Новий браслет Xiaomi Mi Band 3 - огляд і дата виходу в Росії

 1. Що собою являє
 2. Які переваги
 3. Додаткові особливості і ціна фітнес-браслета

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 - це новинка 2018 року, презентація якої відбулася 31 травня. Дата виходу даного гаджета досить довго трималася в підвішеному стані, проте доступним для придбання він став вже влітку 2018 року зі ціновою політикою в межах 3000 рублів. Живі фото можна подивитися тут .

Попередник Сяомей Бенд 2, нагадаємо, вийшов в червні 2016 року. Ніякої закономірності між виходом старої і оновленої версій немає. Проте, виробник досить відомий частим випуском новинок, що стосується не тільки всіляких гаджетів, але і смартфонів, випуск яких дещо сповільнилося хіба що в 2016 році.

Незважаючи на поширену думку, ніби новий браслет Бенд матиме тільки поліпшений зовнішній вигляд, і виробник просто почне відроджувати інтерес до трекера, на ділі це не так. Розробники зробили акцент на поліпшення алгоритмів точності показань і прокачування батареї. Що ще змінилося і які особливості даного гаджета, розглянемо далі.

Що собою являє

Браслет Mi Band 3, він же фітнес-трекер, виготовлений з полікарбонату і якісного пластику, завдяки чому пристрій досить легке по вазі, але не втрачає звичного багатьом витонченості. Силіконовий термопластичний вулканізат, який використовувався при виготовленні, дуже міцний, з чого випливає, що і сам трекер має такі ж характеристики. Клас захисту Мі Банд 3 гарантує стійкість до вологи при зануренні у воду на глибину до 50 метрів з тиском в 5 атмосфер.

Що стосується зовнішніх змін - це сенсорний дисплей ОLED розміром 0.78 "і дозвіл 128 × 80 точок. Також тепер до нього буду доступні офіційні ремінці, крім чорного, ще синього і червоного кольору. Більше ніяких нововведень в дизайні гаджета немає.

Функціонал нового Mi Band 3 включає:

 • Вимірювання кількості пройдених кроків і відстані;
 • Розрахунку витрачених калорій;
 • Вимірювання частоти серцевих скорочень (пульсу);
 • Відстеження режиму сну;
 • Показ номера абонента або відображення попереджень;
 • Відключення звуку смартфона при виклику;
 • Відключення будильника з браслета;
 • Показ погоди.

Сумісності зі старими ремінцями і зарядками не передбачено.

поспішайте купити Xiaomi Mi Band 3 за 2390 руб з кольоровим ремінцем в подарунок. Кількість браслетів по акції обмежена.

Які переваги

Ще до початку продажів новий трекер Mi Band викликав непідробний інтерес, тому багато користувачів активно шукали інформацію про початок виходу даної продукції на російському ринку. Це не дивно, враховуючи заявлені, а тепер і реальні показники даного гаджета.

Нова версія браслета отримала збільшений акумулятор з 70 до 110 мАг. Завдяки цьому і використовуваної технології Bluetooth 4.2 Low Energy виробник заявляє 20+ днів роботи гаджета без підзарядки.

Додаткові особливості і ціна фітнес-браслета

Головна особливість Mi Band 3 - це наявність NFC! Тепер за допомогою браслета ви зможете без проблем розплачуватися в магазинах.

В браслет є декілька розважальних готових програм тренувань. Стильний дизайн доповнює практично будь-який образ і служить доречним аксесуаром. Заряду батареї вистачає тепер більш ніж на двадцять днів, що істотно виділяє продукт серед аналогів. А розумний будильник допомагає підібрати оптимальний час для пробудження.

Ціна за звичайну версію - близько 3000 рублів, за версію з NFC - близько 3500 рублів. Старт продажів почався влітку 2018 року.