Гостре питання: електробритва, верстат, або небезпечна бритва?

Наскільки непримиренна боротьба між Старк і Ланністера, настільки гарячі суперечки про вибір інструменту для гоління рослинності на обличчі чоловіків. Якщо узагальнити всі думки, їх власники розділяться на три табори: прихильники ідеально чистого гоління верстатами, активні і цінують час користувачі електробритв і вірні традиціям предків прихильники небезпечної бритви.

І якщо стати на бік Старков куди простіше, то визначитися з вибором оптимального способу гоління для себе куди складніше. Отже, чим вони всі відрізняються один від одного?

Бритва

Бритва

«Дешево і сердито» - перше, що спадає на думку, думаючи про цей предмет. Крім ціни, у нього є ще кілька плюсів: з електробритвою ніколи не досягти такої чистоти гоління, та й верстат набагато простіше у використанні. Але на противагу цьому можна назвати роздратування шкіри, яке майже неминуче при бритві верстатом, а й іноді ще й доповнюється порізами. Звичайно ж, користувачам верстатів не обійтися без додаткових коштів для гоління: гелів, пен, лосьйонів. До речі, самі верстати або касети до них теж потрібно постійно міняти.

електробритва

електробритва

Шанувальники цих дзижчать винаходів людства в їх захист називають мобільність (бери куди хочеш - аби акумулятор був заряджений або розетка поблизу знайшлася), відносну швидкість гоління, відсутність порізів і можливість голитися посуху. Але дорікнути електробритву можна в шумності, необхідності регулярного очищення, ризик поломок і досить високу вартість.

Небезпечна бритва Небезпечна бритва

Щоб відчути себе героєм ретро-фільму і перетворити гоління в справжній ритуал, можеш озброїтися проти своєї рослинності небезпечною бритвою. Але у неї є й інші переваги, крім шарму і духу попередніх епох. Щетина після гоління «побоюванням» зростає повільніше, а купивши одного разу якісну бритву, їй можна користуватися хоч до кінця життя. З недоліків цієї бритви можна назвати її небезпека, що, в принципі, логічно випливає з назви. Так як при невмілому поводженні або погану координацію травм не уникнути. Ще вона має потребу в регулярному заточування або зміні лез.

Сподіваємося, що трохи прояснили різницю в способах гоління і виборі оптимального. У будь-якому випадку - вирішувати тобі, які якості бритви важливіше, а якими вадами можна нехтувати, якщо тільки ти не фанат бороди, смузі і світшоти.

Вам також буде корисно:

14 речей в гардеробі чоловіка, які потрібно спалити

Вірність чоловіка залежить від його інтелекту - вчені

7 ознак чоловіки, з яким можна будувати відносини

Отже, чим вони всі відрізняються один від одного?