Огляд фітнес-браслета Samsung GearFit2 Pro

  1. Дизайн і управління
  2. Захист від води
  3. дисплей
  4. інтерфейс
  5. Платформа, підключення і Samsung Health
  6. Заняття бігом і плаванням
  7. автономність

У цьому році на виставці IFA компанія Samsung представила фітнес-браслет GearFit2 Pro, призначений не тільки для відстеження фізичної активності та бігу, а й для плавання

У цьому році на виставці IFA компанія Samsung представила фітнес-браслет GearFit2 Pro, призначений не тільки для відстеження фізичної активності та бігу, а й для плавання. Модель стала прямим продовженням GearFit2 , Так що давайте подивимося, чи вдалося компанії усунути його недоліки в новому браслеті.

Дизайн і управління

Gear Fit2 Pro - це пряме продовження минулорічної моделі Gear Fit2, тому вони виглядають практично як повна їх копія.

Зміни в дизайні чисто косметичні - це інші забарвлення корпусу, а також новий стандартний ремінець зі зміненим кріпленням.

Незважаючи на те, що дизайн у Gear Fit2 Pro не зовсім новий, браслет все ще виглядає добре, виділяючись на тлі подібних пристроїв вигнутим екраном.

Незважаючи на те, що дизайн у Gear Fit2 Pro не зовсім новий, браслет все ще виглядає добре, виділяючись на тлі подібних пристроїв вигнутим екраном

На руці пристрій виглядає відмінно, хоча воно більше підходить для спортивного стилю. При цьому не можна не відзначити, що Gear Fit2 Pro став злегка крупніше (25 × 51,3 мм проти 24,5 × 51,2) попередника, і так само буде доступний в двох розмірах ремінців: великому (158 ~ 205) і маленькому ( 125 ~ 165 мм), вага яких складе 34 і 33 грами.

При цьому не можна не відзначити, що Gear Fit2 Pro став злегка крупніше (25 × 51,3 мм проти 24,5 × 51,2) попередника, і так само буде доступний в двох розмірах ремінців: великому (158 ~ 205) і маленькому ( 125 ~ 165 мм), вага яких складе 34 і 33 грами

Управління в новому браслеті не змінилося, воно як і раніше реалізовано через сенсорний дисплей, який доповнюють дві механічні клавіші на правій грані. Одна відповідає за крок назад в інтерфейсі, а друга повертає на головний екран.

Захист від води

Корпус GearFit2 Pro має захист від води 5 АТМ, при цьому браслет не призначений для дайвінгу, але в ньому можна плавати як в басейні, так і на відкритій воді. Він нормально переносить занурення в солону воду, єдине, після цього його потрібно добре промити в прісній воді.

дисплей

У GearFit2 Pro встановлений 1,5 дюймовий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю 216 × 432 точок. Він загинається зверху і знизу, повторюючи форму руки. При цьому важливо відзначити, що зображення не спотворюється через форми екрану, а сам він демонструє яскраву і барвисту картинку.

Яскравість регулюється в межах 11 поділок, при цьому останнє викручує її на максимум, але тільки на 5 хвилин. Цей режим називається «на вулиці» і повинен дозволити нормально зчитувати інформацію з екрану при прямих сонячних променях. Але, по-перше, вручну регулювати яскравість не дуже зручно, особливо вчасно занять спортом, а по-друге, це впливає на автономність браслета. При цьому на інших рівнях яскравості дисплей сильно вицвітає і стає практично нечитабельним на яскравому сонці. Це типова проблема для ЖК-екранів.

інтерфейс

Інтерфейс у GearFit2 Pro дуже простий і зрозумілий, він складається з інформаційних панелей, а також меню з додатками. Головний екран - це завжди циферблат годинника, його можна поміняти на інший, і на ньому може відображатися різна додаткова інформація, наприклад, кількість пройдених кроків.

Якщо перегорнути циферблат вліво, то відкриється панель, де збираються всі вхідні оповіщення, а якщо вправо - то віджети, що відображають кількість спалених калорій, кроків, випитих склянок води і чашок кави, пройдених поверхів, пульс, календар, погоду, а також швидкий запуск відстеження фізичних вправ. Всі віджети можна міняти місцями, видаляти або навпаки додавати.

Жестом від верхнього краю екрана вниз, викликається шторка з швидкими налаштуваннями.

Тут можна відрегулювати яскравість, вимкнути повідомлення, заблокувати дисплей під час плавання, а також запустити плеєр для того, щоб слухати музику на самому браслеті або керувати нею на смартфоні.

Платформа, підключення і Samsung Health

Апаратна платформа GearFit2 Pro не змінилася в порівнянні з попередником, в браслеті використовується той же процесор Exynos 7270 з частотою 1 ГГц, 512 МБ оперативної і 4 ГБ вбудованої пам'яті. Є вбудований модуль GPS / ГЛОНАСС і бездротові інтерфейси Wi-Fi 802.11 b / g / n і Bluetooth 4.2.

До смартфону GearFit2 Pro підключається через Bluetooth і для цього необхідно встановити Samsung Gear Manager, доступний для iOS і Android. Через програму можна змінювати налаштування браслета, встановлювати нові циферблати і додатки. Тут же можна налаштувати, які оповіщення будуть відображатися на GearFit2 Pro.

Тут же можна налаштувати, які оповіщення будуть відображатися на GearFit2 Pro

Вся інформація про фізичну активність і заняттях спортом, що збирається на браслет, синхронізується з програмою Samsung Health. GearFit2 Pro вміє рахувати кроки, спожиті калорії, пройдені поверхи, відстежувати біг, їзду на велосипеді, заняття на тренажерах в залі, а також плавання в басейні.

Samsung Health показує результати за день, відображає їх в динаміці, а також дарує користувачу віртуальні нагороди за деякі досягнення, щоб стимулювати його більше рухатися або займатися спортом.

Заняття бігом і плаванням

Так як GearFit2 Pro має невеликі розміри і вагу, а також оснащується модулем GPS і акселерометром, то з нього виходить хороший компаньйон для бігу та плавання.
Під час пробіжки браслет показує час, дистанцію, темп, а також вимірює пульс. При цьому вбудований GPS дозволяє бігати без смартфона, а вбудований пульсометр, якщо правильно закріпити браслет на руці, адекватно вимірює частоту серцевого ритму.

Для відстеження плавання можна використовувати або вбудовану утиліту Samsung Health, яку програму Speedo On від відомого виробника одягу і аксесуарів для плавання. Обидві програми міряють дистанцію, але роблять це на підставі акселерометра і перед початком запливу потрібно вказувати довжину басейну. Так що результати виходять не такими точними, як при бігу, крім цього, у воді точність оптичного датчика для вимірювання пульсу помітно падає. Проте для непрофесійного заняття спортом можливостей GearFit2 Pro буде більш, ніж достатньо.

автономність

Вбудований в Gear Fit2 Pro акумулятор має ємність 200 мАг, чого вистачає на три дні активного використання, але без занять спортом. Якщо бігати або плавати в годинах, то браслет доведеться зарядити або на наступний день, або в той же. Все залежить від того, як довго ви займаєтеся спортом. Крім цього автономність пристрою залежить від кількості повідомлень і яскравості дисплея, тому сказати, що Gear Fit2 Pro стабільно тримає батарею три дні - не можна. Залежно від активності вона буде варіюватися від 1 до 4 днів. Це не найкращий результат для спортивних браслетів, але потрібно враховувати, що Gear Fit2 Pro по функціональності ближче до розумних годинах, для яких три дні роботи - це хороший результат.
Заряджається браслет через магнітний коннектор і док-станцію, до якої він приєднується.