«Голити або не голити?» Або як вибрати електробритву

 1. Роторна, сіткова? Головне - голить!
 2. У мене борода, вуса, що порадите?
 3. Ідеальне рішення для туристів, мандрівників, далекобійників ... і що стоять в пробках
 4. А чому такі різні ціни?
 5. Економічний ефект від покупки електробритви
 6. резюме

Кадр з фільму «Іронія долі або з легким паром» - вже тоді електробритви були популярні  Важливим моментом при виборі електробритви є можливість сухого або вологого гоління (  електробритви з можливістю вологого гоління  )

Кадр з фільму «Іронія долі або з легким паром» - вже тоді електробритви були популярні
Важливим моментом при виборі електробритви є можливість сухого або вологого гоління ( електробритви з можливістю вологого гоління ). А ідеальним варіантом можна вважати поєднання і того й іншого.

бритва Philips RQ 1250 з можливістю вологого гоління

Що виходить? Ви можете використовувати піну і воду при вологому голінні електробритвою (більш щадний метод гоління для шкіри обличчя). А можна не використовувати нічого такого під час сухого гоління. Так що є можливість голитися таким способом в будь-якій ситуації і місці.

Роторна, сіткова? Головне - голить!

Купуючи електробритву, зверніть увагу на систему гоління: роторна або сіткова. Щоб було зрозуміло - роторні (обертові) мають 2-3 бриючі головки, а сіткові - спеціальну сіточку. Чим більше бритвених головок - тим швидше і краще проходить гоління. роторні електробритви збривають волосся вібруючими ножами, забезпечуючи відмінне гоління, але можуть утворитися мікро порізи.

роторна електробритва Philips HQ 7330

Якщо у вас чутлива шкіра, то краще купити сітковий електробритву, яка завдяки іншій технології гоління не травмує і не подразнює шкіру. До того ж, зазвичай, сіткові бритвені системи оснащуються сітками з різною формою отворів, що дозволяє якісно голити волосся різної довжини.

До того ж, зазвичай,  сіткові бритвені системи  оснащуються сітками з різною формою отворів, що дозволяє якісно голити волосся різної довжини

сіткова електробритва Braun 340s Wet & Dry Series 3

У мене борода, вуса, що порадите?

Якщо вас прикрашає борода чи вуса, і ви вже сяк-так пристосувалися стежити за ними без електробритви - то у вас є можливість спростити своє життя. Деякі електробритви обладнані тріммером - додатковий ніж для догляду за довгим волоссям (аналог машинки для стрижки). Завдяки даному додатку можна підрівняти, укоротити і підстригти бороду, вуса або бакенбарди. Причому зробити це буде набагато простіше і комфортніше ніж ножицями, а щетина буде потрібної довжини.

Електробритва з тріммером Saturn ST-HC8014

Ідеальне рішення для туристів, мандрівників, далекобійників ... і що стоять в пробках

Це електробритва, що працює від вбудованої батареї. Дані пристрої є декількох видів, ті які працюють тільки від батареї, і ті які працюють і від батареї і від мережі. Електробритва, що працює від батареї, буде незамінним помічником при відсутності можливості підключення до електромережі. Також існує можливість зарядки такий електробритви від автомобільного прикурювача, але такі моделі у нас поки не популярні.

Працююча від батареї електробритва Braun FreeControl 180 Series 1

А чому такі різні ціни?

Ціна на електробритви формується, відштовхуючись від всіх можливостей даного пристрою. Чим більшим функціоналом володіє пристрій, чим краще ефективність гоління і чим якісніше використовувані матеріали - тим вище вартість. Так, наприклад, є функції не обов'язкові, але корисні через які вартість електробритви збільшується: захист від перезарядки, індикатор заряду батареї, рідкокристалічний дисплей і т. П. Ну а більш високу ефективність можна перевірити лише практичним шляхом ...

Модель Panasonic ES-LA83 обладнана екраном

Економічний ефект від покупки електробритви

Давайте згадаємо про «щедрою» української душі, і вирішимо, чи є сенс в покупці електробритви - чи зможу я на цьому економити?
Піддослідними зразками виступить звичайний бритва середньої цінової категорії (ім'я якого ми не вказуємо) вартістю 15 грн. і змінні касети (5 шт.) до нього за ціною 26 грн. за упаковку.
Другий піддослідний в експерименті - електробритва в середньому ціновому діапазоні вартістю 400 грн.

Умови і завдання експерименту:

 1. З'ясувати, чим дешевше голитися, електробритвою або бритвеним верстатом.
 2. Припустимо, що гоління відбувається в середньому два рази на тиждень (за рік 52-53 тижні).
 3. Щоразу для гоління використовуємо нову касету.

розрахунок:
52 * 2 = 104 рази в рік відбувається гоління
104/5 = 21 комплект змінних касет потрібно на рік
21 * 26 + 15 = 561 грн. потрібно для гоління для гоління верстатом, проти 400 грн. для гоління електробритвою.

Не варто забувати, що через деякий час електробритва вимагатиме заміни сітки або ножів
Не варто забувати, що через деякий час електробритва вимагатиме заміни сітки або ножів.
За даними розрахунками видно, що вартість гоління для гоління верстатом і електробритвою приблизно однакова, а що більше підійде вашій особі вирішувати вам.

резюме

Вирішивши купити електробритву, вибирайте таку, система гоління якої підходить до типу вашої шкіри. Визначтеся, чи потрібен вам вбудований акумулятор і можливість вологого гоління. Не варто сильно економити, спробуйте вибрати електробритву в середньому ціновому діапазоні. Це буде хороший апарат за розумні гроші.

Роторна, сіткова?
У мене борода, вуса, що порадите?
Роторна, сіткова?