Які ремінці для годинника найдовговічніші

  1. Переваги класичних видів ремінців
  2. Ремінці нового покоління: силікон, пластик, каучук, кераміка.

Купуючи   наручний годинник   , Ми часто сприймаємо їх і ремінець (браслет) як єдине ціле Купуючи наручний годинник , Ми часто сприймаємо їх і ремінець (браслет) як єдине ціле. Головним чином, звертаючи увагу на зовнішній вигляд годинника і їх функціональність. У ряді моделей, особливо це стосується спортивних і годинників категорії «fashion», ремінець або браслет є невід'ємною частиною цілої структури і замінити його або не можна, або можливо тільки аналогічним.

Більшість моделей годинників дозволяє використовувати відповідний ремінець для носіння, але з іншого матеріалу. Тоді як стандартний з комплекту, ми можемо замінити на інший, більш міцний або красивіший.

Нерідко можна побачити у продажу годинник з декількома додатковими ремінцями. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів або просто бути різних кольорів. Це дуже зручно для використання в різних ситуаціях. Наприклад, строгий зі шкіри підійде для повсякденного носіння, а міцний і водостійкий з силікону - для відпочинку і спорту.

Переваги класичних видів ремінців

З точки зору комфорту при носінні наручних годинників, звичайно ж, лідирують ремінці зі шкіри. Вони зручно облягають руку, легкі і надають будь-яким годинах солідний вигляд. Але, на жаль, через кілька років навіть найдорожчий ремінець зі шкіри приходить в непридатність і втрачає «товарний» вигляд. В результаті його необхідно замінювати новим.

Тканинні ремінці, особливо мають спеціальне просочення, визнані більш довговічними, ніж шкіряні. Вироби з синтетичних матеріалів, довго не стираються. Вибираючи такий ремінець, краще віддавати перевагу моделі з металевими отворами для застібки. Це продовжить термін служби виробу.

Металеві браслети для наручних годинників також поширені, як і шкіряні, особливо в класичних моделях. Їх безперечною перевагою є легкість підгонки за розміром і довговічність. Для того, щоб браслет служив довго, варто віддати перевагу дорожчій моделі. Це послужить гарантією хорошої якості не тільки матеріалу, але і внутрішніх сполучних елементів між ланками.

Ремінці нового покоління: силікон, пластик, каучук, кераміка.

Ремінці з гнучких матеріалів, як правило, ставлять на спортивні годинник. Вони стійкі до вологи, добре сидять на руці і поєднуються з масивними хронометрами. Для більш тривалого використання краще купувати ремінець з силікону або каучуку. При правильній експлуатації їх термін служби буде досить довгим.

Пластиковими браслетами частіше комплектуються недорогі моделі годин. Через півроку або рік вони вимагають заміни.

Ремінці з кераміки зустрічаються рідше, але також не поступаються силіконовим і металевим по довговічності. Вони не бояться плям і подряпин. Керамічні ремінці надають наручним годинником неабиякий зовнішній вигляд.