Огляд спортивного браслета Samsung Gear Fit 2 / Новий Час

  1. Що це?
  2. Що сподобалось?
  3. Що не сподобалося?
  4. Вердикт НВ:

На ринку фітнес-браслетів нині тісно, ​​як на одеському Привозі в липневу суботу. Функціонал, вага і дизайн більшості браслетів прагнуть до єдиного стандарту. Чи може Samsung запропонувати щось нове?

Перший Gear Fit вийшов в 2014 році. І став сенсацією. У нього був вигнутий і вельми квітчастий екран, багатий функціонал і навіть якась ніяка захист від вологи.

Втім, перша хвиля покупців незабаром розчарування загула. Мовляв, час автономної роботи ні ахти, дряпається легко і зарядка йде через перехідник, який легко втратити. Були претензії і до точності шагомера і виміру пульсу.

Ціна, до речі, кусалася - Samsung до того моменту вже зарахував сам себе в лігу преміальних пристроїв.

За минулий з тих пір час ринок фітнес-трекерів поповнився десятками цілком вдалих моделей, які коштують недорого, але вміють надавати своєму власникові цілком детальну картину його життя. З точки зору фітнесу, зрозуміло.

Samsung Gear Fit 2 доступний в трьох кольорах Samsung Gear Fit 2 доступний в трьох кольорах

В Samsung врахували всі старі помилки і уважно подивилися на конкурентів. Як результат, з'явився Gear Fit 2. Якщо послухати людей з Samsung, це чи не ідеальний фітнес-трекер. Просто must have для тих, хто подібно Джиму з культового мультфільму Острів скарбів дотримується режиму дня і всерйоз займається власним фізичним розвитком.

Подивимося, наскільки цікавий Gear Fit 2 і чи варто він тих грошей, що за нього просять.

Що це?

Фітнес-браслет з функціоналом, якому можуть позаздрити багато пристроїв, гордо іменують себе смарт-годинами.

Гумовий корпус, вигнутий 1,5-дюймовий екран з матрицею Super AMOLED, зарядка через док-станцію.

Вміє рахувати пройдені кроки і поверхи, відстежувати сон (в напівавтоматичному режимі) і транслювати повідомлення зі смартфона. Є вбудований GPS-модуль.

Ціна в Україні - від 4600 грн.

Samsung Gear Fit 2 відрізняється досить високою точністю виміру кроків Samsung Gear Fit 2 відрізняється досить високою точністю виміру кроків

Що сподобалось?

Браслет має захист від вологи і пилу за стандартом IP68. Не знаю, як глибоко можна з ним пірнати на практиці, але ось приймаючи душ, Gear Fit 2 можна не знімати. Це явний плюс.

Сподобалося, що в цій моделі ремінець відстібається від пристрою, а значить його можна замінити на інший. Наприклад, іншого кольору або розміру (тобто від S до L).

Екран видає вельми чітку і соковиту картинку (нема на яскравому сонці, але про це трохи нижче).

На щастя, Gear Fit 2 можна підключати не тільки до смартфонів Samsung. З першим поколінням така проблема мала місце, по крайней мере, до появи сторонніх програм в Google Play.

Але я все ж використав Gear Fit 2 в зв'язці з Galaxy S7. Працює ця солодка парочка бездоганно. З'єднання, передача повідомлень, обмін даними - тут причепитися ні до чого.

Різні циферблати для годинника дозволяють сильно змінити сприйняття пристрою. Це теж плюс. Частина циферблатів встановлені, інші можна знайти в Google Play.

Досить толково реалізована робота з бічними клавішами - тут їх дві. Одна викликає основне меню або повертає на головний екран. Друга виконує крок назад.

Як і в пристойних смарт-годинах, за допомогою Gear Fit 2 можна не тільки повністю прочитати SMS-повідомлення, а й відповісти на нього за допомогою раніше заготовлених шаблонів. Листи в Gmail також можна прочитати, видалити або відправити в архів безпосередньо з екрану браслета.

Загалом, для тих, що отримує багато листів, це великий плюс.

Samsung Gear Fit 2 - можна підібрати ремінець за розміром, до застібці претензій немає Samsung Gear Fit 2 - можна підібрати ремінець за розміром, до застібці претензій немає

Ну і про головне. Gear Fit 2 вельми розумно підраховує пройдені кроки. У мене якраз завалявся будинку Gear Fit першого покоління. Порівняння показує, що в Samsung виконали серйозну роботу щодо поліпшення фітнес-функцій.

З'явився також підрахунок кількості пройдених поверхів. Також Gear Fit 2 вміє рахувати різні вправи - присідання, випади і т.д.

Загалом, у фітнес-залі Gear Fit 2 може стати вам справжнім другом.

Що не сподобалося?

Є питання до функції виміру пульсу. У спокійному стані підрахунок виходить близьким до дійсності. А ось в русі, точність кульгає.

Вимірювання сну у Samsung поки реалізовано слабкіше, ніж у деяких конкурентів. Період сну потрібно підтверджувати вручну в додатку S Health. Та й фази сну (повільний сон - швидкий сон) Gear Fit 2 визначати не вміє. А жаль. Це досить важлива інформація для всіх, хто піклується про своє здоров'я. І багато браслети конкурентів давно мають таким функціоналом. Більшість з них, до речі, коштують відчутно дешевше Gear Fit 2.

На яскравому сонці дисплей сильно вицвітає. Простіше кажучи, на вулиці деколи складно з одного погляду зрозуміти, що там на екрані. Тому в сонячні дні яскравість краще викручувати на максимум, а це скорочує час автономної роботи.

Воно, до речі, і так не особливо вражає. Особливо, якщо включити режим постійного зображення на екрані поточного часу. А включити цю функцію ой як хочеться. Адже це зручно. Та й поточний флагман Galaxy S7 вже привчив до постійно світиться на екрані годинах.

Samsung Gear Fit 2 - а ось точність вимірювання пульсу висока тільки в спокійному стані, втім, похибками в вимірах в ході тренувань страждають багато фітнес-браслети Samsung Gear Fit 2 - а ось точність вимірювання пульсу висока тільки в спокійному стані, втім, похибками в вимірах в ході тренувань страждають багато фітнес-браслети

Так ось, якщо ви її все ж дозволите, то заряджати Gear Fit 2 доведеться щовечора. Без постійно включеного екрану можна вичавити з Gear Fit 2 і три дні роботи. Але тут багато що залежить від того, наскільки часто браслет буде транслювати повідомлення, чи використовується GPS і т.д.

Вердикт НВ:

Samsung Gear Fit 2 - пристрій досить цікаве. Ймовірно, це кращий в світі спортивний браслет для фанатів Samsung. Його дизайн і екран роблять його свого роду "мерседесом" на ринку фітнес-браслетів.

Якщо ж ви байдужі до буяння фарб Super AMOLED, а прагнення неодмінно зробити дисплей зігнутим викликає у вас іронічну посмішку, то Gear Fit 2 може здатися надто пафосним і надто дорогим.

Читайте також: Sony Xperia XZ - пригоди мутанта-ніндзя. частина I

Що це?
Що сподобалось?
Що не сподобалося?
Чи може Samsung запропонувати щось нове?
Що це?
Що не сподобалося?