Видалення небажаного волосся - ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

  1. RUS ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ Є САМИМ ЕФЕКТИВНИМ СПОСОБОМ ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНИХ ВОЛОССЯ. Проводять, таку...
  2. UKR
  3. СУТЬ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ???

RUS

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ Є САМИМ ЕФЕКТИВНИМ СПОСОБОМ ВИДАЛЕННЯ НЕБАЖАНИХ ВОЛОССЯ.

Проводять, таку процедуру використовуючи диодную лазерну систему. Серед маси пропозицій дуже важливо не розгубитися і вибрати центр (салон краси), де послуга лазерної епіляції виявляється фахівцями, що володіють високою кваліфікацією, актуальними знаннями і великим досвідом роботи, які орієнтуються на результат, розробляючи індивідуальний комплекс процедур, для кожного клієнта використовуючи тільки краще обладнання , Перевірене часом і фахівцями всього світу. Таким центрів є ЦЕНТР ЛАЗЕРНИХ ЕПІЛЯЦІЇ І ЕСТЕТИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ «ЛазерЛеді» лазерна епіляція Київ.

Переваги центру лазерної епіляції і естетичної косметології «ЛазерЛеді»

У нашому центрі використовується найкраще обладнання для лазерної епіляції - лазерний апарат Lumenis LightSheer ET. Діодні лазери є інноваційними установками серед усього лазерного обладнання, яке використовується в світі для косметологічних і медичних цілей. Потужність діодного лазера сприяє високій швидкості обробки ділянок тіла потребують видаленні (епіляції) небажаного волосся завдяки високій частоті повторення імпульсів, з щільністю енергії, що задана. Діодні лазери призначені і застосовуються для видалення небажаного волосся на всіх ділянках тіла людини.

Епіляція зони глибокого бікіні , епіляція ніг , епіляція рук , епіляція пахв , лазерна епіляція особи ...

Доданий лазер для епіляції пристрій з ідеально підібраними параметрами руйнує шкірний (дермальний) сосочок волосяного фолікула, з якого росте волосся. Завдяки чому усувається саме причина росту волосся, руйнується шкірний сосочок волосяного фолікула. Такий метод впливу захищає поверхню шкіри від пошкодження, а загибель фолікул призводить до зникнення небажаних волосся.

Такий метод впливу захищає поверхню шкіри від пошкодження, а загибель фолікул призводить до зникнення небажаних волосся

СУТЬ МЕТОДУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ???

- де можна зробити лазерну епіляцію в Києві ???

ВИДАЛЕННЯ (ЕПІЛЯЦІЯ) НЕБАЖАНИХ ВОЛОССЯ - методом лазерної епіляції відбувається шляхом руйнування волосяної цибулини спрямованої і певної потужності лазерної енергією. В результаті такого впливу пошкоджується цибулина фолікули, що і стає причиною зупинки росту волосся. Спектром поглинання лазерного променя є пігмент меланін, який міститися в волосяному фолікулі. Лазерний промінь пошкоджує фолікули містять пігмент. Показанням для застосування цієї процедури є бажання клієнта видалити волосся в області бікіні , пахвовій області , Ніг, обличчя. Лазерна епіляція рекомендується при вростання волосся, роздратуванні після гоління.

НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ про те, що лазерна епіляція відноситься до косметичних процедур і допомагає позбутися від небажаного волосся. Лазерна епіляція не вилікує гормонозалежні захворювання, що є причиною підвищеного росту волосся .

Існує РЯД ПРОТИПОКАЗАНЬ ДЛЯ ЛАЗЕРНИХ ЕПІЛЯЦІЇ таких як цукровий діабет, онкологічних захворюваннях, вагітності, інфекційних захворюваннях гострої і прогресуючої форми, серцево судинних захворюваннях, сомантіческіх захворюваннях шкіри, туберкульозі активної форми, ракових новоутвореннях, судомних синдромах. У зв'язку з відсутністю пігменту меланін не видаляється сивий, пушковий волосся.

Як правило, стандартний КУРС лазерної ЕПІЛЯЦІЇ складається з 4-8 сеансів. Кількість таких процедур може змінюватися, тривалість курсу встановлюється для кожного клієнта індивідуально. Тривалість курсу визначається фахівцем після консультації. Інтервали між процедурами після першого сеансу 4-6 тижнів, після другого 6-8 тижнів. Наступні інтервали збільшуються на два тижні. А потім не рідше 1 разу на рік повторювати епіляцію. Тільки в такому випадку можна гарантувати, що ефект від процедури збережеться НАЗАВЖДИ!

Кожен сеанс лазерної епіляції сприяє зменшенню волосяного покриву на 15-20%, видаляються врослі волосся, після процедури шкіра стає гладкою і приємною на дотик.

Кожен сеанс лазерної епіляції сприяє зменшенню волосяного покриву на 15-20%, видаляються врослі волосся, після процедури шкіра стає гладкою і приємною на дотик

ПЕРЕД лазерна епіляція за два тижні не можна засмагати, а також виробляти висмикування волосся, депіляцію воском на ділянці шкіри, яка буде піддаватися лазерного впливу. Не наносити на протязі трьох днів до початку процедури на епіліруемой зону шкіри спиртовмісні кошти. Протягом двох тижнів не можна застосовувати антибіотики тетрациклінового ряду. До початку або безпосередньо перед процедурою лазерної епіляції повинні бути поголені волосся на ділянці шкіри, яка призначена для лазерної епіляції. Це слід зробити для того щоб уникнути почуття болю, що виникає після поглинання волоссям лазерної енергії, яка нагріває шкіру і викликає легкі больові відчуття (індивідуальна переносимість).

ПІСЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ на чутливих ділянках шкіри може виникнути почервоніння і турбувати свербіж. Реакція шкіри після лазерної епіляції аналогічна відчуттям, що виникають при засмагу після впливу сонячних променів. Після процедури шкіру в зоні епіляції обробляють спеціальним засобом «Panthenol».

Не можна впливати на шкіру протягом 72 годин після епіляції спиртовмісних речовинами, протягом 3 днів не відвідувати сауни, лазні та басейни і не масажувати оброблені ділянки шкіри. Не засмагати протягом двох тижнів. Не можна вискубувати або робити депіляцію тих ділянок шкіри, які піддавалися впливу лазерної енергії. Новий сеанс проводитися після появи нового волосся. Саме в стадії активного росту фолікула містить найбільшу кількість пігменту меланіну, цей період вона найбільш вразлива для впливу лазером.

Лазерна епіляція доданими лазером не дозволяє позбутися небажаного волосся за одну процедуру, але вона дає найбільший ефект у порівнянні з іншими видами лазерного впливу.

Хочеш шовкову шкіру? ЛазерЛеді Вам допоможе ...

Приходьте в наш ЦЕНТР ЛАЗЕРНИХ ЕПІЛЯЦІЇ «ЛАЗЕРЛЕДІ» - Використовуйте наші можливості для досягнення Ваших цілей!

UKR

Відалення небажаним волосся - лазерна епіляція

Лазерна епіляція є найефектівнішім способом відалення небажаним волосся. Проводять, таку процедуру вікорістовуючі діодную лазерних систем. Серед масі пропозіцій дуже важліво НЕ розгубітіся и вібрато центр епіляції (салон краси), де послуга лазерної епіляції проводитися фахівцямі, что володіють скроню кваліфікацією, актуальні знання и великим досвідом роботи, Які орієнтуються на результат, розробляючі індивідуальний комплекс процедур, для кожного клієнта вікорістовуючі только Найкраще сучасне обладнання, перевірене часом и фахівцямі всього світу. Таким центрів є ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ І естетичної косметології «ЛазерЛеді» - лазерна епіляція м.Київ.

Преимущества ЦЕНТРУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ І естетичної косметології «ЛазерЛеді»

У нашому центрі вікорістовується Найкраще обладнання для лазерної епіляції - лазерний апарат Lumenis LightSheer ET. Діодні Лазери є інноваційнімі установками среди Усього розмаїття лазерного обладнання, Пожалуйста вікорістовується в мире для косметологічніх и медична цілей. Потужність діодного лазера спріяє вісокій швідкості ОБРОБКИ ділянок тела, что потребують відаленні (епіляції) небажаним волосся Завдяк вісокій частоті повторення імпульсів, з щільністю ЕНЕРГІЇ, что задана. Діодні Лазери прізначені и застосовуються для відалення небажаним волосся на всех ділянках тела людини.

Епіляція зони глибокого бікіні , епіляція ніг , епіляція рук , епіляція пахви , лазерна епіляція лица ...

Діодній лазер для епіляції - Пристрій з Ідеально підібранімі параметрами, руйнує только Дермальная сосочок волосяного фолікула, з которого зростанні волосся. Завдяк чому усувається сама причина зростання волосся, руйнується сосочок волосяного фолікула. Такий метод впліву захіщає поверхню кожи від пошкодження, а Загибель фолікул виробляти до знікнення небажаним волосся.

СУТЬ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ???

- де можна сделать лазерних епіляцію в Києві ???

Відалення (епіляція) небажаним волосся - методом лазерної епіляції відбувається Шляхом руйнування волосяної цибулини - відбувається це Завдяк спрямованій и потужній Лазерній ЕНЕРГІЇ. В результате такого впліву пошкоджується Цибулини фолікулі, что и становится причиною зупинки росту волосся. Спектром поглінання лазерного променя є пігмент Меланін, Який містітіся у волосяному фолікулі. Лазерний промінь пошкоджує фолікулі Які містять пігмент. Показання для! Застосування цієї процедури є бажання клієнта ВИДАЛИТИ волосся в області бікіні, пахвовій області, зоне ніг та лица. Лазерна епіляція рекомендується при вростанні волосся, роздратуванні после гоління.

Чи не Варто забуваті про ті, что лазерна епіляція відносіться до косметичний процедур и допомагає позбавітіся від небажаним волосся. Лазерна епіляція НЕ вілікує гормонозалежні захворювання, что є причиною підвіщеного росту волосся.

Існує ряд протипоказів для лазерної епіляції таких як цукровий діабет, онкологічні захворювання, вагітності, Інфекційні захворювання гострої и прогресуючою форми, серцево судинні захворювання, захворювання кожи, туберкульоз в актівній форме, ракові новоутворення, судомні синдроми. У зв'язку з відсутністю пігменту Меланін НЕ відаляються Сиве та Пушкова волосся.

Як правило, стандартний курс складається з 4-8 сеансів. Кількість таких процедур может змінюватіся, длительность курсу встановлюється для кожного клієнта індивідуально. Длительность курсу візначається фахівцем после консультації. Інтервалі между процедурами после первого сеансу 4-6 тіжнів, после іншого 6-8 тіжнів. Наступні інтервалі збільшуються на два тіжні. А после не рідше 1 разу на рік повторюваті епіляцію. Тільки в такому випадка можна гарантуваті, что ефект від процедури збережеться назавжди!

КОЖЕН сеанс спріяє Зменшення власного покривив на 15-20%, відаляється вросли волосся, после процедури шкіра становится гладкою и пріємною на дотик.

Перед лазерної епіляцією за два тіжні нельзя засмагаті, а такоже вісмікуваті волосся, Проводити депіляцію воском на ділянці кожи, яка буде піддаватіся лазерному впліву. Чи не наносіті на протязі трьох днів до качана процедури на зону епіляції кожи спіртовмісні засоби. В течение двух тіжнів нельзя застосовуваті антибіотики тетраціклінового ряду. До качана або безпосередно перед процедурою лазерної епіляції та патенти поголіті волосся на ділянці кожи, яка призначила для лазерної епіляції. Це слід сделать для того щоб избежать почуття болю, что вінікає после поглінання волоссями лазерної ЕНЕРГІЇ, яка нагріває шкіру и віклікає Легкі больові Відчуття (індивідуально).

После лазерної епіляції на чутлівіх ділянках кожи может вінікнуті почервоніння и турбувати свербіж. Реакція кожи после лазерної епіляції аналогічна відчуттям, что вінікають при засмазі после впліву Сонячних променів. После процедури шкіру в зоне епіляції обробляють спеціальнім засоби «Panthenol».

Чи не можна застосовуваті в течение 72 годин после лазерної епіляції спіртовмісткі Речовини, протягом 3 днів НЕ відвідуваті сауни, лазні и басейни и не масажуваті оброблені ділянки кожи. Чи не засмагаті на протязі двох тіжнів. Чи не можна віскубуваті або делать депіляцію тих ділянок кожи, Які піддаваліся впліву лазерної ЕНЕРГІЇ. Новий сеанс проводитись после з'явився нового волосся. Саме в стадії активного росту фолікула містіть найбільшу Кількість пігменту меланіну, в цею период вона найбільш вразливе для впліву лазером.

Лазерна епіляція діоднім лазером НЕ дозволяє позбутіся небажаним волосся за одну процедуру, но вона дает Найбільший ефект у порівнянні з іншімі видами лазерного впліву.

Приходьте в наш ЦЕНТР ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ «ЛазерЛеді» - використову наші возможности для Досягнення ВАШИХ ЦІЛЕЙ!

СУТЬ МЕТОДУ ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ?
Де можна зробити лазерну епіляцію в Києві ?
Хочеш шовкову шкіру?
СУТЬ МЕТОДУ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ ?
Де можна сделать лазерних епіляцію в Києві ?