Браслет Cicret, де купити, ціна, характеристики,

  1. Де купити браслет Cicret?
  2. Ціна Cicret

Браслет Cicret зі своїм маленьким секретом - навряд чи ви про нього щось чули ... А якщо і чули, то, швидше за все, на той момент, коли аксесуар був на стадії прототипу. Тепер його можна по праву називати інноваційним гаджетом, який здивує вас своєю можливістю проектувати екран планшета або смартфона прямо на вашу руку. Це не жарт, дивіться, як працює ця «штуковина»! до змісту ↑

Дизайн браслета - це не те, над чим «морочилися» розробники даного продукту. Зовні аксесуар виглядає досить примітивно, при цьому на зап'ясті пристрій чи не здається громіздким. Зате вельми незвичайним здається сфера застосування пристрою. Крім типових функцій смарт-браслета Cicret виконує одну неповторну поки ніким - виводить екран мобільного пристрою на вашу руку, автоматично підлаштовуючись під її розміри. Пальцями ви можете робити «тапи» по руці, імітуючи мультитач-жести на екрані.

Сфера застосування браслета - вельми різноманітна. Впевнені, що ви знайдете масу переваг в його використанні. Як мінімум, ви можете працювати зі смартфоном на руці там, де не дозволяє можливість дістати телефон. Якість зображення, яке проектується на руку, в цілому гарне. Та й включається новинка досить просто.

Ключові особливості

  • Браслет Cicret зі своїм маленьким секретом - навряд чи ви про нього щось чули На сьогоднішній момент представлено три версії кольору смарт браслета Cicret: чорний, синій і помаранчевий. Але їх може виявитися набагато більше.
  • Можливість проектувати зображення з екрану вашого смартфона або планшета на руку.
  • Користувач може взаємодіяти з проектуватися екраном прямо на своїй руці: наприклад, перевіряти погоду, сидіти в соціальних мережах, читати електронну пошту, прокладати шлях по карті і т.д.
  • В аксесуар вбудовано 8 датчиків наближення і акселерометр. Датчики навчили стежити за рухами ваших пальців, за рахунок чого передається сигнал, куди користувач натискає. Таким чином, здійснюється взаємодія з екраном на руці.
  • Браслет Cicret буде працювати абсолютно на будь-якій шкірі, її колір не має значення.
  • Водонепроникність - ще одна перевага аксесуара. Зображення з екрану, яке виводиться на руку, також не боїться води і вологи.
  • Можна проектувати екран як з iPhone, так і зі смартфона на Android. Заявлена ​​сумісність обох платформ.
  • Знімний акумулятор.
до змісту ↑

Де купити браслет Cicret?

Взагалі розробниками цього інноваційного девайса є французи. продукту може розповісти вам ще багато чого цікавого. Тут же ви можете задати питання, якщо вони є, а також оформити попереднє замовлення. Поки замовлень на аксесуар не так багато, але в 2017 році планується наростити виробництво.

Смарт браслет Cicret також протягом деякого часу можна було купити на китайській майданчику AliExpress. Але на даний момент товар недоступний для продажу. Нещодавно я також зустрів рекламу цього браслета в Instagram.

до змісту ↑

Ціна Cicret

Спочатку виробник заявляв про вартість гаджета в 400 доларів і вище - в залежності від конфігурації. Але різні «продавці» пропонують абсолютно різний цінник. У будь-якому випадку ми б рекомендували купувати новинку через офіційний сайт.

На даний момент браслет Cicret не продається! Все, що можна купити в мережі - підробка! Радимо вам звернути увагу на розумні годинник, наприклад Xiaomi Amazfit Bip або Amazfit Smartwatch 2.

Де купити браслет Cicret?