Proraso - мило, крем, гель, піна, бальзам, лосьйон для гоління

Proraso - італійська компанія з прекрасною репутацією у європейців, родом з Флоренції, міста, який поклав початок епосі Відродження Proraso - італійська компанія з прекрасною репутацією у європейців, родом з Флоренції, міста, який поклав початок епосі Відродження.

Історія бренду бере початок в далекому 1908 р коли прозорливий італієць Людовіко Мартеллі засновує свою власну компанію з метою реалізації засобів для гоління, заснованих на сімейних рецептах, в численні перукарські салони, зустрічалися в ту пору повсюдно. Повільно але впевнено підприємство розвивалося, а згодом якісна косметика завоювала популярність у Флоренції, практично витіснивши аналоги конкурентів, таким чином надавши можливості для подальшого поширення косметичної продукції вже на всю Італію.

Для реалізації даної мети, вже під керівництвом сина Мартеллі - П'єром в 1940-х роках в світ виходить кілька брендів, в число яких увійшов і Proraso. До слова, продається в нашому магазині Preshave Classic і став найпершим засобом з нині широкої лінійки засобів для гоління, який отримав зелену етикетку Proraso.

У вільний продаж в Європі їх продукція потрапила відносно недавно - приблизно 20 з гаком років тому, проте завдяки чудовій якості і низькою ціною і цей невеликий термін виявився достатнім для здобуття всенародної любові.

І зверніть увагу, популярність їх марки виросла за часів тотального захоплення піною для гоління при мінімальному маркетинговому бюджеті, про що красномовно свідчить зовнішня упаковка і телевізійна реклама всієї продукції бренду аж до 2000-х років.

На сьогоднішній день мило і крем Proraso є неймовірно популярними у цінителів класичного гоління як за допомогою небезпечної так і безпечної бритви на території США і всієї Західної Європи, лише за винятком жителів туманного альбіону, в силу вродженого консерватизму віддають перевагу місцевим маркам.

Будьте впевнені, одного разу придбавши засоби Proraso, ви приєднаєтеся до мільйонів інших чоловіків, що вже встигли оцінити переваги цієї продукції для гоління і продовжите користуватися ними і в майбутньому, адже унікальний віковий досвід Proraso вже давно став гарантією якості в світі гоління.

Рейтинг: 95% (з 100)
Виходячи з 387 відкликання (ів) покупців на Amazon і Ebay