Бритви для гоління чоловічі електричні - яка краще, роторна або сіткова, рейтинг

 1. Як вибрати електричну бритву?
 2. Електрична бритва роторна або сіткова
 3. Електричні бритви для особи
 4. Електробритва для інтимних зон чоловіча
 5. Електрична бритва для гоління голови
 6. Електрична бритва з тримерами
 7. Електрична бритва з насадками
 8. Бритва електрична акумуляторна
 9. Електрична бритва з піною
 10. Бритва електрична водонепроникна
 11. Рейтинг електричних бритв
 12. Як користуватися електричною бритвою?

Є різні бритви для гоління чоловічі електричні, які стали дуже популярними останнім часом. При виборі пристрою потрібно враховувати багато характеристик і деталі, щоб в результаті не розчаруватися в покупці. Важливо знати і правила використання таких бритв.

Як вибрати електричну бритву?

Придбати відповідну бритву непросто, оскільки є багато нюансів, на які варто звернути увагу. Щоб полегшити собі завдання, врахуйте такі рекомендації:

 1. Переглядаючи чоловічі електробритви, важливо визначитися, який тип гоління буде використовуватися: вологий, сухий або обидва.
 2. Врахуйте тип волосся, тобто вони жорсткі або тонкі, а ще важлива довжина щетини.
 3. Якщо шкіра дуже чутлива до залозу, тоді вибирайте пристрій з титановим покриттям.

Виробники постійно вдосконалюють конструкції бритв, наповнюючи їх різними корисними функціями. Найпоширеніші такі:

 1. Змінний акумулятор стане корисним, якщо немає можливості здійснити швидку зарядку приладу.
 2. Наявність індукції рівня заряду акумулятора допоможе вчасно зреагувати на необхідність зарядити батарею.
 3. Багато чоловічі електричні бритви мають захист від перезарядження акумулятора, що продовжить термін служби.
 4. Більш гладке гоління забезпечать плаваючі головки, яким легко повторювати контур обличчя.
 5. Корисним буде електронне попередження про необхідність проведення чистки приладу.
 6. Система Cool Tech забезпечить особливий комфорт, оскільки під час роботи бритва буде охолоджувати шкіру, позбавляючи від неприємних відчуттів.

Електрична бритва роторна або сіткова

Великою популярністю користуються огорожі з пристрою, які мають спеціальну сітку і рушійні ножі. Чим більше сіток у електробритви, тим вище якість гоління. В основі роторного пристрою знаходяться бриючі головки, розташовані під певним кутом один до одного. Щоб зрозуміти, яка чоловіча електробритва працює краще, слід провести порівняння:

 1. Зручність. Незалежні насадки роторної бритви повторюють контур обличчя, ефективно видаляючи волоски. Сіткова бритва таким результатом похвалитися не може.
 2. Результат. У роторних моделей можуть бути подвійні леза, так, одне піднімає волоски, а друге - їх обрізає. Щоб отримати хороший результат за допомогою сіткового бритви, доведеться кілька разів пройтися по волосках.
 3. Швидкість роботи. Насадки рухаються з великою швидкість, видаляючи за один прохід всю щетину. Гратчастої чоловічий бритвою складно зрізати пропущені волоски.
 4. Довговічність. Заміна рухомих насадок потрібна тільки при зносі матеріалу, а ось ріжучий сітка є вразливою і схильна до великих навантажень.
 5. Безпека. Завдяки спеціальній конструкції роторні бритви виключають пошкодження шкіри, а ось сіткові - немає.
 6. Універсальність. За допомогою роторних чоловічих бритв не вийде створити незвичайну стрижку, а ось спеціальними насадками сіткових бритв це можна зробити.

Електричні бритви для особи

При виборі електробритви для особи слід враховувати, чи планується залишати гарну бороду і вуса, оскільки в цьому випадку стане в нагоді триммер , Який до того ж допоможе поголити шию і підрівняти віскі. У електричної бритви для гоління бороди може бути різна кількість головок і чим їх більше, тим якісніше буде процедура, але і ціна вища. Ще один момент, на якому варто зупинитися - можливість проведення вологого гоління. За такими приладами легко доглядати і мити їх.

Електробритва для інтимних зон чоловіча

У магазинах представлений широкий асортимент інструментів, які можуть використовуватися для інтимної стрижки . У багатьох виробників є моделі для видалення волосся в інтимних місцях. Краща електрична бритва для виконання таких робіт - тріммер, завдяки якому можна проводити безболісні процедури і не турбуватися про подразнення шкіри в інтимних зонах. У машинки може бути багато насадок, завдяки яким легко залишати бажану довжину волосся.

Електрична бритва для гоління голови

Процес гоління голови є індивідуальним, тому при виборі пристрою потрібно враховувати тип і стан шкіри, а ще полюбляє вид гоління. З'ясовуючи, яку електричну бритву вибрати, варто нагадати, що сітчастий варіант є більш безпечним. До того ж це кращий вибір для власників ніжної шкіри. Головне думка «за» роторну бритву - бездоганна акуратність гоління.

Електрична бритва з тримерами

Є пристрої, в корпус яких включена бритва, здійснювана гладке гоління, і тріммер, що створює легкий ефект небрітость і формує чіткі контури. Такі бритви для гоління чоловічі електричні можуть бути і роторними, і сітчастими. Тример може входити в комплект окремо або бути вмонтованим. У більшості випадків вони працюють від літій-іонних акумуляторів. Варто розуміти, що ціна таких приладів є високою. Щоб з'ясувати, яка електрична бритва краще, потрібно оцінити існуючі переваги варіантів з тримерами:

 1. Прилад є універсальним, оскільки один пристрій замінює два. Комбінація допомагає вибирати найбільш підходящий варіант.
 2. Пристрій є мобільним, тому його можна брати з собою в дорогу.
 3. Бритва з тримерами допомагає скоротити час, який витрачається на гоління, а ще вона має низький ризик виникнення подразнення.

Електрична бритва з насадками

Багато виробників пропонують електричні бритви з різними насадками, завдяки яким можна вирішити багато проблем. Наприклад, є насадка, яка використовується для формування красивої щетини і в такому випадку бритва вже буде більше схожим на машинку для стрижки. У кращих електричних чоловічих бритв є і насадка для видалення волосся, наприклад, у вухах і в носі. Вона є тонкою, тому легко проникає в потрібні місця. Є і насадки, які використовуються для того, щоб підстригати волосся різної довжини, завдяки яким можна справитися з довгою бородою.

Бритва електрична акумуляторна

При виборі пристрою потрібно враховувати спосіб зарядки. Зручною у використанні є акумуляторна бритва, яка працює від батарейок або акумулятора і не прив'язана до розетки. Чоловіча електробритва в дорогу може працювати від 20 до 600 хв. без підзарядки. Є моделі з функцією швидкої зарядки, тобто батарея може зарядитися за 5 хв., Що стане в нагоді в екстрених випадках, але з усіх випадках процес займає приблизно 6-8 ч. Краще вибирати бритви з літій-іонним акумулятором. Є моделі, що працює тільки від батарейок.

Електрична бритва з піною

Щоб зрозуміти, чи потрібно застосовувати пінку для гоління чи ні, важливо враховувати модель бритви, тип шкіри і власні переваги. Сучасні моделі можуть застосовуватися з різними засобами, тобто і з піною, і з гелем. У багатьох чоловіків після застосування піни виникає відчуття сухості і дискомфорту, тоді краще зупинити свій вибір на використанні електричної бритви для гоління з гелем, який лягає рівним шаром і покриває всі волоски. Крім цього, для жирної шкіри краще підходить піна, а для нормальної і чутливої ​​- гель.

Бритва електрична водонепроникна

Уже згадувалося про те, що багато виробників випускають бритви, які можна мити під водою. Щоб електрична машинка для гоління не зіпсувалася, її корпус роблять водонепроникним. До того ж такі моделі можуть без проблем зберігатися у ванній кімнаті, оскільки підвищена вологість не впливатиме на пристрій. Є машинки, у яких головка легко знімається і її можна буде окремо помити під водою.

Рейтинг електричних бритв

У магазинах можна знайти багато подібних пристроїв, тому вибрати краще не так просто. Є різні рейтинги електричних бритв для чоловіків, так, можна виділити такі популярні моделі:

 1. Philips PT 727. Це відмінна роторна бритва, у якій три плаваючих головки. Бритвений рухомий блок обробляє всі частини обличчя, ідеально видаляючи волоски. Пристрій включає триммер, і він може працювати до 45 хв. без підзарядки.
 2. Braun 790CC Series 7. Прилад має відмінні технічні характеристики, завдяки яким можна отримати ідеальний результат. У нього три бритвених голівки: дві сітки і тріммер. Бритва здійснює близько 10 тис. Вібрацій в хвилину, завдяки чому можна видалити максимум волосків. Крім цього, використовується плаваюча головка.
 3. Panasonic ES-LT2N. Виробники використовували технологію для заточування лез під кутом в 30 °. Завдяки високошвидкісного електроприводу можна видалити волосся будь-якої жорсткості. Головки здатні одночасно рухатися в трьох вимірах. Бритва для гоління чоловіча електрична може визначити жорсткість щетини, завдяки чому оптимізується процес. Можна використовувати для сухого і для вологого гоління.

Як користуватися електричною бритвою?

На вибір техніки гоління впливають багато факторів, наприклад, довжина щетини, розмір ділянки для обробки і індивідуальні характеристики, наприклад, густота і ступінь жорсткості. Якщо цікавить, як голить чоловіча електробритва, тоді орієнтуйтеся на таку інструкцію:

 1. Спочатку потрібно обробити щоки, виконуючи руху зверху вниз, прямуючи до підборіддя. Після цього рухайтеся в зворотному напрямку. Якщо використовуйте роторну бритву, тоді варто виконувати кругові рухи.
 2. Переходьте в обробці шиї, при якій потрібно рухатися від горла до підборіддя і в зворотному напрямку.
 3. У самому кінці потрібно проводити гоління вусів. При сухому процесі виконуйте максимально повільні рухи, а при вологому - краще наносити трохи косметичного засобу.
 4. Використовуючи бритви для гоління чоловічі електричні, врахуйте, що не можна сильно тиснути на шкіру. Вся справа в тому, що результат при використанні сіткових бритв НЕ буде кращим, а ось роторні можуть спровокувати роздратування шкіри.
 5. Коли процедура буде закінчена, рекомендується сполоснути обличчя і при необхідності повторити процедуру. Після цього нанесіть на шкіру спеціальний косметичний засіб, наприклад, знезаражує лосьйон.

Як вибрати електричну бритву?
Як вибрати електричну бритву?
Як користуватися електричною бритвою?