Браслети на ногу. Що таке «анклети»? З чим і як носити браслет на ногу?

Браслетики на ніжку   невід'ємний атрибут льотного образу


Браслетики на ніжку
невід'ємний атрибут льотного образу.

Браслети на ніжці носили ще шумерські модниці, і саме ножним браслетом, на думку істориків можна було підкреслити свій статус і високе матеріальне становище. А в Стародавньому Єгипті браслети на нозі носили майже всі, знати з дорогоцінних матеріалів, а решта носили срібні ножні браслетики або залізні. Браслет на нозі був амулетом, оберегом, що захищає його власника. В Індії вже сотні років браслет на нозі - це найважливіший жіночий аксесуар. Якщо дівчина незаміжня, то браслетик одягався на кісточку, а заміжні жінки одягали браслет, який з'єднувався з колечком на пальці ноги. Танцівниці в Індії доповнюють браслети на ніжках дзвіночками. Дзвінкі дзвіночки, при кожному па, видають ніжний і грайливий звук під час танцю.

Браслети на ногу по-європейськи. Що таке «анклети»?

«Анклети» (від англ. Anklet - "тоненький ланцюжок на щиколотці"). Якщо раніше ножні браслетики виготовлялися з золота або заліза, то сьогодні браслети на ногу можуть бути з будь-якого матеріалу. Ажурні посріблені ланцюга, масивні браслети з деревини і волокон, браслети на ногу з дорогоцінними камінцями або черепашками. Навіть самі інтригуючі стародавні мотиви в ноші ванні браслетах на щиколотці, зараз, активно використовуються модними дизайнерами по всьому світу.

Анкл ети, як правило, надають ногам стрункості, роблять крок м'якше і граціозніше. Досить підібрати відповідний браслет для соотв етствующего образу. Враховуйте стиль, в якому виготовлений, той чи інший ножний браслет. Анклети повинен доповнювати, а не вибивши аться із загального стилю одягу. Оцініть матеріали, камені, символіку, форму, гравіювання, текстури прикрашають браслет нозі. Якщо кісточка широка, спокійно, можна застосувати масивний браслетик, а якщо тонка, то вузький анкет додасть ще більшої елегантності, підкреслить витонченість кроку.
Після ретельного підбору браслета на ногу, потрібно ще трохи пристосуватися до шкарпетці, відчути прикраса.
За старих часів прийнято було прикрашати обидві ноги браслетиками, в Європі мода на носку браслетів тільки на одній нозі прижилася більше. Браслетці на ніжках про пітиваются символізмом, приймають якісь значення і сенс. Можна прикріплювати до простих тонким ножним браслети шарму. Шарми - так звані підвісочки, які можуть бути різних форм, текстур і тематик. Так само символізм анклети надає їх кількість матеріал, на який ніжці ви їх носить е.

Анкелти і їх види.

Анкелти і їх види

Існує неймовірна кількість різних браслетиков і ланцюжків для ніжок. Є плетені, тенісні, глідерние, округлі анклети. І навіть не це є головним елементом завершеного жіночого образу, тільки додаткові елементи, найчастіше, правильно доповнюють образ. Аксесуари на ножному браслеті можуть підкреслити або зламати загальний шарм, надати стиль пікантності або легкої романтики. Підбір браслета для ніжки, за смаком будь-який з жінок буде справою індивідуального смаку і настрою.

Виділяють такі анклети, як: гнучко і е (максимально поширені); негнучкі.

Анклети гнучкого типу - це ланцюги з різних матеріалів. Вони можуть бути великими або тоненькими, сплетеннями, інкрустації ими камінчиками, нитками, пір'ям, шарм.

Пружні анклети - це негнучкі цільні округлі пластини, металеві смужки.

З чим носить браслетки на ногу.

Анклети можна носити зі спідницями, з високими модними шортами, сукнями, легінсами, укороченими вузькими джинсами. Кричущим ланцюга із золота або срібла доповнюють навіть діловий стиль. Туфлі, костюм, іноді ножні браслети надягають навіть під панчішки.
Анклети вносять інтригу і якусь сексуальність - це важливий аксесуар до загального образу без «особ ой роботи» над підбором аксесуара. Якщо один раз разораться в правильному підборі анклети до кожного конкурують ном образу, то можна носити, в подальшому, браслети на нозі і виглядати просто приголомшливо.
Найпопулярніший браслет на ногу трохи ширше щиколотки, а прикраси та декорують елементи, лягають, спадаючи, щоб звисати трохи нижче щиколотки. Визначиться з розміром теж дуже важливо, браслет не повинен спадати з ноги, але і не пережив ал її - це буде неприємно, дискомфортно при носінні і буде виглядати некр асіво. У якісних браслетах часто мають місце коригувальні застібки, які дозволяють варіювати розмір.

У якісних браслетах часто мають місце коригувальні застібки, які дозволяють варіювати розмір

Позолочені, золоті, срібні анклети ефектно виглядають з коктейльних сукнею. Якщо на подіти на тонкий браслет шарм або браслетик з камінням певного кольору - це буде виглядати дуже мило, а якщо ще подібна підвіска, колір буде на шиї або в сережках, то комплект вийде максимально привабливим. Масивні ланцюги або широкі пластини підійдуть до образу в стилі «мілітарі» або «свегу». Якщо в ножному браслеті має плавці, намистинки, шкіряні вставки, самоцвіти, то такі «хіпі» -браслети виглядають ніжно, легко, романтично і по-літньому. Анклети повинен відповідати настрою і загального стилю в одязі. І абсолютне правило, ніжки повинні бути доглянутими, якого роду браслет ви б не підібрали.

Що таке «анклети»?