Xiaomi Hey Plus Smart Band. Огляд браслета з NFC за $ 34. Що з ним не так?

 1. Технічні характеристики
 2. Особливості
 3. Що з NFC?
 4. Російська мова, прошивка
 5. фото
 6. Ціна
 7. Відео

Сьогодні на краудфандінговой майданчику Xiaomi був анонсований розумний фітнес-трекер Hey Plus Smart Bracelet з NFC кольоровим дисплеєм і безліччю інших особливостей. Раніше ми вже писали про браслеті, зараз докладніше зупинимося на технічних характеристиках і особливу увагу приділимо NFC і його актуальності для Росії.

писали

до змісту ↑

За заявленим характеристикам, очевидно, що новинка набагато краще Xiaomi Mi Band 3 , Причому практично за всіма параметрами. Починаючи від кольорового AMOLED дисплея з більшою діагоналлю, закінчуючи наявністю NFC вже в базовій версії. Щоб огляд Xiaomi Mijia Hey + Band ні голослівним, давайте детально розберемо технічну базу пристрою.

Технічні характеристики

 • сенсорний AMOLED-дисплей c діагоналлю 0.95 "з роздільною здатністю 240 × 120 px, щільністю 282 PPI
 • батарея 120 mAh, час зарядки 2 години, середня автономність 18 днів
 • датчик серцебиття (відстеження в реальному часі) PPG з високоточним трехосевим сенсором, гіроскоп, акселерометр
 • за точність відстеження активності відповідає алгоритм Anti-motion Skylark
 • захист від води з зануренням до 50 метрів
 • Bluetooth 4.2
 • підтримка NFC - стаття про долю NFC китайських браслетів

2  підтримка NFC -  стаття про долю NFC китайських браслетів

до змісту ↑

Особливості

Xiaomi Hey Plus за своїм функціоналом майже ідентичний з Mi Band 3, але відмінності все-таки є. Він також має підтримку відображення повідомлень зі смартфона, управління дзвінками (ідентифікатор абонента), фітнес-програми, моніторинг активності, пульсометр, розумний будильник. Смартбенд може відображати до 10 повідомлень і 10 дзвінків на дисплеї одночасно, кожне повідомлення обмежена 300 символами. У фітнес-можливості входять відстеження плавання, ходьби, бігу, є контроль сну.

Новинка отримала щільну інтеграцію з екосистемою Mijia. Тобто браслет здатний тісно контактувати з технікою Xiaomi по безлічі сценаріїв. Наприклад, заходить власник Hey + в кімнату, автоматично вмикається світло або кондиціонер.

Розумний гаджет працює в парі з фірмовим додатком Hey Plus, є і підтримка Mi Home. Про всіма улюблений MiFit поки можна забути. Цей момент можна занести в мінус, але я впевнений, підтримку додадуть.

до змісту ↑

Що з NFC?

У промо-матеріалах браслета Hey Plus виробник підкреслює, що NFC в фінтес трекері працює з транспортною мережею Китаю і створений для швидкої оплати. Заявлена ​​підтримка 148 міст Китаю, не Росії і навіть не Європи. За допомогою безконтактного чіпа можна відкривати «розумні» замки. Функції чіпа NFC не обмежені цими можливостями, але інтеграція з платіжними система Apple Pay і Google Pay не заявлена, хоча в майбутньому можлива.

На даний момент можна з упевненістю сказати, що NFC в браслеті Xiaomi Hey + для Росії не актуальний. Ще досі не відома доля Mi Band 3 NFC. Тому дана особливість для нашого ринку поки не представляє інтересу.

до змісту ↑

Російська мова, прошивка

Завдяки працям і старанням незалежних розробників, для браслета Hey Plus була випущена прошивка з російською мовою. Установка робиться практично в автоматичному режимі і не складна. Для її установки необхідно з вшитими в нього необхідними ресурсами, запустити його і провести оновлення. .

до змісту ↑

фото

до змісту ↑

Ціна

Купити Xiaomi Hey Plus Smart Bracelet можна буде, починаючи з 20 вересня в Китаї. Ціна 229 юанів або $ 34. Це на $ 5 дорожче смарт браслета Мі Бенд 3 з NFC. Посилання на китайські інтернет-магазини, де можна сміливо замовляти:

Aliexpress

(MiDragon Store) Aliexpress (Mi Bunny Store) Aliexpress (Mi Bunny Store) Aliexpress (Youpin Store) Gearbest Banggood до змісту ↑

Відео

підсумок

У підсумку ми маємо просунуту версію останнього Мі Бенда, але, судячи з усього, він орієнтований для китайського ринку. Наявність NFC не вирішує основних завдань, які звикли вирішувати з його допомогою у нас в країні і в Європі.

Завдяки альтернативним прошивка і наявності російської мови на браслеті, попит на даний девайс в Росії зріс у рази. Основні козирі Hey Plus - відмінна автономність, яскравий, соковитий дисплей і щільна інтеграція з системою розумного будинку Xiaomi. За багатьма параметрами він перевершує Mi Band 3 і якщо вибір стоїть між цими двома браслетами, то краще трохи доплатити і взяти Hey Plus!