Порівняння фітнес-браслетів Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - який фітнес-трекер краще купити в 2017 році - Stevsky.ru - огляди смартфонів, ігри на андроїд і на ПК

 1. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - великий огляд розумних браслетів
 2. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння технічних характеристик, огляд
 3. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння корпусів, зовнішності, ергономіки
 4. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння екранів
 5. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння функціональності
 6. Xiaomi Mi Band 2 проти Meizu Band H1 - порівняння додатків для фітнес-трекерів
 7. Порівняння цін на Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1
 8. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - результати протистояння, що краще купити
 9. Xiaomi Mi Band 2 проти Meizu Band H1 відео

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - великий огляд розумних браслетів

Розумні годинник і інша носимая електроніка не так жваво увірвалися в наше життя, як розумні браслети. Причин для такого успіху фітнес-трекерів кілька: мода на здоровий спосіб життя, низька вартість аксесуара, практичність і довгий час роботи від однієї підзарядки. Представників розумних браслетів на ринку вистачає. Є тут і китайські ноунейм і рішення від Самсунг і Соні, проте пальму першості успішно взяли в облогу два браслета від китайських лідерів ринку - Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1. Обидва девайси дуже схожі технічно і не дуже відрізняються в ціні. Кому ж з них віддати перевагу? У цьому огляді ми проведемо велику порівняння Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 і відповімо на це питання.

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння технічних характеристик, огляд

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 порівняння характеристик:

Xiaomi Mi Band 2 Meizu Band H1

Матеріали конструкції: корпус розбірний, ремінець - силікон

Захист: IP67

Вага: 14 г

Екран: монохромний OLED-дисплей з діагоналлю 0,42 дюйма

Зв'язок: Bluetooth 4.0

Індикація: екран + вибросигнал

Датчики: акселерометр, датчик серцевого ритму

Сумісність: iOS 7.0+ / Android 4.4+

Акумулятор: 70 мАг

Ціна: 20 доларів

Матеріали конструкції: корпус нерозбірний, ремінець - поліуретан

Захист: IP67

Вага: 20 г

Екран: монохромний OLED-дисплей з діагоналлю 0,42 дюйма

Зв'язок: Bluetooth 4.2

Індикація: екран + вибросигнал

Датчики: акселерометр, датчик серцевого ритму

Сумісність: iOS 7.0+ / Android 4.4+

Акумулятор: 60 мАг

Ціна: 32 долара

Ціна: 32 долара

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння корпусів, зовнішності, ергономіки

Чисто зовні браслети дуже схожі: однакова форма, схожі матеріали корпусів, загальна ідея. Однак Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 досить сильно відрізняються конструктивно. Вся справа в тому, що ремінець і "мізки" браслета у Xiaomi Mi Band 2 роздільні. Це означає, що ви можете легко замінити браслет, якщо він у вас пошкодився або просто так прикупити собі різноманітних ремінців під настрій. Зараз є просто сила-силенна додатків з цими ремінцями: від 100 рублів за лютий Китай до тисяч рублів за конструкції з золотом. У Meizu Band H1 конструкція цілісна. Так що якщо ви якось примудрилися порвати браслет, то так легко замінити його, як у випадку з Xiaomi Mi Band 2, у вас не вийде. Доведеться йти в магазин за новим. Це, напевно, найбільший прорахунок компанії Мейзі, так як всі люблять кастомизировать свої гаджети, а Meizu Band H1 просто позбавлений цього. Найімовірніше, виробник не наважився начисто копіювати конкурента. Чисто конструктивно смарт-браслети виглядають однаково, але це дуже оманливе. На внутрішній стороні браслетів розміщений датчик, який вимірює частоту пульсу. У Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 він розміщений в одному і тому ж місці, однак має різну форму. У Xiaomi Mi Band 2 датчик довгастий, а у Meizu Band H1 квадратний. І форма останнього заважає носити браслет з комфортом, так як він постійно совається по руці і приносить якийсь дискомфорт. З Xiaomi Mi Band 2 такої проблеми не помічено.

Так як браслети спортивні, вони повинні мати хоч якийсь рівень захисту. І вона у них є. Що Xiaomi Mi Band 2, Meizu Band H1 захищені за стандартом IP 67.

Що Xiaomi Mi Band 2, Meizu Band H1 захищені за стандартом IP 67

Це означає, що обидва фітнес-трекера захищені від попадання всередину конструкції пилу, вологи і навіть трохи захищені від ударів. З браслетами можна без докорів сумління гуляти під дощем, митися в душі і пірнати в море - з ними нічого не трапиться. У цьому питанні між Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 паритет.

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння екранів

Дисплеї у цих гаджетів абсолютно однакові - монохромний OLED-екрани з діагоналлю 0,42 дюйма. Форма у них схожа, колір передачі даних теж. Все в конструкції цих дисплеїв спрямовані на те, щоб заощадити заряд батареї. Запас яскравості біля екранів маленький, так що для того щоб розглянути інформацію з фітнес-трекерів на яскравому сонці, доведеться не слабо так примружився. Відмінності криються в елементах управління екранними даними. У Xiaomi Mi Band 2 для здійснення навігації по браслету використовується кругла сенсорна кнопка досить великих розмірів. Вона тактильно відрізняється від більшої частини дисплея і знайти її дуже легко. Компанія Мейзі пішла більш мінімалістським шляхом. Управління інформацією на екрані займається невелика пімпочка, яка височить над площею дисплея. Наткнуться на неї також досить легко, але доводиться для цього трохи призвичаїться. У Xiaomi Mi Band 2 цей процес відбувається більш інтуїтивно зрозуміло.

Xiaomi Mi Band 2 проти Meizu Band H1 - порівняння автономності

Здається, що обидва гаджета живуть довго. Сам факт того, що переносну електроніку не потрібно заряджати раз в день вже радує, а фітнес-браслети можна не підключати до розетки протягом декількох тижнів. Чи є відмінності у браслетів в цьому параметрі? Так, є, і досить істотні. Знадобилося чимало часу для того, щоб відшукати ємність батареї Meizu Band H1. Виявилося, що потужність акумулятора Xiaomi Mi Band 2 на 10 мАг більше, ніж у конкурента - 70 мАг проти 60 мАг. Здається, що різниця не суттєва, але для таких крихітних гаджетів це грає свою роль. На виході ми маємо такі цифри. Браслет Xiaomi Mi Band 2 може пропрацювати в звичайному режимі (перегляд часу, крокомір, рідкісне використання пульсометра) 21-25 днів, а ось Meizu Band H1 при такому ж сценарії використання насилу доживає до 15 днів. Якщо ж користуватися браслетами тільки в якості годин, то до вишенапісанного часу роботи можна сміливо додати 5 днів.

У цьому параметрі прокачати виявився гаджет від компанії Сяомей.

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - порівняння функціональності

Набір функцій у смарт-браслетів абсолютно однаковий, тому тут неможливо виділити когось одного. Ось повний список можливостей Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1:

 • показ часу
 • підрахунок кроків
 • Контроль спалених калорій
 • Функція пульсометра (у обох годин є режим роботи нон-стоп)
 • Будильник з вбудованим датчиком фаз сну (налаштовується в додатку смарт-браслетів)
 • Відображення повідомлень від додатків зі смартфона

Так, функцій не так багато, але що ви хотіли від крихітних пристроїв, які просто висять у вас на руці. Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 повністю виправдовують ті надії, які на них покладають покупці.

Xiaomi Mi Band 2 проти Meizu Band H1 - порівняння додатків для фітнес-трекерів

Тут потрібно пройтися по кожному учаснику огляду окремо, так як саме в цьому розділі криється основна відмінність між гаджетами. Почнемо, мабуть, з Xiaomi Mi Band 2 і його при фірмового додатка Mi Fit.

Як тільки додаток з'явилося у вільному доступі, на нього було досить-таки багато скарг. У кого-то відвалюється з'єднання, у кого-то не працював будильник і так далі. Однак за десятки оновлень у компанії Сяомей вийшло вилизати Mi Fit і зараз воно працює просто відмінно. Mi Fit працює не тільки з браслетами компанії, але і з іншими гаджетами: розумними асами, кросівками і вагами. Так що китайці точно будують екосистему. Дизайн додатка симпатичний. Все інтуїтивно зрозуміло і просто. Як тільки додаток з'явилося у вільному доступі, на нього було досить-таки багато скарг

Є головний екран, на якому відображається вся основна інформація, синхронізувати з Xiaomi Mi Band 2. Тут ви зможете подивитися скільки кроків пройшли, скільки калорій спалили, скільки годин спали, який пульс у вас би під час останнього вимірювання. Якщо ви хочете побачити більше інформації про ці параметри, то варто просто вибрати їх, і ви отримаєте більш детальний звіт. У розділі "Відомості" ви зможете налаштувати інформацію, яку буде отримувати Xiaomi Mi Band 2 від смартфона, які програми будуть відправляти вібрацію на браслет, а які ні, також в цьому меню у вас є можливість налаштувати будильник і інші смарт-функції годин. Наприклад, якщо ви є щасливим володарем смартфона Сяомей, то можна розблокувати телефон просто наблизивши браслет до телефону - магія.

Тепер давайте поговоримо про програму для Meizu Band H1 - Meizu Band. Потрібно сказати, що знайти цю програму на просторах Google Play і App Store можна, тому доведеться лазити по стороннім сайтам. Трохи потанцювавши з бубном і встановивши додаток, ви з'ясуєте, що воно працює тільки англійською та китайською мовою. І ці два факти повністю знищують той, факт, що додаток виглядає більш стильно. Тепер давайте поговоримо про програму для Meizu Band H1 - Meizu Band Кому потрібен цей стиль, якщо доводиться проходити стільки випробувань, щоб просто завантажити додаток. На цьому, до речі, проблеми не закінчуються. Реєстрація аккаунта відбувається тільки через акаунт FlyMe або якісь китайські соціальні мережі, так що пріконектіться через Google Fit, як це робиться в більшості випадків на браслеті від Сяомей, у вас не вийде. Висновок один - додаток для Meizu Band H1 говно. Сторонніх варіантів для цих смарт-браслетів ще не зробили. Однак не варто так наїжджати на Мейзі, адже вони зовсім недавно почали проявляти себе в цьому сегменті ринку. Насправді перші версії Mi Fit були не кращі, тому ми сподіваємося, що додаток буде ставати краще від поновлення до оновлення.

Порівняння цін на Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1

Все, що ми писали вище, це звичайно добре, але для багатьох визначальним фактором стане ціна. І порівнюючи ціни цих двох пристроїв, ми маємо наступну картину (вказана середня вартість Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1, ви можете знайти як більш дешеві варіанти, так і дорожчі пропозиції:

 • Ціна Xiaomi Mi Band 2 в Росії - 2 000 рублів
 • Ціна Meizu Band H1 в Росії - 3 200 рублів

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - результати протистояння, що краще купити

Xiaomi Mi Band 2 і Meizu Band H1 - результати протистояння, що краще купити

Які висновки можна зробити, виходячи з цього огляду. Нескладно здогадатися, що продукт компанії Сяомей володіє меншою кількістю косяків і великим числом достоїнств. Вагомих аргументів на сторону Xiaomi Mi Band 2 є два: перший - це розбірний корпус, що дозволяє міняти ремінці, другий - це більш низька вартість (на 1 200 рублів дешевше). Так що компанії Мейзі доведеться потрібно намагатися краще. Можливо, в другому поколінні Meizu Band буде на голову вище.

Xiaomi Mi Band 2 проти Meizu Band H1 відео


Нові матеріали з цієї тематики:

Старі матеріали з цієї тематики:

Кому ж з них віддати перевагу?
Чи є відмінності у браслетів в цьому параметрі?