Браслет з паракорд

  1. Що таке браслет з паракорд?
  2. Браслет з паракорд види і типи
  3. Полегшені браслети і з паракорд "Змій"
  4. Де і як можна застосувати браслет з паракорд?
  5. Кожен браслет з паракорд пліток вручну

Головна > Питання та відповіді > браслет з паракорд

Що таке браслет з паракорд?

Браслет з паракорд (браслет виживання) це браслет на руку, який плететься з синтетичної багатошарової нитки, вона ж в минулому - парашутна стропа - ( паракорд , Parachute cord). Дешевші браслети можуть бути зроблені зі звичайної синтетичної, побутової мотузки, шнура, але це не кращий варіант. Стропа з паракорд має ряд переваг: вона досить еластична, добре ковзає, але при цьому структура обплетення дуже надійно тримає вузли, міцність у нього задоволена висока в залежності від типу (50 - 230 кг), він мало важить, а всередині нього є синтетичні нитки , які можна витягнути з основи і використовувати окремо. Ну і до того ж на сьогоднішній день навряд чи хтось із виробників побутових мотузочок зможе похвалитися таким розмаїттям кольорів які є в паракорд.

(Фото) браслет з паракорд з носиться аварійним запасом

(Фото) браслет з паракорд з носиться аварійним запасом

купити

Браслет з паракорд види і типи

Браслет може бути зроблений з декількох метрів паракорд в залежності від плетіння і розміру. Наприклад при плетінні "Подвійна кобра" (як на фото) за середньої величини браслета, довжина шнура становить 5 метрів! У деяких складних і критичних ситуаціях Вам може знадобитися мотузка, якої напевно не виявиться просто в кишені, в цьому випадку такий браслет, то, що потрібно. Вони бувають різних плетінь і забарвлень, їх можна носити практично завжди в повсякденному житті, підібрати під колір будь-якого одягу і залишатися завжди «в стилі» і знати, що Ви на крок попереду. Крім того в деяких моделях є додаткові «дрібниці» здатні полегшити виживання, наприклад опинившись один на один з дикою природою.

На фото браслет з паракорд "Живучий" 5 опцій (5 в 1)

На фото браслет з паракорд Живучий 5 опцій (5 в 1)

Особливу увагу слід приділити браслетів з НАЗ.

Браслет з паракорд з зв « живучий », Який можна придбати тільки у нас містить в собі крім 4,5-5 метрів міцної парашутної стропи: 5 маленьких рибальських гачків, 6 метрів міцної синтетичної рибальської нитки, 2 герметично упакованих сірники з теркою. Маючи такий запас завжди з собою, шансів вижити, наприклад заблукавши в лісі, набагато більше, навіть у міського непідготовленого обивателя.

А наприклад в браслеті " Другий шанс "До всього іншого містить ще кілька корисних штучок, таких як кресало, лезо, тривожний свисток, а в браслеті" Екстрім "Ще присутні труть і компас ! Але і це ще не все, як додаткову опцію до браслетів виживання з паракорд можна додати

перманганат калію (марганцівка) в герметичній упаковці. В умовах походу або виживання її можна використовувати для промивання ран, чищення шлунка, дезінфекції води.

Таким чином купуючи браслет з паракорд з наз з усіма опціями, ви маєте одразу 10 речей в одному браслеті!

На фото браслет з паракорд "Екстрім" 10 опцій (10 в 1)

Купити браслет з паракорд з носиться аварійним запасом

Полегшені браслети і з паракорд "Змій"

Менша кількість носиться запасу (але при цьому все одно достатню 5 в 1). Краща мобільність і зручність для частого і повсякденного носіння.

Де і як можна застосувати браслет з паракорд?

Деякі варіанти застосування браслетів, а точніше як використовувати парашутну стропу з якого вони сплетені:

У медичних цілях: паракорд можна зупинити кровотечу, наклавши пов'язку, що давить, зашивання рани, виготовлення шини для зламаної кінцівки, носилки для пораненого.

Ремонт одягу: ремонт взуття, заміна ременя або підтяжок, заміна шнурків, виготовлення взуття, на заміну зламаної блискавки.

Видобуток їжі: ловля риби, тятива для лука, виготовлення пасток для звірів і птахів, виготовлення кошика для збору ягід та грибів.

В умовах виживання можна застосувати паракорд для: обмотки рукояті саморобної зброї, при створенні укриття, куреня, отримання вогню (тертям за допомогою лука), виготовлення списи з ножа, консервної банки або каменю (шляхом прив'язування до древка), споруди плоту, виготовлення снігоступів, виготовлення системи оповіщення (розтяжка мотузок по периметру), зв'язування супротивника, виготовлення зашморгу, використання замість альпіністського троса (не рекомендується, але якщо немає інших варіантів), страховки при необхідному спуску або сходженні.

На фото браслет з паракорд "Другий шанс" 8 опцій (8 в 1)

На фото браслет з паракорд Другий шанс 8 опцій (8 в 1)

Крім пластикових застібок, у нас є застібки з латуні різних видів: Молот тора, мйольнір, лунницах, Вовчий хрест, Ведмежа лапа. Браслети з такими застібками є, як тонкі (що не містять НАЗ), так і в стилі "Живучий" з максимальною комплектацією. Більш докладно про браслетах з металевою застібкою можна прочитати тут - Браслет з паракорд з молотом Тора .

Кожен браслет з паракорд пліток вручну

Всі вироби продаються тут зроблені вручну, доставляються поштою по Росії першим класом. Оплата здійснюється на пошті при отриманні.

До кожного браслету з паракорд з НАЗ в комплекті йде темляк "Зашморг", а також додається наочний малюнок, із зазначенням знаходяться в ньому предметів. Купуючи браслет собі або в подарунок, Ви завжди будете пам'ятати, що і де в ньому знаходиться.

Браслет з паракорд опис Браслет з паракорд опис

Як правильно виміряти руку, щоб браслет з паракорд був за розміром написано тут

У наших браслетах міститься найнеобхідніший перевірений часом НАЗ

Хтось намагається засунути пилу в браслет, грузила, пластир та іншу непотрібну "шалупень" ... для кількості це звичайно добре, але малозначних і по суті марно. Чому? відповідаю:

Одноразова пила, якою можна буде розпиляти пару рівних дровишек і втратити сил в 10 разів більше ніж від простого переломлення гілок навіть об коліно, яка до того ж досить громіздка для браслета і крім неї вже туди нічого не засунеш, так, як інакше браслет перетворитися в громіздкий незручний "браслетіще", який ви в підсумку не будете носити з собою, і в разі БП опинитеся без усього. Як додатковий непотріб в рюкзаку така пила може і не завадить, хоча її призначення - пиляти кістки. Зібралися займатися ампутацією кінцівок в лісі?

Грузила, тягати з собою в браслеті свинцеві грузила ... немає слів. Грузила можна зробити з будь-якого сміття і матеріалів, які можна знайти, і в пустелі, і в степу, і в лісі. Найпростіші варіанти як зробити грузила:

- найпростіше - камінчик примотати на волосінь

- жуйка + камінчик на волосіні

- будь-який металевий невеликий предмет (цвях, болт, гайка, шуруп) або ґудзик з амуніції, (до речі можна використовувати для цієї мети і застібку молот Тора )

- грудку глини на волосіні підсушений на сонці

- соснова смола змішана з піском

і напевно якщо трохи задумаєтеся, то і самі придумаєте масу способів погіршити волосінь :).

Пластир, корисна річ в аптечці, але щоб фіксувати пов'язки при серйозних травмах потрібні мотки пластиру, а заради одного шматочка пластиру, яким дівчинки прикривають мозолі від НЕ розношені туфельок, навіть браслет розплітати не захочеться.

Головна > Питання та відповіді > браслет з паракорд

Схожа тематика: браслет виживання , купити браслет з паракорд

Плетіння браслета з паракорд з НАЗ "Екстрім" - відео

Що таке браслет з паракорд?
Де і як можна застосувати браслет з паракорд?
Чому?
Зібралися займатися ампутацією кінцівок в лісі?