Villeroy & Boch. Сантехніка Villeroy & Boch в Києві, Україні

  1. виробництво кераміки Глина - особливий матеріал, завдяки якому виникло і розвинулося гончарне ремесло...
  2. Villeroy & Boch сьогодні

виробництво кераміки

Глина - особливий матеріал, завдяки якому виникло і розвинулося гончарне ремесло в 13-15 столітті. Це стало величезним кроком вперед всього людства в культурному і виробничому напрямку. Людством було помічено, що глина пластична і здатна приймати будь-які форми, які йому можна задати. Вона не боїться вогню, і навіть більше, має властивість спекаться, усушіваться і бути більш твердою. Такий матеріал водостійкий і водонепроникний, тому в ньому можна тримати різного роду рідини. А корисні медичні властивості глини поширили популярність на весь світ. Стародавні помітили, що випалювати глину перетворює її в міцний матеріал - це кераміка.

Незабаром виникли такі різновиди кераміки: фарфор, санфарфор, фаянс, санфаянс і багато інших, що дозволило виготовляти вироби сантехніки.

Кераміка від Villeroy & Boch

Villeroy & Boch одні з перших, хто почав виробляти умивальники , Унітази, біде, пісуари з кераміки. У 1748 році засновник компанії Франсуа Бох зі своїми синами перекваліфікувався з виробництва залізних виробів на виробництво керамічного посуду. Люксембург став основним першочерговим ринком і місцем розташування заводу. Ще однією знаменною датою для компанії було придбання глиняній фабрики. Сам Франсуа Бох цікавиться печаткою малюнка. Купує старий монастир і встановлює величезний механізм виробництва посуду. А також самостійно займається розробкою багатьох машин і механізмів з виробництва керамічних виробів. Виробник серйозно займається виробництвом сантехніки з керамкі.

Експериментуючи з матеріалами, створюються найміцніші і міцні за бюджетною ціною з приємним зовнішнім виглядом для загальнодоступного використання. Незабаром відбулося злиття двох компаній і завод розширився, а після стали відкриватися філії в різних куточках світу. На даний момент цей бренд має колосальний успіх у продажу керамічної сантехніки.

Villeroy & Boch сьогодні

Сьогодні Villeroy & Boch на вітчизняному ринку пропонує ексклюзивні сантехнічні вироби, займається розробкою особливого дизайну сантехніки. Компанія вважає, що навіть такі банальні предмети сантехніки як умивальник, унітаз, ванна та інше повинні виглядати привабливо і створювати загальний інтер'єр ванної кімнати. Адже ванна - це те місце, куди людина приходить розслаблятися і відпочивати. Там він повинен відчувати себе комфортно, затишно, вільно.

З такою метою були розроблені такі лінійки колекцій: Amadea, Architectura, Aveo new generation, Century, Evana, Frame to Frame, Hommage, Joyce, La Belle, Lifetime, Loop & Friends, Memento, My Nature, O.novo, Omnia Architectura, Omnia Classic, Sentique, Subway, Subway 2.0. Вони розкривають повний спектр стилів і напрямків в сантехніці. Ви можете вибрати сантехнічний виріб на будь-який смак.

Villeroy & Boch - провідний світовий виробник сантехніки з кераміки з величезним досвідом та історією.

Наш інтернет магазин сантехніки "DORE Сантехніка" пропонує не тільки купити унітаз, умивальник або ванну Villeroy & Boch, а й ознайомитися з іншою продукцією Villeroy & Boch.