Чи потрібні нам фітнес-браслети? Мабуть ні

Люди, які навіть при насиченого життя прагнуть знаходити способи стежити за своїм здоров'ям, вже давно знають про існування таких розумних аксесуарів, як фітнес-браслети. Якщо ви ставитеся до цієї категорії громадян і вже почали придивлятися до потенційних мешканцям свого зап'ястя, то радимо вам не поспішати. Якщо у вас вже є iPhone 5s, iPhone 6 або iPhone 6 Plus, то, можливо, вам і не варто турбуватися про додаткові витрати.

Якщо у вас вже є iPhone 5s, iPhone 6 або iPhone 6 Plus, то, можливо, вам і не варто турбуватися про додаткові витрати


Якщо ви не в курсі, в ваших смартфонах встановлені співпроцесори руху, тобто по суті ті ж чіпи, що і використані в популярних моделях шагомеров. А якщо ви відкриєте додаток «Здоров'я» в iOS 8, то ви виявите, що система вже давно стежить за вашими пересуваннями і щодня веде статистику пройдених вами кроків. Таким чином, вже зараз можна сказати, що якщо у вас є одна з вищезазначених моделей iPhone, то крокомір ви вже зараз носите у себе в кишені. А якщо встановити хороший додаток для обліку рухів, то постає питання: а чи потрібно для цього купувати спеціальний аксесуар?

А якщо встановити хороший додаток для обліку рухів, то постає питання: а чи потрібно для цього купувати спеціальний аксесуар

Днями було опубліковано дослідження вчених Університету Пенсільванії, в якому була порівняна точність показань датчиків-шагомеров популярних фітнес-браслетів, а також декількох моделей смартфонів з встановленими додатками для відстеження кроків. У порівнянні взяли участь: Samsung Galaxy S4 з додатком Moves, iPhone 5s з додатками Moves, Health Mate і Fitbit, а також браслети Jawbone UP24 , Nike Fuelband , Fitbit Flex, Fitbit One, Fitbit Zip і Digi-Walker SW-200.

Учасників експерименту попросили пройти на біговій доріжці по 500 і 1500 кроків зі швидкістю 5 км / год. Для отримання максимально точних результатів процес повторювався по 28 разів. В результаті показники датчиків смартфонів відхилилися від реальних даних в діапазоні від -6,7 до 6,2 відсотка. Браслети ж продемонстрували куди менш вражаючу точність: діапазон відхилень від -22,7 до 1,5 відсотка.
Учасників експерименту попросили пройти на біговій доріжці по 500 і 1500 кроків зі швидкістю 5 км / год
Насамперед хочеться поспівчувати тим, хто придбав браслет Fuelband: чудо техніки від Nike в якості шагомера значно поступилося не тільки браслетів, а й телефонами. На наведеному графіку можна побачити, як далеко зафіксовані показники відхиляються від реальної кількості пройдених кроків.

Практично ідеальні результати показали браслети Fitbit One і Fitbit Zip, проте якщо поглянути на показники, продемонстровані iPhone 5s, то стає очевидно, що не так вже сильно помиляється співпроцесор М7, щоб йти в магазин за фітнес-аксесуаром.

Результати цього тесту говорять про одне: якщо спортивні браслети і можуть що-небудь зацікавити власників моделей iPhone останніх двох років, то хіба що функцією будильника і нотіфікатор. Що ж стосується їх основного призначення, то тут їх наявність можна вважати цілком зайвим. Залишилося дочекатися квітня і побачити, які показники продемонструють довгоочікувані годинник Apple Watch, які покликані зробити справжню революцію в сфері спорту та охорони здоров'я.

За матеріалами JamaNetwork.com

com

А якщо встановити хороший додаток для обліку рухів, то постає питання: а чи потрібно для цього купувати спеціальний аксесуар?