Як вкоротити ремінець на годиннику Casio

Багато споживачів, купивши годинник Касіо з металевим браслетом, стикаються з тим, що річний аксесуар просто бовтається на зап'ясті. Вся справа в тому, що виробники розробляють максимально великий розмір ремінця, щоб охопити всіх покупців. Однак багатьом людям такий розмір не підходить. Але не варто засмучуватися. Спритність рук, зовсім небагато вільного часу, набір простих підручних інструментів допоможуть зменшити браслет на годиннику Casio, без допомоги фахівця.

Отже, регулювання браслета годин починається з підготовки інструментів. Вам знадобиться:

 • маленький молоток;
 • тонка голка або шило;
 • дерев'яна або інша підставка для зручності виконання дій;
 • пінцет або невеликі пасатижі.

маленький молоток;  тонка голка або шило;  дерев'яна або інша підставка для зручності виконання дій;  пінцет або невеликі пасатижі

Розкривши ремінець потрібно уважно розглянути його внутрішню частину. В процесі візуальної оцінки ви помітите стрілки. Вони вказують напрям витягування металевих стрижнів, що утримують осередки, що створюють довжину браслета. Стрілки є не на всіх ланках. Чому? Тому що деякі ділянки металевого ремінця не розуміються, їх не можна чіпати ні в якому разі.

Тому що деякі ділянки металевого ремінця не розуміються, їх не можна чіпати ні в якому разі

Зазвичай штифти, які можна демонтувати знаходяться в невеликому поглибленні. Саме в нього треба вставляти голку, інший тонкий предмет, що швидко, акуратно зменшити браслет на годиннику. Визначивши розбірні елементи необхідно діяти відповідно до такого порядку:

 • Годинники потрібно укласти на дерев'яну підставку, так щоб та частина, в якій буде вибиватися металевий стрижень, перебувала навісу. Це полегшить процес вилучення кріплення.
 • Після необхідно тонку голку або шило вставити в поглиблення, яке знаходиться з боку вибивання штифтів. Вставивши тонкий предмет потрібно легенько постукати молоточком по ньому, до тих пір, поки з іншого боку не з'явиться кінець кріпильного стрижня.
 • З'явився ділянку кріплення необхідно потягнути пінцетом. Робити це потрібно дуже акуратно. Так як штифт має тенденцію ламатися, розсипатися, під великим тиском.
 • Аналогічну операцію необхідно виконати з наступною ланкою, уважно вибираючи напрямок вибивання кріплення.

Аналогічну операцію необхідно виконати з наступною ланкою, уважно вибираючи напрямок вибивання кріплення

Щоб правильно вкоротити ремінець на годиннику Casio важливо з половинок ремінця знімати однакову кількість осередків. Зазвичай з кожного боку забирається по дві ланки. Визначити точну кількість демонтованих ланок можна методом примірки.

Проводити всі маніпуляції, пов'язані з витягуванням стрижнів, демонтажем ланок, необхідно дуже акуратно. Така педантичність допоможе вам зберегти зовнішню привабливість розкішного браслета , Не зламати тендітні елементи кріплення.

Прибравши всі непотрібні ланки, можна приступати до збору ремінця. Даний етап роботи максимально простий. Вам доведеться з'єднати розрізнені частини ремінця, закріпивши місця розриву металевими стрижнями. Перед тим як будете вставляти штифти, в місця скріплення встановіть втулку - маленьку деталь у вигляді циліндра, основне завдання якої міцно тримати стрижень, затискаючи його в поглибленні. Варто враховувати, що всі маніпуляції збірки проводять в напрямку протилежному стрільцям. Не можна забувати про цю особливість. Тільки тоді вам вдасться відрегулювати ремінець на годиннику Casio правильно.

Вставляти елементи кріплення можна руками. Після того як стрижень упреться у втулку, на допомогу прийдуть пасатижі. Ними необхідно легенько натискати на стрижень, проштовхуючи його на своє місце. В крайньому випадку, можна постукати молотком. Робити все необхідно дуже акуратно, уникаючи утворення подряпин на поверхні браслета.

Зменшити ремінець можна методом регулювання закривається замку. Все що потрібно - це фіксує стрижень переставити на кілька відділень. необхідно:

 • взяти тонкий інструмент;
 • натиснути на стрижень;
 • пружини скоротяться, кріпильна деталь вискочить зі свого місця;
 • переставити металевий штифт на кілька відділень, в залежності від потреб;
 • вставити стрижень, натискаючи пальцями на нього, він швидко заскакує на місце.

Такий метод укорочення дозволяє скоротити обсяг браслета на 0,5 - 2 см. Якщо вам цього достатньо, то вибирайте даний спосіб регулювання. Тепер нові Касіо будуть ідеально сидіти на вашій руці.

Чому?