий спосіб, який з гордістю може претендувати на перше місце. Метод скористатися списком описаним в нашій статті

Короткі команди залишаються найбільш затребуваними і зручними для швидкої зміни умов тарифного плану.

У кілька торкань, відправляючи безкоштовний цифровий код миттєво підключається, активується вибрана послуга.

За допомогою Особистого кабінету

Спосіб для тарифів для ПК. Зареєструйте і активуйте ЛК на офіційному сайті Yota.

Тут є поміняти тариф. Є можливість відредагувати персональну інформацію, отримати кваліфіковану онлайн-допомога, прочитати всі останні зміни та попередження.
Відкриється доступ до зміни умов тарифного плану. Чи стане доступне редагування персональної інформації. Кваліфікована онлайн-допомога чекає Вас за першим зверненням. На сторінці ЛК своєчасно відобразяться всі зміни і попередження.

Приклад зміни тарифу на смартфоні і планшеті

Для докладного опису нам часто не вистачає візуально-візуальної інформації. Вона служить для більш простого і швидкого сприйняття нашим мозком потрібної для нас інформації.

На прикладі установки Мобільного оператора для Android. Переходимо в офіційний магазин мобільних додатків як описано трохи вище і встановлюємо програму-

Переходимо в офіційний магазин мобільних додатків як описано трохи вище і встановлюємо програму-

Абоненту yota (йота) мобільний додаток служить для швидкого управління послугами, зміни тарифу. Дуже швидко в ньому можна прив'язати банківську карти і платежі будуть списуватися автоматично. Онлайн-чат технічної вирішить проблеми, які виникли в дуже швидкий час.

Запустивши додаток, Ви потрапляєте на сторінку де внизу, чітко видно напис - Підключити за ... (змінити тариф)

Приклад зміни тарифу на модемі

В Особистому кабінеті поміняти тариф Yota також можливо не маючи зайвих проблем. Перше що Ви побачите в своєму профілі буде сторінка з пропозицією змінити тарифний план. Тут можливо змінити умови підключення, поповнити рахунок і багато іншого.
В Особистому кабінеті поміняти тариф Yota також можливо не маючи зайвих проблем

зміна умов

Дуже часто мобільні оператори відправляють діючі тарифи в архів і на їх місце приходять нові. Yota лояльно ставиться до старим клієнтам і роботу на колишніх умовах залишає включеної. Дуже важливо стежити за новинами компанії. Бути постійно в курсі всіх змін іпланах дозволить Вас уберегти від необдуманих рішень і помилок.