Xiaomi Mi Band 3: дата випуску

  1. Amazfit Health Band визнали за Mi Band 3
  2. Порівняльна таблиця функцій

Зберегти в закладки Збережено Вилучено 0

Згідно з деякими чутками, фітнес браслет Xiaomi Mi Band 3 повинен бути випущений в 2017 році, проте, його презентація поки що не відбулася. По крайней мере, як передає ресурс Xiaomiphone, спортивний трекер може з'явитися в наступному році, повідомляє iSmartWatch.ru.

Як відомо, компанія випустила Mi Band 2 через два роки після моделі першого покоління. Перша версія вийшла 22 липня 2014 року, а друга - в 2016 році, 2 червня. І це дає грунт для припущення, що китайський виробник бере більше часу для створення поліпшеного пристрої з великою кількістю функцій. Логічно стверджувати, що дата виходу Xiaomi Mi Band 3 - 31 травень 2018.

Очікується, що нова модель буде поставлятися з NFC. Завдяки цій технології можна здійснювати платіж за допомогою смарт-браслета через такі платіжні системи, як Xiaomi Mi Pay. Очевидно, що розумний браслет повинен бути підключений до смартфону по Bluetooth для передачі грошей через офіційний додаток. Ще один модуль, очікуваний в новому фітнес-трекер від китайського гіганта, - це GPS, який дозволить відстежувати маршрут під час ваших занять, щоб всюди краще контролювати фізичну активність.

Можливо, нові фітнес-годинник третього покоління будуть оснащені великим екраном. Поки невідомо, чи буде це кольоровий екран, але чутки припускають, що компанія запропонує OLED-дисплей, як і в Mi 2, тільки повністю сенсорний і більшого розміру. До слова, цей фактор може вплинути на термін служби батареї.

Крім того, в новому браслеті можна очікувати більшої кількості функцій, пов'язаних з диханням і моніторингом артеріального тиску (тонометр).

Ціна пристрою все також повинна порадувати економних любителів фітнесу. Вартість має залишитися такою ж, як і на попередні моделі. І якщо це так, то цей спортивний трекер виявиться одним з найбільш затребуваних розумних браслетів на ринку.

Amazfit Health Band визнали за Mi Band 3

В інтернеті з'явилися новини про те, що нібито смарт-браслет Mi третього покоління вже був оголошений. Насправді, партнер компанії - Huami - оприлюднив власний спортивний трекер під брендом Amazfit, який іменується Health Band.

Оскільки Huami у співпраці з Xiaomi виробляє все Mi браслети, це ввело в оману користувачів, які переплутали трекер Amazfit з майбутнім новим Mi 3. Тим більше, зовні ці гаджети дуже схожі, хоча в ціні велика різниця. Купити новий пристрій Amazfit можна буде за $ 100, а це як мінімум в три рази дорожче.

Відео огляд функцій Amazfit:

Порівняльна таблиця функцій

Порівняльна таблиця функцій

Ми не будемо квапити події і почекаємо офіційну заяву компанії про дату виходу свого третього фітнес-трекера Mi. Слідкуйте за нашими новинами і чекайте огляд нового пристрою Xiaomi на нашому сайті.

  • Чи була корисною інформація?
  • Так немає

Чи була корисною інформація?