Колісна бритва для голови, обличчя і тіла HeadBlade ATX

Машина на першому фото - не позашляховик і не снігохід, хоча і виглядає одним з них з першого погляду
Машина на першому фото - не позашляховик і не снігохід, хоча і виглядає одним з них з першого погляду. Представлений пристрій насправді є верстатом для гоління голови HeadBlade ATX All Terrain razor. Випущеним каліфорнійською компанією HeadBlade в 2012 році і входить на сьогоднішній день в число найбільш ергономічних пристроїв у своїй сфері.
При розробці HeadBlade ATX, як і кількох попередніх моделей, винахідник верстата Тодд Грін (Todd Greene) переслідував кілька цілей:

  • користувач повинен був мати можливість поголити голову на дотик, самостійно ( леза бритви повинні були досить щільно прилягати до лінії росту волосся, дозволяючи тут же перевіряти якість гоління пальцями);
  • верстат повинен був мати дві контактні точки для створення «підвіски», що дозволяє лезах підлаштовуватися під вигини поверхні голови;
  • верстат повинен бути сумісний з більшістю бритвених картриджів, пропонованих в роздрібній мережі: щоб будь-який користувач міг використовувати бажаний бренд.

Ну і, звичайно ж,   верстат   повинен був забезпечувати комфортне і швидке гоління - на тлі привабливого дизайну і невисокої ціни
Ну і, звичайно ж, верстат повинен був забезпечувати комфортне і швидке гоління - на тлі привабливого дизайну і невисокої ціни.
Варто визнати, що Тодд Грін домігся поставлених цілей: про що свідчать активні продажі верстатів HeadBlade в більш ніж 15000 магазинів по всьому світу. А також їх присутність в колекції музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку.

Назва All Terrain в моделі HeadBlade ATX натякає на високу її «прохідність». Хоча голити таким верстатом волосся довше декількох міліметрів буде, звичайно ж, важко. В цьому випадку доведеться попередньо використовувати машинку для стрижки волосся .
Використовувати верстат для гоління голови досить просто: при цьому пристрій закріплюється на середньому пальці руки за допомогою прогумованого кільця. У процесі гоління може використовуватися піна, крем або інший належний засіб на власний смак.

Але і це не все: виробник відзначає, що верстат HeadBlade ATX можна також використовувати для гоління обличчя і тіла. Легко замінюючи по необхідності картриджі з лезами.
Наділений фантастичним дизайном, в онлайн-магазині виробника верстат HeadBlade ATX коштує всього $ 15. Набір з чотирьох фірмових змінних картриджів обійдеться в $ 10 (HB4 з 4 лезами) або $ 12 (HB6 з 6 лезами).

Тим же, хто шукає щось   більш дороге   і елегантне, там же доступний до замовлення верстат S4 Shark за $ 100
Тим же, хто шукає щось більш дороге і елегантне, там же доступний до замовлення верстат S4 Shark за $ 100. Ідентичний по конструкції і наділений при цьому базою з нержавіючої сталі ручної поліровки.
Непоганим подарунком стануть і фірмові набори з верстата для гоління голови, комплекту змінних картриджів і флакона крему для гоління. Ціна яких починається від $ 30. Все - заради чоловічого комфорту!

За матеріалами: headblade.com

Поділитися прочитаним з друзями: