Що таке фітнес-браслет? Для чого він потрібен? Це найчастіші запитання, на які ми відповідаємо

  1. Чому розумні годинник не потрібні
  2. Як щодо розумних браслетів?
  3. Чим гарний Garmin Vivosmart 3
  4. додаток
  5. Недоліки Garmin Vivosmart 3
  6. Навіщо розумні годинник, якщо є фітнес-браслет?

Фітнес-браслет (інші назви - смарт-браслет, спортивний браслет) - автономне електронний пристрій, легке і не заважає повсякденної життєдіяльності, що носиться на зап'ясті, для контролю пройдених кроків, відстані, фаз сну і інших параметрів фізичної активності людини. Як правило, фітнес-браслети однієї і тієї ж моделі мають різні колірні рішення. Власник фітнес-браслета може взаємодіяти як з самим браслетом, через вбудований екран, так і зі смартфоном через встановлене на нього додаток.

Рекомендуємо: Чи потрібен гаджет тим, хто бігає в залі? Яким повинен бути пульс під час бігу?

За останній час через мої руки пройшло безліч смарт-годин і розумних браслетів: якісь брав на тест, якими користувався ще довше, причому часто одночасно і годинником, і браслетом. При цьому я зовсім не спортсмен, тобто, звичайно, ходжу в фітнес-клуб поплавати, покриття педалі та потоптати доріжку, але без якогось наукового підходу і цілей, просто в задоволення - займайся, поки не втомишся. Плюс піші прогулянки, тому що при наявності двох маленьких дітей це неминучість. Тому я постараюся з позиції «чайника» пояснити, для чого вам Garmin Vivosmart 3 .

Тому я постараюся з позиції «чайника» пояснити, для чого вам   Garmin Vivosmart 3

Чому розумні годинник не потрібні

Справа в тому, що смарт-годинник на моєму досвіді виявилися абсолютно не потрібні. Тобто так, я ними користуюся, і зараз у мене, зокрема, є і Apple Watch, і Sony Smartwatch, які я «спарюю» з Android-смартфоном. Так ось, весь «розум» смарт-годин - це цілковита дурниця, і будь-які експерименти з установкою на них додатків закінчуються однаково: ти тиждень-другий намагаєшся змусити себе ними користуватися, але потім все одно перестаєш і повертаєшся до звичного способу - робити все з смартфона.

Ну ось навіщо, наприклад, замовляти з годин таксі або, прости господи, намагатися відповідати на текстові повідомлення? Для всіх цих завдань екран годин занадто малий, а голосове управління занадто ненадійно працює, щоб на нього можна було покластися, - розпізнає мову не завжди правильно, а диктувати по складах, як першокласник з букваря, протиприродно для солідного громадянина.

Годинники на руці зручні, щоб інформацію зчитувати, але не вводити.

В результаті смарт-годинник перетворюються в годинник звичайні, на яких крім часу зручно подивитися SMS від банку або номер абонента. Окей, ще по ним іноді зручно говорити в режимі гучного зв'язку, з такою ситуацією я стикаюся приблизно раз на місяць, але можу легко обійтися і без неї. Справа в тому, що смарт-годинник за своєю природою і так досить масивні, незручні і не дуже гарні, а ті, що з динаміком, - ще гірше. І свою батарею вони садять наввипередки зі смартфоном. Ще сонце не встигне піти за обрій, як акумулятор годин накаже довго жити, і залишок дня вам доведеться ходити з мертвим гаджетом. Ні видовища дурніші, ніж вимкнені смарт-годинник на руці.

Навіщо вам розумні годинник з функціями смартфона, якщо заряджати їх треба так само часто?

Як щодо розумних браслетів?

Браслети, навпаки, зазвичай працюють як мінімум по кілька днів, що дозволяє забути про зарядку. Але функціональність у таких пристроїв занадто бідна: вони вміють рахувати кроки, моніторити фази сну і працювати «розумним будильником» за допомогою вібромотора. Правда, остання функція регулярно підводить: будильник в потрібний момент може не спрацювати або розбудити в строго призначений час, і ти прокидаєшся все одно «дровами», як якщо б встановив звичайний будильник. Якщо подивитися записану статистику фаз сну, то стає зрозуміло, чому так відбувається, - найчастіше вони відраховуються некоректно.

Більшість розумних браслетів не вміють визначати глибокий сон, показуючи, наприклад, що ви за всю ніч глибоко спали всього півгодини.

Крокоміри схильні завищувати або занижувати показання лічильника, а вже відстеження інших активностей на кшталт плавання або їзди на велосипеді - взагалі погода на Венері. Ну і додатки для відстеження статистики у всіх дуже примітивні: всім як під копірку рекомендують проходити по 10 000 кроків на день. Функція смарт-браслета - тупо порахувати, скільки ви оттопал від плану. Перші два тижні така гра ще приваблює, але потім починає напружувати: то Bluetooth-з'єднання відвалилося, то пам'ять в браслеті закінчилася. В результаті браслет відкладається в довгий ящик столу.

Чим гарний Garmin Vivosmart 3

Чим гарний Garmin Vivosmart 3

Фітнес-браслет Garmin Vivosmart 3 позбавлений недоліків обох типів пристроїв і об'єднує їх гідності. Браслет оснащений невеликим світлодіодним екраном, на якому відображаються дата, час та службова інформація (навіть погода!), А також повідомлення.

Браслет виконує багато функцій годин, але при цьому не перевантажує вас зайвою інформацією.

Зручно, що під час сну тони оповіщень вимикаються. Незручно, що за замовчуванням включені повідомлення від усіх програм, які підтримуються, і якщо ви активно спілкуєтеся в месенджерах, то постійні вібрації на руці - мовляв, нове повідомлення від такого-то людини - дратують. Але їх можна вимкнути.

Але їх можна вимкнути

Екран більшу частину часу вимкнений, щоб не витрачати заряд акумулятора. Активувати його можна двічі торкнувшись, управління дуже просте: прокрутка вгору-вниз і вправо-вліво, вибір одним тапом. Інтерфейс не перевантажений непотрібними функціями: на самому браслеті видно дані шагомера (і окремо - підйом по сходах), пройдену відстань (всі дані - в порівнянні з попереднім днем), статистика пульсу і рівень стресу. Пульс моніториться в фоновому режимі, і потім в додатку відображається його статистика в спокої і в стані активності - і це правильний підхід у порівнянні з більшістю інших пристроїв, де пульсометр запускається тільки вручну.

Дуже важливо, що з Vivosmart 3 можна також повністю управляти викликами: і відповідати, і відхиляти. Перше знадобиться, коли телефон підключений до системи гучного зв'язку і лежить не поруч з вами, а друге - коли він дзвонить в невідповідний момент і потрібно швидко відбити дзвінок, не витягуючи смартфон з кишені або сумки.

Зручно, що браслет вміє управляти відтворенням музики в смартфоні - кожен раз діставати девайс для перемикання треку незручно, а пульт дистанційного керування є далеко не у всіх навушниках. Власне, в смарт-годинах я користувався рівно тими ж функціями, які є в Vivosmart 3 . Трохи не вистачає тільки текстів SMS, але на такому маленькому дисплеї їх було б незручно читати. Іншими ж функціями розумних годин я легко жертвую заради компактності браслета і часу його автономної роботи.

додаток

Що стосується програми, то тут сподобався дизайн інтерфейсу - все дуже наочно, статистика подгружается при синхронізації і не втрачається. Коректно вважаються кроки, пульс і фази сну, при цьому додаток встановлює індивідуальні цілі по кроках: наприклад, мені запропонували реалістичні 6620 кроків в день, явно підібрані під введені параметри віку, зросту і ваги. Причому ці цілі потім можуть змінюватися. Дійсно, ну навіщо демотивувати себе стандартної «десяткою», яку ти все одно не досягнеш? А встановити менше вручну - значить свідомо филонить, тут же є виправдання: мета індивідуальна, для тебе розрахована.

Недоліки Garmin Vivosmart 3

Мабуть, головні мінуси - це глибоко заховані настройки будильника і відсутність функції «Розумний будильник»: браслет завжди вібрує в строго встановлений час, незалежно від фази сну.

Навіщо розумні годинник, якщо є фітнес-браслет?

Особисто моя думка про Apple Watch, Sony Smartwatch і інші їм подібні розумні годинник: коштують дорого, розряджаються швидко і, по суті, дублюють функції смартфона. На відміну від них, в Garmin Vivosmart 3 ви не переплачуєте за опції, які у вас і так є в мобільнику. При цьому батареї в браслеті вистачає на цілий тиждень. Хочу також відзначити конкретно в цій моделі якість виконання: досить просто потримати в руці «Гармін», щоб зрозуміти, що він краще на порядок, ніж будь-який китайський бренд. Звідси випливає ще одна перевага - зносостійкість, що для активної людини буде великим плюсом.

Рекомендуємо: Види бігу: від якого худнуть швидше? Годинники замість гаманця .

© Garmin Club

схоже

Яким повинен бути пульс під час бігу?
Ну ось навіщо, наприклад, замовляти з годин таксі або, прости господи, намагатися відповідати на текстові повідомлення?
Навіщо вам розумні годинник з функціями смартфона, якщо заряджати їх треба так само часто?
Як щодо розумних браслетів?
Дійсно, ну навіщо демотивувати себе стандартної «десяткою», яку ти все одно не досягнеш?
Навіщо розумні годинник, якщо є фітнес-браслет?