Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 2

  1. Дизайн і екран
  2. Моніторинг Вашої активності
  3. Додаткові функції
  4. Додаток Mi Fit
  5. Термін служби батареї
  6. висновки

Представляємо Вашій увазі детальний огляд на новий фітнес-браслет Mi Band 2 від компанії Xiaomi. Про його основні переваги, функціональні особливості і безлічі інших цікавинок читайте всередині!

Протягом дуже довгого періоду часу я ретельно приглядався до нового фітнес-браслету Mi Band 2 від компанії Xiaomi . Якщо говорити в цілому, то у розробників вийшов зручний трекер для відстеження Вашої активності вдень і вночі, при цьому з досить приємною низькою ціною. Він набагато краще пристосований до щоденного використання ніж його попередники, оскільки оснащений екраном для перегляду часу і показників своєї активності. Давайте ж розбиратися по порядку.

Дизайн і екран

Після покупки Ви отримуєте досить багато, ніж можна було очікувати. Центральний модуль браслета поміщений в пристойний силіконовий ремінець. Вся конструкція виглядає досить-таки красиво - модуль має цільну конструкцію, а ремінець, за запевненнями розробників, захищений від впливу поту. Також гарантується захист від води - браслет відповідає стандарту IP67. По крайней мере, в душі він працює відмінно.

Тут також присутні і недоліки. Мені досить-таки швидко вдалося подряпати верхню частину OLED дисплея під час носіння. І знаєте що? Це трохи дратує, адже він повинен бути захищений від появи навіть найменших подряпин.

Це трохи дратує, адже він повинен бути захищений від появи навіть найменших подряпин

Якщо порівнювати його з ще однією недавньої новинкою - браслетом Fitbit Alta , Mi Band 2 є більш зручним і стійким, він менше за вагою і швидше закріплюється на зап'ясті. Є також можливість придбати офіційні чорний, оранжевий, синій і зелений варіанти ремінців, або знайти ще більше нових кольорів в інтернеті.

Дисплей Mi Band 2 з діагоналлю 0,42 дюйма залишається мало чітким, особливо якщо порівнювати його з схожим дисплеєм в Alta. Разом з цим, він прекрасно виконує свою роботу - відображає поточний час, кількість пройдених кроків, спалених калорій і кількість скорочень Вашого серця.

Серед маленьких приємних особливостей слід зазначити наступне. В браслеті також присутня маленька сенсорна кнопка для управління дисплеєм. Зовні є покриття проти відбитків пальців. Все це, за запевненнями розробників, зроблено для спрощення взаємодії користувача з гаджетом, власне, що і підтверджується нашими тестуваннями.

Моніторинг Вашої активності

Почнемо з позитиву. Відстеження сну тут є хорошим і точним - програма автоматично визначає, коли Ви лягаєте спати або прокидаєтеся, а також досить інформативно описує весь процес сну. Додатково можна встановити парочку будильників, які будять за допомогою вібрації.

Якщо говорити про решту, то тут спостерігаються деякі проблеми. Незважаючи на запевнення розробників, алгоритм підрахунку кроків і скорочень серця іноді суперечливий. Наприклад, просте погойдування зап'ястям, браслет може ідентифікувати як ходьбу.

Наприклад, просте погойдування зап'ястям, браслет може ідентифікувати як ходьбу

Підрахунок кількості спалених калорій тут також є не зовсім задовільним. Наприклад, можна було б вести їх підрахунок не тільки під час бігу або ходьби, але і протягом усього часу використання. До слова, в браслеті немає GPS-навігатора і інших додаткових функцій для спортсменів.

Відстеження серцевого ритму є головною особливістю гаджета. За запевненнями розробників, дана функція була помітно поліпшена і доопрацьована. Перегляд показань, при цьому, значно спрощений і зручний, ніж, скажімо, в Mi Band Pulse .

Додаткові функції

Інший головною особливістю браслета є функція отримання телефонних повідомлень.

Як би я не старався налаштувати цю функцію в Mi Band 2, зв'язавши його зі своїм Samsung Galaxy, у мене нічого не виходило. Це може бути пов'язано як з Bluetooth підключенням, так і з самим браслетом (в такому випадку розробникам потрібно це швиденько виправляти).

Додаток Mi Fit

При запуску нас зустрічає новий призначений для користувача інтерфейс, який був помітно спрощений. Тут в дашборда надана інформація про Вашу активності протягом дня і про вчорашній сні, останньому вимірі серцевого ритму, а також про Ваші досягнення. Тут можна також відстежувати зміни своєї ваги.

У додатку можна ознайомитися з графіками Вашої активності протягом останнього дня, тижня і місяця, за винятком інформації про частоту серцевих скорочень, яка тут представлена ​​у вигляді списку даних з невеликими контекстними вставками. Тут також можна переглянути час, кількість пройдених кроків і спалених калорій.

Тут також можна переглянути час, кількість пройдених кроків і спалених калорій

Дізнатися досягнення своїх друзів або близьких в межах програми можна через сканування QR-коду, також є можливість поділитися своїми досягненнями через популярні соціальні мережі, наприклад Twitter або Facebook.

Якщо говорити про мотивацію, то компанія Xiaomi дійсно намагається мотивувати Вас рухатися частіше, і більше дбати про свій сон. Наприклад, кількість пройдених мною кроків було на 13% більше ніж у інших людей, а мій сон був на 90% якісніше. Такий підхід однозначно повинен порадувати кожного, хто хоче змінитися, або ретельно дбає про своє здоров'я.

Термін служби батареї

При постійному включенні, заряду мого браслета вистачило приблизно на 14 днів. Проте, для такого гаджета з вбудованим дисплеєм, це досить хороші результати. По суті, термін служби батареї залежить від інтенсивності використання, і часто може варіюватися. Якщо заряджати свій браслет раз в тиждень, то з цим не повинно виникнути жодних проблем.

висновки

В цілому, для настільки дешевого ціни, даний фітнес-браслет може запропонувати Вам безліч можливостей і функцій. Звичайно, в ньому присутня деякі недоліки, але він як і раніше відповідає хорошому Співвідношення ціни до якості. Mi Band 2 впевнено заслуговує нашу рекомендацію.

І знаєте що?