Гоління небезпечною бритвою. Як і навіщо?

Сучасна мода і розуміння зовнішньої краси досить мінливі. У стрімкому потоці життя чоловіка, як і жінки намагаються виглядати бездоганно, щоб відповідати всім стандартам модних будинків і глянцевих журналів. Але, на жаль, не завжди легко виділити і хвилинку, щоб відвідати свого майстра і привести в порядок зовнішній вигляд, зокрема зачіску, бакенбарди або бороду. З метою турботи про кожного клієнта, інтернет-магазин ВебМаркет представляє вашій увазі багатогранний асортимент небезпечних бритв від кращих світових брендів.

З метою турботи про кожного клієнта, інтернет-магазин ВебМаркет представляє вашій увазі багатогранний асортимент небезпечних бритв від кращих світових брендів

Небезпечна бритва - це незамінний атрибут в арсеналі пристосувань кожного перукаря. Її історія бере початок ще за часів перших морських подорожей, саме тоді гоління знайшло високу популярність серед усіх верств населення. У містах почали відкриватися спеціальні цирульні і барбершопи, де чоловіки могли долучитися до громадських розмов, поділитися і дізнатися останні новини або просто почитати газету.
Вісімнадцятий століття внесло свої корективи в розвиток створення небезпечних бритв. Центром виробництва бритв на той час вважався англійський місто Шеффілд. Трохи пізніше цю роль на себе взяв ще один бритвений центр - німецьке місто Золінген. Бритви з Золінгера придбали суспільну увагу завдяки своїй першокласної поглибленої заточування, а шурхотить шелест, що можна почути при бритье, подарував побоюванням додаткову назву «співаюча бритва».

Бритви з Золінгера придбали суспільну увагу завдяки своїй першокласної поглибленої заточування, а шурхотить шелест, що можна почути при бритье, подарував побоюванням додаткову назву «співаюча бритва»

В кінці 19 століття загальна актуальність в небезпечній бритві відійшла на другий план. У той момент на просторах салонної індустрії велику популярність здобула безпечна бритва, але через роки побоювання знову повернула свій авторитет.
Будова небезпечної бритви досить унікальне. Ріжуче лезо виготовляється зі сталі вищої якості, одночасно міцною і досить м'якою, до того ж вона має чудове оформлення. Класичний клинок робиться з висококласної вуглецевої сталі, або ж з нержавіючої сталі. Вуглецева сталь користується великим попитом серед любителів справжніх бритв, бо її структура, як правило, більш тонше, що позитивно впливає на гостроту леза і його гнучкості. Висока твердість клинка особливо не бажана, це загрожує тим, що він може просто зірватися під час роботи.

Висока твердість клинка особливо не бажана, це загрожує тим, що він може просто зірватися під час роботи

Гоління небезпечною бритвою - це кропітка і одночасно шалено приємний процес. Це свого роду особлива майстерність, володіючи яким можна перетворити свій зовнішній вигляд до невпізнання. Отже, якщо Ви вирішили освоїти техніку гоління побоюванням, то вам необхідно придбати також помазок, шкіряний ремінь, мило і запасні заточки для леза. Багато чоловіків порівнюють процес гоління даними пристосуванням, як якийсь сеанс релаксації. 15 хвилин гоління побоюванням прирівнюється до декількох годин заняття йогою, медитацією або здоровому сну.

15 хвилин гоління побоюванням прирівнюється до декількох годин заняття йогою, медитацією або здоровому сну

Застосування небезпечної бритви на практиці не такий вже складний процес, як здається на перший погляд. У процесі гоління, багато хто боїться завдати шкоди своїй шкіри у вигляді порізів або дрібних ран, щоб цього уникнути, необхідно діяти максимально обережно. Спочатку бритву потрібно вести у напрямку росту волосся, після - проти. Лезом по обличчю потрібно ковзати рівномірно, під певним кутом і ні в якому разі в напрямку леза. Бритва досить гостра, тому дотримання всіх заходів безпеки забезпечить вам повноцінний та ефективний гоління з безпечним результатом.

Бритва досить гостра, тому дотримання всіх заходів безпеки забезпечить вам повноцінний та ефективний гоління з безпечним результатом

Після кожного застосування побоювання, лезо протирають спиртовим розчином або проводять повну дезінфекцію. Зберігати її слід в сухому прохолодному місці. Якщо ви вирішили на деякий час припинити використання бритви, то клинок змастіть маслом, це збереже його від іржавіння. Заточку небезпечної бритви необхідно проводити раз на два тижні, це забезпечить вам більш продуктивної і легкий робочий процес. У каталозі нашого сайту представлений широкий діапазон продукції даного типу. Тут ви знайдете бритви від кращих світових виробників, якість і безпека яких перевершує всі очікування.

Відвідавши наш інтернет-молл ви також маєте можливість долучитися до атмосфери сучасної краси в світі перукарського мистецтва. До того ж тут вас чекає висококласний сервіс, низькі ціни і оперативна доставка замовлення в будь-яку точку України.

До того ж тут вас чекає висококласний сервіс, низькі ціни і оперативна доставка замовлення в будь-яку точку України

Більше не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і останні сили на пошуки гідного пристосування для збереження свого зовнішнього вигляду в чудовому стані, ми зробили вже все за вас. З WebMarket ви відчуєте всю важливість небезпечних бритв не тільки в салонної практиці, але і в домашніх умовах на особистому прикладі. Небезпечна бритва на ВебМаркет- це вигідна покупка в світі вигідного шопінгу, а також мистецтва краси і здоров'я. Придбайте вже сьогодні безпечну побоювання на ВебМаркет за доступною ціною від виробника.